понеділок, 21 травня 2012 22:31

Спецтема: Бойкот України

"Україна завжди була олігархічною державою, а тепер часто нагадує мафіозну" - Financial Times

"Україна завжди була олігархічною державою, а тепер часто нагадує мафіозну" - Financial Times
За словами Вілсона, корупція розцвіла пишним цвітом, у тому числі при підготовці до Євро-2012. Фото: day.kiev.ua

Фінал Євро-2012 символізує все, що негаразд в Україні.

Так стверджує в блозі на сайті Financial Times експерт Ендрю Вілсон (European Council on Foreign Relations), пише Инопресса.

"Корупція розцвіла пишним цвітом, у тому числі при підготовці до турніру. За чутками, відкати на більшості проектів складають до 40%", - пише автор.

Суд над Юлією Тимошенко акцентував відсутність верховенства закону, пише автор.

"Україна завжди була олігархічною державою, а тепер часто нагадує мафіозну", - стверджує автор, згадуючи про рейдерство й завищені ціни на готельні номери.

Чи слід бойкотувати Євро-2012? - запитує автор. На його думку, перенесення матчів до Польщі був би непрактичним кроком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Зараз у вас розквіт усіх найгірших рис української політики з часів помаранчевої революції"

"А якщо на дорогих місцях буде менше іноземних політиків - це не катастрофа. У всякому разі, не потрібно удостоювати Януковича і його міністрів ні рукостискань, ні шансу сфотографуватися разом", - пише експерт.

На думку Вілсона, єврочиновники повинні довести простим українцям, що європеїзація змінить повсякденне життя на краще: "право на мітинги за останні кілька років звужене, українські поліцейські, особливо дорожні інспектори, сумно відомі своєю корумпованістю".

Але бойкот - не єдиний інструмент ЄС, вважає автор статті.

"Візові санкції відносно чиновників, що мали відношення до вироку Тимошенко, можуть приборкати деяких корумпованих клептократів", - вважає автор.

Він також вітає той факт, що підписання угод про асоціацію та вільну торгівлю між ЄС і Україною відкладено "до припинення політичних судилищ".

Зараз ви читаєте новину «"Україна завжди була олігархічною державою, а тепер часто нагадує мафіозну" - Financial Times». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

22

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.05.2012 20:55:431178.213.6.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

покр ПР -Партия Рецидивистов у власти .В стране народ будет нищать а Партия Рецидивистов грабить страну и народ и при этом мего обогощаться

22.05.2012 20:02:54янукович176.111.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

правильно сделают что в этот сральник неприедут я их понимаю , сам бы непрезжал

22.05.2012 16:49:03Лох194.50.169.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Читаю комменты и не пойму, не уже ли кто-то (не считая проплаченных троллей, это их работа) еще сомневается в том, что "уркаиной" заправляет мафия??? И при чем здесь "галичане" или "схидняки"??? Единый НАРОД! Одумайся, что ждет твоих детей (не их, а именно ТВОИХ) в будущем???

22.05.2012 19:53:43янукович176.111.34.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

полностью согласен, не время фигней стродать а нужно по всей украине гнать мафиозо

22.05.2012 14:31:28дурЮля95.132.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну як що завжди!, то і при Тимошенко цвіло буйним цвітом!
Тапер Турчинов почне розповідати, що не так зрозуміли, не ті подробиці. і не те малось на увазі!!!

22.05.2012 10:20:38Червень46.247.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот интересно-почему штаты не озабочены мафиозо в хохляндии? Обычно сразу начинают крик и шлют рейнжеров восстанавливать демократию а здесь тишина...

22.05.2012 09:15:02фалькон93.79.97.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Боже мой, сколько в стране дегенератов. Ты Витя Козел, сам сука свалил из страны, а сдесь умник. А ты сюда приедь. Тебе Рыговский электорат рога-то пообламает. За то что из вражеской страны приехал. Они-же больные на голову. Их паханы за бугром живут, детей учат. бабки там-же. ШИЗОИДЫ безмозглые. Живем всю жизнь в дерьме сами, а виновата заграница. КОММУНО-ИДИОТИЗМ. как все осточертело.Повыкидывайте компы, их и правда придумали Евреи.....жаль что 60 Не дождусь когда этот маразм закончится.

22.05.2012 08:46:33Гена92.112.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто это государство олигархов создавал и поддерживал все эти 20 лет.ЕС это создал потому что это ему выгодно.

22.05.2012 01:58:17Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Смотрю:галичане уже готовы зад свой этому Вильсону подставить. Жаль, что работаю: а то бы поехал я к нему, и плюнул бы в его жидовскую рожу на пиздёж. К тому же я в Америке живу.

22.05.2012 07:14:41ВИКТОРУ31.41.71.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

виктор ,только готовы подставить ,а твой зад уже давно кацапами раздолбленый !

22.05.2012 00:20:47+93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Но он же подтверждает, что при предыдущем правительстве Украина была олигархическим государством! А откуда у него эти 40%? Шпионы хорошо работают или верит различным допущениям прессы? Это говорят: "Бабка надвое сказала!" Хороши же выводы правительственного чиновника по заангажированным газетам! Эдак всю работу он проводит дома у телевизора!:):):)

21.05.2012 23:09:38Letinatarelke46.33.239.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Ну надоже....европейцы только сейчас заметили мафиозность банды януковища....стареет и...тупеет Европа.....

22.05.2012 01:51:54Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Letinatarelke, ну ты и приравнял, дебил, жида Вилсона ко всем европейцам. Да Тимошенница запросто положит за своё освобождение с кичи 10 миллиардов уворованных у народа Украины долларов. Да за такие бабки я ещё удивляюсь, как Украину до сих пор Фантомы ещё не бомбят? Утверждая демократию, так сказать. Или демократию по-жидовски.

22.05.2012 09:16:10Витя Межигирский194.169.205.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, ты и дебил

21.05.2012 23:26:31юстас95.133.57.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

так они ещё кредит дадут!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути