Ексклюзиви
середа, 29 лютого 2012 16:28

Турчинова не пустили в камеру до Тимошенко

Турчинова не пустили в камеру до Тимошенко

Перший заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Олександр Турчинов не зміг зустрітися з лідером партії, екс-прем'єром України Юлією Тимошенко, яка перебуває в Качанівській виправній колонії у Харкові.

"Не допустили Олександра Валентиновича до Юлії Володимирівні, хоча він мав дозвіл на зустріч з нею. Все вперлося у неформальні речі - наполягали на тому, щоб побачення проходило в загальній кімнаті, а Юлія Володимирівна не може туди дійти, вона себе дуже погано почуває. До неї категорично не пускають", - повідомив народний депутат України (фракція "БЮТ-Батьківщина") Володимир Філенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власенка досі не пускають до Тимошенко: "Я не знаю, що вони там зараз з нею роблять"

Він також зазначив, що разом із Турчиновим і главою парламентської фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрієм Кожем'якіним знаходився в середу в Качанівській колонії, де утримується Тимошенко, з 11.00 до 15.00.

Зараз ви читаєте новину «Турчинова не пустили в камеру до Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.03.2012 22:20:11злой46.46.79.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не может ходить- пусть лечится, а посещения после выздоровления на общих основаниях. Причем лечится то же на общих основаниях как все ЗК в этой колонии.

29.02.2012 19:03:20хаму хана95.134.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ви,[Видалено]братство свідків янукурвича, за Юлю не переймайся; буде вона в парламенті і буде президентом,а от ви так і запишитеся, до кінця свого нікчемного життя, дятлами.Ви всі разом на варті її нігтя.

29.02.2012 23:24:50не лох213.231.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот загнул:))),с паствы Турча-сектанта?

29.02.2012 20:08:02хохохо194.28.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

На страже её ногтя будешь стоять ты-дурак косоголовый.Вас,идиотов,по стране много.Жаль страну.

29.02.2012 19:14:39хохохо194.28.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
29.02.2012 18:58:08хохохо194.28.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нельзя пускать:пастор перевозбудится и [Видалено] всех арестанток с караулом вместе.

29.02.2012 17:34:45Одессит178.95.49.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Интересно, всем заключенным дозволено то,что дозволено косатой?И, главное, все посещаемые чем-то недовольны, то Жужа, то Вдасенко. Один Санек в Чехии пивко попивает, нас..ть ему на женушку!

29.02.2012 17:00:232280.239.243.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

достали!!!

29.02.2012 16:56:14Поликарп80.252.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пастор хотел и там навербовать себе сектанток?

29.02.2012 23:24:41хохохо194.28.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пастор достанет своё кадило-прибавка в бют обеспечена.

29.02.2012 16:55:14Казимир80.252.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это кажись колония или проходной двор для юльков?

29.02.2012 16:44:16пащоооооооо178.137.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пастор хотел посоветоваться!

29.02.2012 16:51:22Адам91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нет, он хотел грехи ей отпустить... чтобы ВОНА покоилась (т.е. сидела) с миром :p

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути