Ексклюзиви
пʼятниця, 08 липня 2022 00:01

Спецтема: Війна Росії проти України

У МЗС розповіли, чи зміниться підтримка України зі сторони Британії

У МЗС розповіли, чи зміниться підтримка України зі сторони Британії
Політика Великої Британії щодо України після відставки британського прем'єра Бориса Джонсона не зміниться. Фото: Reuters

Політика Великої Британії щодо України після відставки британського прем'єра Бориса Джонсона не зміниться.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в эфірі телемарафону. Він переконаний, що підтримка Британії залишиться незмінною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підтримка України не має змінитися - Зеленський про відставку Джонсона

"Безумовно, Борис Джонсон за час цієї війни проявив себе як людина смілива, і людина, яка не боїться брати на себе ризики. Згадати хоча б його візит до Києва в квітні. Він така персона, яку замінити дуже складно, ніколи не буде людини схожої на нього", - зазначив Кулеба.

За його словами, хто б не був наступним прем'єр-міністром Великої Британії, Україна буде співпрацювати з ним, а британський уряд буде і надалі надавати допомогу нашій країні.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон подав у відставку. З відповідною заявою виступив у четвер, 7 липня.

Джонсон продовжить виконувати обов'язки прем'єра до обрання нового глави керівної партії. Вибори відбудуться у жовтні. Посаду прем'єра Джонсон обіймав з липня 2019 року.

Зараз ви читаєте новину «У МЗС розповіли, чи зміниться підтримка України зі сторони Британії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.06.2013 18:41:47Гость109.86.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Потому,что быдло поймет только быдло. Вот Югик-Алкаш поехал к своим :)

16.06.2013 16:31:11Роман188.230.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ох і гарно ж панове в унісон гавкаєте. Так тримати і воздасться Вам!

16.06.2013 13:10:35правдивий130.185.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я все дивлюсь на фото.І пробую зрозуміти.Про що ж думають учасники???
Шашличок бачу.Скуку бачу.Молодь про телок думае.Дівчата на хлопців заглядають,Луценки щось говорять.Але самі не знають що казати.По суті..Крім анекдотів.Сумне зреліще.
А до чого тут Україна??? Я так і не зрозумів.

16.06.2013 13:35:12правдивий130.185.58.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Придивіться уважно до їхніх рук.Та напрямку ,в якому спрямовані очі.Міміка таж сама.

15.06.2013 20:34:11ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

всем шароварным пить зеленку! лечить голову

15.06.2013 16:51:36МОЛОДЕЦЬ188.37.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скільки зразу повилазило цієї мразі , що ШАПКОКРАДУ анус зализують.

15.06.2013 16:03:17Подельник37.54.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мелкий воришка Югик

16.06.2013 13:07:42правдивий130.185.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ніфіга себе мелкий.Сотні мілліонів долларів це мелоч??Ну хіба що в поріднянні з Санею-стоматологом.Той реальний бізнесмен.За рік парочка мілліардів.

15.06.2013 15:01:55Андрей85.198.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

пид*рас какой ... ожил с*ка .. он же умирал в тюрьме.. а теперь посмотрите на него уже решает что то

15.06.2013 12:03:07дима194.44.158.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

а про европейские штрафы которие этот урод сделал он ничего не сказал...падла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.06.2013 10:33:16собутыльник146.0.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Представляю себе эту 'интеллигенцию' и то, о чем можно с нею говорить... Разве только о том, каким шмурдяком лучше похмеляться - в этом, конечно, алкаш Юрик является специалистом.

15.06.2013 09:43:0011194.244.38.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

чего только интелегентка фарион стоит,о других и говорить нечего и так все ясно!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути