Ексклюзиви
вівторок, 18 червня 2013 07:49

В опозиції бояться, що ПР надасть Януковичу можливість карати депутатів

В опозиції бояться, що ПР надасть Януковичу можливість карати депутатів
Павло Петренко. Фото: tvi.ua

Партія регіонів має намір дозволити президенту Віктору Януковичу через суди позбавляти народних депутатів мандатів.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Павло Петренко.

Зокрема, Петренко розкритикував урядовий законопроект про перевибори у проблемних округах.

"Те, що відбувається зараз з призначенням виборів у п'яти проблемних округах, Партія регіонів на словах розповідає, що вони готові виконувати вимоги Європейського Союзу. А на ділі дають вказівки членам робочої групи в будь-який спосіб це питання затягувати і не вирішувати", - зазначив політик.

Водночас він вважає, що "регіонали" прагнуть наділити Януковича владою забирати у депутатів мандати.

"Той законопроект, який вони намагаються вже третій тиждень проштовхнути, урядовий законопроект, там не йдеться про ці проблемні округи. Там все просто – дати можливість Віктору Федоровичу Януковичу своєю вказівкою позбавляти мандатів будь-яких депутатів-мажоритарників", - наголосив Петренко.

Парламентарій уточнив, що в разі прийняття такого закону суди зможуть виносити відповідні рішення й позбавляти депутатів мандатів.

Зараз ви читаєте новину «В опозиції бояться, що ПР надасть Януковичу можливість карати депутатів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.03.2012 13:30:29Alex94.179.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дебіли. Наша "опозиція" остаточно перетворилася на клоунів. Маючи залишки популярності, вони могли б скласти реальну опозицію тупій владі. Представити суспільству щось відмінне від найскладнішої у світі система оподаткування та двократний "акциз" на зарплату і державний апарат, який вже давно перетворився на окупаційний режим. Але для цього треба мати рило, відмінне від свинячого, та мізки у голові, а не в дупі. А так - тупого ніколи не переможе ще тупіший

27.02.2012 09:28:45ха,ха.95.133.92.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Класс,молодцы!!!

26.02.2012 00:21:02osiris93.75.195.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ничего запрещенного не делали-за что задерживают? И кто отвечать будет за задержание?

25.02.2012 22:54:51Студент92.112.32.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Да если б этими кандонами воспользовались по назначению то и небыло таких вот партий. Кондом есть кондом!

25.02.2012 09:56:00хххх176.36.100.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Даун-тролі, що зранку вигнали тил Віті=Пєньку зализувати? До роботи! До роботи!

25.02.2012 09:41:50ккк95.132.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

это показатель дебилизма опозиции,одним словом ,кугутня

25.02.2012 08:49:38Роман92.242.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну и рожи на площади- все что хош сделают лишь бы не работать. Я не сторонник Януковича но этих шарамыг на хрещатике не понимаю,

25.02.2012 12:12:21хрін46.211.87.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

прихильник Януковіча кузя, а ти чого романом і неприхильником став? Не заплатили? Не задовільнили твої потаємні бажання? Ні? Тоді стань прихильником Симоненка чи Литвина.

25.02.2012 12:02:20st94.179.239.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Сторонник,сторонник...

25.02.2012 03:28:27Дауж195.230.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Два года, как стабильна гривна, до дурноты отапливаются в лютый мороз дома, нет девальвации гривны и скачков доллара до 13 грн, резко подешевели цены на продукты питания, только-только на 20% повысились зарплаты бюджетникам...
и на фоне этого - постоянные акции-хохмы против ПР и Януковича.
А по сути что не так сделал Янукович? Только без "шуток" про гондоны, яйца и т.д., по существу...
Ответ - посадил Тимошенко и теперь проплаченное бычье расшатывает страну. За это надо сажать.

26.02.2012 12:34:43idris82.145.209.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ты знаешь какая зарплата у пожарного-подхалим вонючий

25.02.2012 13:43:01Ветер О К93.75.60.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

...резко подешевели цены на продукты питания. Да-а-а, маразм крепчает. Дядя в каком городе страны Вы живёте?

25.02.2012 12:52:50!178.172.183.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Такая благодать и изобилие, только в три часа ночи присниться и может. И ПРО ЦЕНЫ ПОПОДРОБНЕЙ ,ПОЖАЛУСТА, И ГОРЯЧИЕ БАТАРЕИ .Главное достижение яныка ,это то что он свою семью ПОДНЯЛ И ЭТО НЕОСПОРИМЫЙ ФАКТ!!!!!!!

25.02.2012 09:56:40хххх176.36.100.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Дауж -ПНХ

25.02.2012 05:46:38Донецк195.244.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это все результат бездействия предыдущей власти, это они довели страну до этого

25.02.2012 07:49:02хрін46.211.87.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Ну ось! Уже Юлька винна що янукович презервативом використаним російським ведведем став. САм же сказанув вчора, що боїться спати коло російського медведя! ;););););););););)

25.02.2012 07:44:32папа37.55.140.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Донецку
Когда поумнеешь?! Или это у тебя родовое?

25.02.2012 07:55:36Донецк195.244.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

с юмором проблемы?

25.02.2012 01:43:24Александр94.153.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

парта,Грiм,Гондом Иванович,Харкв--Чьи вы хлопцы будите..? Кто вас в бой ведёт? Такое впичетление что вы зечьё в натуре...Хотя, и так понятно по вашим коментам,кто такие ваши вожаки и политкумиры..А У ОРГАНИЗАТОРОВ ЭТОЙ ГНУСНОЙ, И ДАЛЕКО НЕ СМЕШНОЙ, И БЕЗОБИДНОЙ ТАК НАЗЫВАЕМОЙ АКЦИИ, МОЗГОВ ВООБЩЕ НЕТ..ЗА ТАКИЕ ДЕМОКРАТИЧЕСКИЕ ШОУ ДОЛЖНЫ ОТВЕТИТЬ ВСЕ ХОХМАЧИ ИМЕЮЩИЕ К ЭТОМУ ОТНОШЕНИЕ...

25.02.2012 00:09:23;;;178.93.61.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

партія регіонів ворожа партія в Україні.всі росіяни що живуть в Україні обьєднались в партію регіонів і при великій піддержці Москви захопили владу в Україні! тому партію регіонів треба гнати з України терміново!!!! А Ющенко ні в чому не винен.Ми -українці слабі і не підтримали Ющенко!!!

26.02.2012 12:43:47idris82.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ещё лучше!Что ваш полупедик щенко сделал?Памятников настроил?Пусть присоединяется к Юле-вместе рулили,вместе разруливайте!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути