Ексклюзиви
субота, 13 липня 2013 14:15

Україні потрібно будувати програму поліпшення суспільства - Видрін

Україні потрібно будувати програму поліпшення суспільства - Видрін
Дмитро Видрін Фото: klichko-obl.kiev.ua

Події у Врадіївці показали, що українське суспільство перебуває на низькому рівні розвитку, милосердя, тому потрібно будувати програму його поліпшення.

Про це в інтерв'ю журналу "Країна" заявив політолог Дмитро Видрін.

Коментуючи події у Врадіївці із згвалтуванням і побиттям дівчини міліціонерами і таксистом, він сказав, що "всі відпіарилися, що є ганебним і недостойним".

За його словами, кожна політична сила вибрала позицію, як себе вести в даній ситуації. Експерт зазначив, що частина влади намагалася показати, що незважаючи на окремий прикрий випадок, є люди, "які за маленьку зарплату, цілодобово готові захищати суспільство".

Опозиція, у свою чергу, акцентувала увагу та те, "що міліція - теж суспільство, що частина міліціонерів - злочинці, гвалтівники у душі".

"А для мене події у Врадіївці показали, що міліція і суспільство - одне і теж. Мало хто звернув увагу на те, що гвалтували жінку міліціонери з місцевим жителем. Вони абсолютно однакові - що міліціонери, що місцевий житель".

"Нам потрібно визнати, що суспільство знаходиться на низькій стадії моралі, на низькому рівні розвитку, милосердя, свідомості. Нам всім разом потрібно будувати програму поліпшення суспільства", - підкреслив політолог.

Зараз ви читаєте новину «Україні потрібно будувати програму поліпшення суспільства - Видрін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

29

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

19.02.2013 07:04:00Восток31.133.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Коротич ты умница и совершил поступок а другой бы смолодушничал. побоялся задать такой вопрос,сразу упекли бы за решетку,и позор всем дебилам .написавшим о тебе малограмотные высказывания

22.02.2013 16:14:35Валерія Дмитрук95.111.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну да, вчинок :D Гідний дисидента та інтелігента. Зірвати свої нерви чи поганий настрій на жінку? Нижче годі впасти.

18.02.2013 14:30:52NEXEN178.95.6.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

По-моему дедушка в полном неадеквате, плюс возрастной маразм. Кем он себя возомнил, хамло?!

22.02.2013 16:16:18Валерія Дмитрук95.111.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Абсолютно погоджуюся. Прикро, що хтось цей маразм вважає за героїзм.

18.02.2013 13:39:47Инга80.239.242.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

То что Коротич работает с Гордоном ,который своих сотрудников ,которые с ним не согласны назвал быдлом ,уже говорит оего заангажированности.Коротич еврей и поэтому понятно ,что он ее будет защищать.И потом Юлька немалые деньги платит СМИ что-бы о ней напоминали и защищали ее.Такой вот Коротич честный.

18.02.2013 13:22:51настардамус178.95.253.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

То что анку послал -правильно !По-поводу Юли янек не знает даже что говорить тк всей Европе "обещал" решить ее проблему !Всем понятно что любой следующий президент освободит ее ! Но янек еще надеется что останется у власти -а Юля для него страшнее смерти к которой на прием в тюрьму выстраиваются очереди из депутатов-премьеров-президентов (в отличии от янека) ! Следующим президентом будут либо Кличко либо Порошенко (которые наиболее популярны в народе) ! Жизнь покажет кто был прав !

18.02.2013 13:11:32Иммануил93.127.91.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А не кажется ли Вам, уважаемый Коротич, что вы сами нарывались на такой тон разговора с собой??? Или вы думаете, что вам можно разговаривать с президентом в таком тоне?!!!! Уважая собеседника, в первую очередь вы уважаете себя, а слова" слушайте, какого черта сидит...." это не разговор умного человека....

18.02.2013 11:29:45Елена217.199.231.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ну и друзья у вас Виталий Алексеевич.Перешли на посмешище всего Донбасса,поэта Чехова ?:p)а почему не Евгений Евтушенко и другие мастера слова против против властей позорных?;):p

18.02.2013 11:19:58для а176.124.232.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

камінчики з сатурна продавай

18.02.2013 11:06:50мазаю77.244.47.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
18.02.2013 10:53:54гуцулка194.165.46.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

це ви про Віталія Коротича??!!!!! ви що??! ви адекватна людина?!

18.02.2013 11:38:28мальчиш88.135.230.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Не думал найти общее с гуцулами....;) Но здесь поддерживаю тебя на 100%