пʼятниця, 28 вересня 2012 16:47

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Власенко: Тимошенко лежить на підлозі перед своєю палатою

Власенко: Тимошенко лежить на підлозі перед своєю палатою
Юлія Тимошенко лягла на підлогу. Фото: tsn.ua

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на знак протесту проти недопуску до неї лідерів Об'єднаної опозиції лягла на підлогу перед входом в свою палату в ЦКБ "Укрзалізниці" в Харкові.

Про це журналістам біля харківської лікарні повідомив захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко, передає "УНІАН".

"На знак протесту з тим, що відбувається, зараз Юлія Володимирівна лежить на підлозі перед входом в її палату, і відмовляється здійснювати будь-які дії до тих пір, поки не будуть виконані її законні вимоги щодо допуску до неї на короткострокове побачення тих людей, про яких вона говорила. Підлога бетонна ", - підкреслив Власенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опозиція рано радіє. Санкції не усунуть нинішній режим

Він зазначив, що Тимошенко збирається лежати на підлозі до тих пір, поки до неї не допустять лідерів Об'єднаної позиції Олександра Турчинова, Арсенія Яценюка і Григорія Немирю.

Він також зазначив, що лідери опозиції тільки що відбули з лікарні, але не виїхали з Харкова.

Нагадаємо, сьогодні Державна пенітенціарна служба України повідомила, про те, що Тимошенко відмовили в проханні зустрітися з представниками Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим та Григорієм Немирею.

Зараз ви читаєте новину «Власенко: Тимошенко лежить на підлозі перед своєю палатою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

115

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.05.2013 10:44:49Павло Д.80.91.187.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

геть леніна - ката мільйонів і ненависника дітей!

28.02.2013 14:44:53Іван Виговський178.11.60.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Мірошниченку: Ще одна адреса: Славне козацьке місто Гадяч на Полтавщині
(де Іван Виговський в 1659 році (отже через 4 роки після ганебного договору Хмеля з росіянами про спілку) підписав знаменитий Гадяцький Договір про відлучення України від Росії). Злодій Ульянов стоїть в парку, перед церквою. Ганьба владі Гадяча! Комуняку на гілляку! Геть злодія Ульянова із славного козацького міста!
Відповісти
+ - +2

Правда 25.02.2013 01:32

ГАНЬБА ЖИТЕЛЯМ ГАДЯЧА - ГЕТЬМАНСЬКОЇ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ! Памятник НЕЛЮДІ леніну (ІДЕОЛОГ і ЗАСНОВНИК ЧЕРВОНОГО ФАШИЗМУ, КАТ УКРАЇНИ!) не може СТОЯТИ НА КІСТКАХ КОЗАЦЬКИХ в ГЕТЬМАНСЬКІЙ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ - ЦЕ ГАНЬБА!

26.02.2013 22:17:09ЛЮДИ217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
25.02.2013 19:48:59рок194.44.203.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Одного не розумію при чому тут Крупська біля Лєніна,замість неї мав би стояти Зіновьєв або Троцький які Вована жарили в позі мамам мила підлогу.

26.02.2013 22:18:56ты217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

что баран не знающий историю ? Или начитался фашистских антиленинских бредней ?

25.02.2013 19:15:44STALIN151.33.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

MENWE KVAWENOI KAPYSTU YRA

25.02.2013 18:48:18Макар178.216.100.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Молодцы! Сносить весь этот геморой нецелесообразно. Теперь на место башки сифилитика присобачить бошку презика, а на плечи крупской -симоненко.

25.02.2013 16:14:07лейба178.95.86.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Дуже радий с того що на сході люди потрохи вже розуміють що живуть на Україні, яка найбільше постраждала від московського боьшевизму ! На Галичині вже давно большевицька сволоч боїться вийти на вулицю, хіба під посиленою охороною міліції. Погроми і побиття комуністичної швалі повинно набути масового руху по всій державі. Нарід України має повне право і навіть обовязок перед мілйонами замордованих українців : ловити, забивати патиками, душити, палити, вішати комуністів і їхніх виблядків ! Не допоможе їм і обращєнія в ЄС по правам чьєловьєка ні москва !
ТРЕМТИ КРАСНАЯ КОМУНІСТИЧНА МЕРЗОТА !
ТІЛЬКИ БОЛЬНЕВИЦЬКА СОБАЧО-СВИНЯЧА КОМУНІСТИЧНА КРОВ ЗМИЄ ГАНЬБУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ !
СМЕРТЬ БОЛЬШЕВИЦЬКІЙ КРАСНІЙ СВОЛОЧІ !

25.02.2013 19:48:08Бандерослав91.124.196.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ну,нарешті,почав говорити,як справжній українець!А то:по Збруч!?
:)Якби:Від Сяну до Сяну! - то ще б сприймалося:)

25.02.2013 21:02:18моня212.1.102.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

100%

25.02.2013 13:24:20ВождЬ109.207.124.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Вандалізм - коли пам'ятка містобудування а це комуновиблюдки в бетоні

25.02.2013 10:59:37донбасс77.52.123.--
  • 21+
  • 0-
  • Відповісти

Красота! Просыпается Украина! А куда смотрит педрло-губошлеп? хоть бы забинтовал раненных твагищей, шины бы наложил, что-ли. Бардак!

25.02.2013 11:14:39витя92.49.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

туда же куда и ты - в итальянскую жопу

25.02.2013 13:22:01Вите109.207.124.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Вітоьок сосі х....к. . . . . скоро приІдЬоМ і До тЕбЕ

25.02.2013 11:34:48вите77.52.123.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Я смотрю, а ты с нее торчишь, думаю, так оставить или затасовать тебя туда целиком, коммуняку херового!

25.02.2013 10:53:48Бандерослав91.124.196.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Вандали - знімаюьб огорожі на цвинтарях та здають на металобрухт...А знести ідола - то свята справа!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути