Ексклюзиви
понеділок, 10 грудня 2012 10:01

У "Регіонах" не мають голосів за кандидатуру Азарова?

У "Регіонах" не мають голосів за кандидатуру Азарова?
Володимир Рибак не може гарантувати достатньо голосів за Азарова у Раді. Фото: liga.net

Партія регіонів поки не може гарантувати наявність голосів на підтримку кандидатури Миколи Азарова на посаду прем'єра.

Про це заявив "Комерсант-Україна" в публікації "Представление имеет" перший заступник голови ПР, народний депутат Володимир Рибак.

"Ми працюємо над цим питанням, в тому числі з іншими фракціями, в понеділок-вівторок розберемося. Я думаю, будуть голоси", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Азаров пообіцяв, що бюджет-2013 продовжить покращення

У той же час, Компартія ще не прийняла рішення, чи голосувати за кандидатуру Азарова.

"Подивимося, тому що рішення ми ще не приймали. Проаналізуємо ситуацію, а потім ухвалимо остаточне рішення", - заявив "Комерсанту" лідер Компартії Петро Симоненко.

У Партії регіонів кажуть, що кадрових змін в новому уряді буде багато.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яценюк припустив, що Азаров не читав проект бюджету

"Десь до половини Кабміну зміниться. Замість тих, хто пройшов до парламенту, будуть інші люди. Коли з'явиться прем'єр-міністр, тоді вони разом (з президентом - "Комерсант") визначаться, хто піде в парламент, а хто повернеться в уряд. Це буде відомо наприкінці тижня", - повідомив "Комерсант" Рибак.

Зараз ви читаєте новину «У "Регіонах" не мають голосів за кандидатуру Азарова?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

32

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.12.2012 05:24:38ИРА94.179.11.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

РЫБАК ПРИ СССР БЫЛ ОЧЕНЬ БОЛЬШИМ КОММУНИСТОМ , НУ А КОГДА АХМЕТОВ ДАЛ ЕМУ ДЕНЬГИ, ОН КАК И ВСЕ В ПР СТАЛ БОЛЬШИМ БАНДИТОМ.

10.12.2012 20:41:34karaxan46.247.134.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Смотри тут

10.12.2012 17:56:41ЧарКес95.133.220.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Місце Кровосісі - на параші в Макошинській зоні!

10.12.2012 13:29:01uxivas46.119.43.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Так Азаров ушел в ВР.А здесь опьять в Премьеры,какаято карусель в стране.Точнее кризис власти некому воровать.

10.12.2012 14:00:07Ростик94.178.113.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Точніше нема шо вже красти)

10.12.2012 13:02:56Алєнєвод91.189.154.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

...а ведмідь і каже: "Голосуй за Азірова, а то заламаю"!

10.12.2012 12:45:34богдан 95.135.189.--
  • 28+
  • 0-
  • Відповісти

МОЯ МАМА пережила ПОЛЯКІВ 2 рази МОСКАЛІВ
НІМЕЦЬКУ навалу голодівку у 1947 році у віці 14 років
вже працювала у колгоспі за трудодні дожила до
НЕЗАЛЕЖНОІ УКРАІНИ і на тобі пенсію 1000 гривень
а цей загарбник що при владі мае пенсіі 16 тисяч ще зарплату
під 40 тисяч йому ще мало то обкрадае УКРАІНСЬКИЙ НАРОД
на міліони міліарди подивіться як іх синки жирують
дали гарні пенсіі міліціонерам цеж вони помогають цій
загарбницькій владі гнобити УКРАІНСЬКИЙ НАРОД

10.12.2012 12:19:32Serg80.64.80.--
  • 26+
  • 0-
  • Відповісти

Голоса будут...эти урки сфальсифицируют,подтянут тушек,наедут на кого надо и на кого смогут...Это их обычное явление и процесс...

10.12.2012 11:58:087193.33.237.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
10.12.2012 11:57:21богдан 95.135.189.--
  • 25+
  • 0-
  • Відповісти

крути -верти верти -крути
а УКРАІНСЬКИЙ НАРОД ці вибори програв
при владі далі будуть загарбники і окупанти
БОЖЕ дай нам ЕДНОСТІ і РОЗУМУ

10.12.2012 11:54:09Виджай31.40.236.--
  • 27+
  • 0-
  • Відповісти

Здристи, прокинулись! "Папередник" - это позор для нации! Гнать в шею суку старого!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути