понеділок, 05 квітня 2010 17:48

Ющенко віддав Бандеру на розтерзання - заступник голови КУН

Ющенко віддав Бандеру на розтерзання - заступник голови КУН

Заступник голови Конгресу Українських Націоналістів Марія Олійник прокоментувала рішення Донецького окружного адмінсуду, який визнав незаконним присвоєння Степанові Бандері звання Героя України.

"Це політично заангажоване рішення. Ющенко умив руки, а Янукович дістав можливість виконати обіцянку, дану в Москві. Якщо слідувати за такою логікою, половину Героїв України потрібно позбавляти цього звання, включаючи поета Василя Стуса, композитора Володимира Івасюка - усіх, хто помер до 1992 року і не був громадянином України.

Доведеться позбавляти звань героїв i тих антифашистів-підпільників, яких нагороджував Леонід Кучма. Ющенко і його команда поступили, як команда Понтія Пiлата, яка вiддала Ісуса на розтерзання. Від відповідача ніхто не з"явився до суду", - сказала Олійник в коментарі кореспонденту Gazeta.ua.

2 квiтня Донецький окружний адміністративний суд визнав незаконним та скасував указ Віктора Ющенка про посмертне присвоєння Степану Бандері звання "Героя України". Позов подав донецький адвокат Володимир Оленцевич. Його головний аргумент: Бандера не був громадянином України.

Державний орден "Героя України" зберігається в онука - Степана Бандери-молодшого, який живе в Канаді. Його викликали повісткою в суд. Він попросив відкласти засідання у справi дiда на три місяці. Суд відмовив, оскільки за законом має два місяці на розгляд.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко віддав Бандеру на розтерзання - заступник голови КУН». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

342

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.04.2010 10:16:38Донни (Кривбасс)85.198.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да можу - монархію! Або Атаманство! хоча великої різниці немає. Повернути смерту кару! Та це тільки мрії. Я певен, що наш Український народ уже так себе опустив, що навіть мавпи абамовські нами керувати будуть краще ніж ми самі. Сьогодні ХОХОЛ має у світі не гарне відлуння. Навіть противно це все!!!!
11.04.2010 00:08:46Задніпряний.87.162.122.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
341-му! Червоний стяг тобі в твої "мозолисті" руки...!!!
09.04.2010 11:19:11Народ Украины95.135.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бандера бандит и убийца украинского народа.
08.04.2010 14:25:52Україна195.225.52.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наше Рідне - тут усе українською (фільми, мультфільми, музика тощо) nashe-ridne.at.ua
08.04.2010 11:21:34"Вовочка из анекдота"95.135.249.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
28 липня 1947 року у моєму житті сталася знаменна подія: папа Пій 12 відлучив мене від церкви. Відлучив просто, як відлучають телятко від корови... ( Знаменитый памфлет Ярослава Галана "Плюю на папу" цитирую по памяти. Его не требовалось учить напамять, но двоечника и общешкольного хулигана прижал собственный папа. Тогда я его выучил весь, в 10-15 минут, разгуливая по крошечному садику и декламируя вслух.Особенно громко последнюю фразу: "Плюю на папу". Отец смеялся, он оценил мои изыск)
08.04.2010 10:44:21 Хохол77.41.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
До 337. Варунамітра (з Печерських пагорбів, захоплених бандитами) 08.04.2010 9:32 ВАРУНА,ТВОЯ ГЛУПОСТЬ-это конечно, дар Божий, но нельзя же им так злоупотреблять! Ты становишься смешным.
08.04.2010 09:32:08Варунамітра93.73.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
334. Хохол ( Полтава) 08.04.2010 9:07-------- Комуноїд з пробірки Стефка, я тобі хочу ще трошки написати для твого архіву про твого товаріща В. І. Лєніна (подаю в лапках, оскільки це його пряма мова): "Ссылайте на принудительные работы в рудники", "Наводите массовый террор", "Запирайте в концентрационные лагеря", "Отбирайте весь хлеб и вешайте кулаков", "Без идиотской волокиты и, не спрашивая ничьего разрешения, расстреливайте, расстреливайте, расстреливайте"
08.04.2010 09:24:33Варунамітра93.73.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
335. Донни (Кривбасс) 08.04.2010 9:16 ------------- Ви постійно критикуєте всі дії, спрямовані на пробудження самосвідомості українських громадян. А чи можете щось запропонувати від себе особисто?
08.04.2010 09:16:15Донни85.198.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бендера - заклятий ворог всіх Українців так само як і Ющенко, який його дістав з ПЕКЛА, що мі могли іще раз його облити каллом! Ось вам любі друзі бердеровці і послуга вашого настоятеля - Ющенко! Їжте не подавіться! Ваші карпати - давно згнили, бо ви їх тільки обсцикаєте і вирубуєте. Ви всі перестали думати про своїх майбутніх нащадках, бо вам більше до вподоби розмови про голодомор жидівський та вашого особистого героя Бердери! Чи не дебіли?! Авжеж! Інтересно, чи можливо з вашого погляду дати Героя України Батьку Махно??? Його діяльність дуже схожа з бендерівською.
08.04.2010 09:07:26 Хохол65.183.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
До 330 Здеся-Тама .Убийство Галана было использовано как повод для ужесточения мер против националистической Украинской повстанческой армии, продолжавшей вооружённую борьбу против Советской власти. НЕУЖЕЛИ?АХ ТЫ ПОДОНОК! НАДО БЫЛО ПРОСТИТЬ И ПРИНЯТЬ БАНДИТИЗМ УКРФАШИСТОВ? ГАЛАН -ЭТО ЛИШЬ ОДНА ИЗ МНОГХ ТЫСЯЧ ЖЕРТВ ,КРОВЬ КОТОРЫХ, НА РУКАХ И ЗВЕРИНЫХ МОРДАХ УКРАИНСКИХ ФАШИСТОВ! БАНДЕРОВСКИХ БАНДИТОВ ИЗ ОУН-УПА.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути