неділя, 15 листопада 2009 15:16

Ульянченко каже, що про грип мають розповідати лікарі, а не Тимошенко

Ульянченко каже, що про грип мають розповідати лікарі, а не Тимошенко
Глава Секретаріату Президента України Віра Ульянченко впевнена, що про грип населенню повинні розповідати не політики, а лікарі.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"У цьому контексті слово треба давати не політикам, а лікарям, адже ми бачимо, що грип все більше стає "політичним". До питання грипу потрібно підходити спокійно, виважено і, головне, професійно," - вважає Ульянченко.

"Зараз ми маємо ситуацію, коли уряд оголосив чи не панацеєю препарат Таміфлю. Але при цьому забули про те, що у фахівців з різних країн існують навіть певні застереження щодо цього препарату, в аптеках він не продається на руки - тільки за рецептом лікаря. У нас, на хвилі паніки і заяв уряду, його буквально розмели", - зазначила глава Секретаріату.

Також Віра Ульянченко заявила, що гуманітарні проекти Президента України Віктора Ющенка дійсно мають неоднозначну оцінку в суспільстві.

"Перемагати завжди легше було популізмом - обіцянками, які потім необов"язково виконувати. Ми побачили це на прикладі багатьох політичних сил. Віктор Ющенко поставив собі іншу мету - повернути українцям їхню історію, відчути себе громадянами держави, а не жителями певної території. На цьому не роблять політичний рейтинг, не заробляють очки", - сказала Ульянченко.

"Очевидно, що не бажання створити собі високий рейтинг закликало чинного главу держави розповісти правду про певні сторінки життя українського народу. Це може зробити тільки та людина, яка є Президентом на своїй землі - українській, а не на якійсь іншій", - підкреслила глава Секретаріату.

Нагадаємо, в Україні від епідемії грипу та ГРВІ за станом на вечір суботи, 14 листопада, померли 282 людини, зокрема за останню добу - 17 осіб.

Найбільше смертельних випадків від грипу та ГРВІ за останню добу зафіксовано в Донецькій (чотири, серед них одина дитина), Чернігівській (три) і Херсонській (два) областях. По одній людині за останню добу померло у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Полтавській, Сумській, Хмельницькій областях і в Києві.

Зараз ви читаєте новину «Ульянченко каже, що про грип мають розповідати лікарі, а не Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.11.2009 16:28:11ДИОКСИН194.150.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
прыщавому самому надо жопу прятать после выборов насрал в доме, пару схронов наверно уже приготовил
15.11.2009 16:27:18Вася93.74.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всегда умиляла официальная биография бабы Веры, где НИКОГДА не указывалось ее пребывание в США с 94-го по 99-й. Правда, она сама оправдывалась, что типа "по семейным обстоятельствам", ну так и укажи это официально. Ан нет. Бо народ же злой, не так поймет -сначала представитель Бласко у Кравчука, а потом Америка? Ай, не хорошии ассоциации могут возникнуть.
15.11.2009 16:23:57Против политиканства77.239.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Полная фигня в стране твориться и жить страшно. ГДЕ ГОС. РЕЗЕРВ НА СЛУЧАЙ ВОЙНЫ и т.д.!???? ПРО-СРА-ЛИ И РАЗВОРОВАЛИ. А сейчас весь мир нам помогает за наши деньги и откаты политикам. Полный бред и отсутствие элементарного порядка с таким президентом и премьерством. И лучших ведь нет опять будем выбирать не "за" а "против" и опять гондурасить на пять лет
15.11.2009 16:05:45Серж93.73.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Она сейчас только поумнела или нужно было дождаться выводов советников? Коню понятно, что болезнь - это обдасть деятельности медиков. но не политиков! А они с президентом вдруг стали такими умными, когда "раздраили" всю державу про пандемию, про "зловживання уряду"! Продолжайте дурить - дураков на ваш век хватит. Ведь есть еще придурки на бигбордах, которые предлагают голосовать за Ющенко!!!
15.11.2009 16:03:28Київ93.74.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Віктор Ющенко поставив собі іншу мету -повернути українцям їхню історію, відчути себе громадянами держави, а не жителями певної території. На цьому не роблять політичний рейтинг, не заробляють очки"" Але ж, пані Віро, чому такою дорогою (буквально) ціною,коли гине промисловість? Нащо нам ці мільярдні меморіали голодомору, коли жодної копійки не було надо людям, пережившим цей жах? нащо будували шалено дорогі монументи з зорогої сировини? нащо в голому полі Батурин, який не має ніякої історичної цінності? нащо постійні відмічання навіть некруглих дат сумнівних політиків? нащо щорічні гонорари для "придворних" письменників? нащо такі гроші за кордон відправляти для підтримання діаспори, яка далеко не бідна?...Але при цьому навіть не зробили, наприклад, безкоштовного вивчення для будь-кого в країні української мови!!! Чи це не лицемірство й жадоба пана Гаранта незрозуміло яких народних прав (бо потураються ВСІ з його мовчазної згоди)?
15.11.2009 16:02:24володя94.45.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
про грипп не соврала,остальное до-лампочки...
15.11.2009 16:00:00Гавнуся Херман89.252.57.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Баба Вера! Пора думать куда смыться после выборов - в США ведь могут посадить. Или "проффесор" обещал не трогать за холуйство перед ним.Осторожно.Может и соврать.Это у него в крови.
15.11.2009 15:51:44Збігнєв Бжезінський95.111.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А що - мадама Ульянченко не хоче розповідати про те, що вона робила 5 років у США, куди поїхала переховуватися після розкрадання грошей від приХватизації Чорноморського пароплавства? Нема їй більше чим зайнятися? Шукала Прищавому Ющу пару, яка потім привласнила 260 мільйонів народних гривень, зібраних на "Лікарню майбутнього"?
15.11.2009 15:49:23Тарас95.133.243.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Свідомий обман українських виборців на сайті ЦВК на сторінці . Брехуни з благословення ЦВК, це Бродський М.Ю., Костенко Ю. І., Мороз О. О.- їхні Інтернет-сайти та пошта НЕПРАЦЮЮТЬ! Треба звільняти таке ЦВК!
15.11.2009 15:47:28Лиза95.133.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Приходит О.Мороз к живому Гонгадзе, но посмертно от грипа Герою Украины в подземное царство угольной промышленности, которое под 7 замками перед очередными выборами в Президенты и спрашивает:ты дождался, еще мумией не стал? И отвечает геройский молодец Гонгадзе: Мумией пока не стал, но пирамиду за все ваши выборы ну очень большую насрал.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути