Ексклюзиви
неділя, 29 грудня 2013 11:15

"Вітя, ми знаємо дорогу" - сотні людей готові йти на "Межигір'я"

"Вітя, ми знаємо дорогу" - сотні людей готові йти на "Межигір'я"
"Межигір'я" з висоти пташиного польоту ФОТО: tsn.ua

Зараз біля метро Героїв Дніпра зібралися близько сотні людей. Більшість із них у помаранчевих та коричневих касках. На руках мають жовті пов'язки із написом "Вільні люди 14 сотня самооборони." У декого на касках приклеєні наліпки "НЕ ЗЛИй".

Люди просто на землі розмальовують ватмани словами "Вітя, ми знаємо дорогу" та "Марш гідності". О 12 годині вони вирушатимуть в бік Нових Петрівців, де знаходиться резиденція Віктора Януковича "Межигір'я".

Додамо, організатори повідомили, що підвезуть людей на автобусах опозиції і автомобілях Автомайдану максимально близько до резиденції.

Організатори ще раз нагадали, що ця акція є громадською, а опозиція допомагає громаді забезпечити захист для пікетників і координацію спільних дій.

О 12:00 на Майдані Незалежності розпочнеться Народного віче, на якому має бути затверджено маніфест ВО "Майдан".

Про це за підсумком проведеної Ради ВО "Майдан" 28 грудня заявив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк. За його словами, цей маніфест було опрацьовано під час Ради "Майдану".

Зараз ви читаєте новину «"Вітя, ми знаємо дорогу" - сотні людей готові йти на "Межигір'я"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.12.2013 13:10:41saw30134.249.75.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

matchinside.com - Договорные матчи, ежедневные прогнозы с проходимостью 85%

29.12.2013 12:09:13Добрый Лео95.135.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

украинство - это психиатрический, а не политический феномен, "активистов" украинства можно использовать в качестве иллюстраций к психиатрическим справочникам

29.12.2013 12:36:12Nika46.185.3.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Украінство це любовь до Батьківщини, віра в Бога, любовь до своєї культури і мови, природи і світу, любовь до своєї родини, дітей, це велична культурна спадщина, це патріотизм , це дух волі і свободи, дух нескореної людини!
Кацапство це п"янь, срань, мат, бійки, ненавість до всього живого, безграмотність,знищення культури, знищення природи і людей.

29.12.2013 12:14:49Вася lapyxov94.179.132.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Украинство --это патриотизм.И смени название своего аватара"Неадекватный Лео"тебе больше подходит.

29.12.2013 11:47:03Вася lapyxov94.179.132.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Янукович враг государства.
http://www.youtube.com/watch?v=XjphyHvDI2o

29.12.2013 11:37:11ykpaiHka94.178.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Технологію інтернет-тролів започаткувала аферистка Тімашєнка, запозичивши у свого куратора Путіна.
Проплачені штабні тролі сидятьу всіх штабах БЮТ.
Про це навіть" Українська правда" неодноразово писала.

29.12.2013 12:00:45Вася lapyxov94.179.132.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Янукович своими криминальными действиями сам себя тролит.Народ бунтует.То что Янукович ворует и его семья,что Юля виновата? ШО, АПЯТЬ?

29.12.2013 12:12:52Добрый Лео95.135.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Факты в студию. Что украл, когда украл, сколько украл, с кем не поделился... и почему ты ещё не в прокуратуре? Заявление завтра прокурору на стол - Я, Вася Лапухов имею доказательства, добытые в кабинете Януковича в районе дивана, выступлю в суде и докажу, что Янукович украл два мешка денег...

29.12.2013 12:39:35Nika46.185.3.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Роскажи по Межигир"я краще, маєток у Карпатах і Криму, а ми послухаємо.

29.12.2013 12:18:53Вася lapyxov94.179.132.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Это ты спроси у сына Януковича "стоматолога",как он стал миллиардером.

29.12.2013 12:18:18Владимир Луганск178.159.214.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Факты,народ покупая бензин платит дорожный налог,где дороги?

29.12.2013 12:15:55Вася lapyxov94.179.132.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

С тобой все ясно.

29.12.2013 11:36:32Dniprovec85.198.165.--
  • 25+
  • 0-
  • Відповісти

Сподіваюсь Хряка від страху параліч розіб'є.

29.12.2013 11:28:11Ideja46.201.33.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

головне щоб майданівців політики не пертворили у керовану силу, такий собі загін у війнах один з одним
бо майдан - орган незалежний і пронародний.

29.12.2013 11:32:29ykpaiHka94.178.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вже давно перетворили.
Пастор Турчінов , кагебіст Кожємякін та гебельс-брехун Соболєв керують бидлом.розвішуючи локшину на вуха люмпену.

29.12.2013 11:34:52strat1093.72.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

29.12.2013 11:22:17Маша Маша78.111.187.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт http://arhivar.blogspot.com

29.12.2013 11:27:34Forua83.170.227.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Да хватит уже верещать, поняли , спасибо.

29.12.2013 11:22:11ykpaiHka94.178.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У хрущовку до тімашєнки не цікаво марширувати

29.12.2013 11:32:11strat1093.72.6.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

До Юща на дачу цікаво...

29.12.2013 11:35:52ykpaiHka94.178.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дача державна і законно виділина.

29.12.2013 11:39:48strat1093.72.6.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ну в таком случае , и у Януковича законно .

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути