субота, 19 березня 2011 10:04

Тимошенко вибачилася за "тушки"

Тимошенко вибачилася за "тушки"

Колишній прем'єр Юлія Тимошенко запевняє, що чітко визнає свої помилки і готова за них відповідати.

Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів, відповідаючи на питання про перехід депутатів з фракції БЮТ до лав Партії регіонів.

"Я дуже чітко визнаю свої помилки і відповідаю за людей, які приходять до фракції. Несу відповідальність за кожну людину. І відхід кожної людини - це біль в моєму серці, це втрата", - зазначила вона.

В той же час екс-прем'єр зауважила, що на рішення її соратників вплинув шалений тиск з боку Банкової.

"Ніхто не очікував таких репресій на людей.  Ніхто не очікував що буде скасована Конституція, однак попри це я несу відповідальність за кожного", -додала Тимошенко.

На запитання ведучого, чи готова Тимошенко визнати свої помилки і вибачитись, лідер партії "Батьківщина" сказала: "Любі мої, вибачте мені, якщо я щось не так зробила, вибачте мені за всі мої помилки".

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко вибачилася за "тушки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.03.2011 12:45:31Айнцвайдрай 178.94.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Деймос и фобос: "А Тимошенко БОГ простит все ее злодеяния!!" - ну прямо приказ уверовавшего в солнцеликого улучшателя жизни с большими ушами.
19.03.2011 23:04:58Ужас93.88.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Журналистам не мешало бы получить уроки русского языка! Хотя бы заголовки проверяли! Я в шоке от нашей ЭЛИТЫ!! А Тимошенко БОГ простит все ее злодеяния!!
19.03.2011 22:35:26олег81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Простиь за списанных семь милиардов долга? А попка у юли не слипнится? Также интересно было бы услышать, какие такие репресии были против Лозинского.
19.03.2011 22:21:35Катя208.54.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Правильно Юля сказала,что было бы за што то Януковичь ее разорвал бы вместе с Пшонкой,а так сплошное бля,бля,бля,-взбесившихся голубых мандавошек!
19.03.2011 21:48:09е88.135.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я не знаю к кому Вы себя относите, но быть БИОМАССОЙ Я не ХОЧУ!!!!!
19.03.2011 21:26:45???78.159.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нічого не розумію юля є -зося мовчить.
19.03.2011 21:24:06Антидепрессант178.209.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Странная позиция у некоторых комментаторов... Раз попросила пробачення - все!!! святая!!! Ей просить пробачення как два пальца обос..ть. Пусть покается и отдаст все награбленное детским домам, а сама - в монастырь замаливать грехи. Вот тогда точно ВСЕ ее пробачать. А так это очередное бла-бла-бла для зомбомассы.На вопрос "давали ли вы или сами брали взятки"? вчера опять бегали глазки и народ Украины услышап ОЧЕНЬ ЧЕСТНОЕ ТИМОХИНО "НИКОГДА". Гыдко!!!
19.03.2011 21:23:42лена212.178.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А Юля МОЛОДЕЦ!