вівторок, 22 травня 2012 12:08

Тимошенко особисто просила віце-президента Європарламенту почекати з асоціацією

Тимошенко особисто просила віце-президента Європарламенту почекати з асоціацією
Яцек Протасевич: Тимошенко вважає за необхідне почекати з асоціацією. Фото: novostimira.com

Юлія Тимошенко вважає за необхідне утриматися від підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом "щонайменше" до запланованих на осінь парламентських виборів.

Про це кореспонденту УНІАН у Польщі повідомив віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич, котрий минулої суботи, 19 травня, відвідав Тимошенко у лікарні в Харкові.

Євродепутат відзначив, що екс-прем'єр України на зустрічі з ним звернула увагу на порушення демократичних стандартів українською владою та висловила сумнів, що влада дійсно зацікавлена в європейській інтеграції.

"До виборів, в умовах коли, на її думку, немає гарантії, що вони будуть чесними та демократичними, то від підписання та ратифікації варто утриматися", - сказав він.

Протасевич відзначив, що Тимошенко висловила таку думку, відповідаючи на його запитання.

Співрозмовник агентства сказав, що екс-прем'єр вважає за необхідне почекати з вирішенням справи щодо цієї угоди до завершення виборів, що відбудуться у жовтні.

"Далі рішення приймати в залежності від того, чи вибори будуть чесними та демократичними", - сказав віце-президент Європарламенту.

Протасевич відзначив, що не буде коментувати заяву захисника Тимошенко Сергія Власенка, котрий сказав, що Тимошенко насправді підтримує підписання та ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Як відомо, арештована у серпні минулого року Тимошенко раніше закликала Євросоюз підписати Угоду про асоціацію з Україною, незважаючи на її справу, яку європейські політики вважають "політично вмотивованою" та добиваються від української влади звільнення екс-прем'єра.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко особисто просила віце-президента Європарламенту почекати з асоціацією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

36

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.04.2012 17:01:31Бонифаций 94.179.241.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Сандей АДЕЛАДЖА - это истинное лицо "Титульного незалежного" украинца !! нацикСВИНОмитские либерасты целуйте ДУПУ своему Сандею .:):):):p "Спасибо" клятым СВИНОмитам за незалежность и капитализм !!

04.04.2012 17:15:44хрін176.8.172.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Уся культура москалів складаєтся з описування та зображення статевих органів, задниці та поз.

04.04.2012 17:40:55Бонифаций 94.179.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
04.04.2012 16:44:18статист37.55.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какой дурной народ-свою церковь бросил и перебежал к другой ,которой управляет негр,отмеченный Богом- сатана ,теперь просят помощи ,что их ограбили ,так дураков и разводят церковники

01.03.2012 17:01:06гость93.72.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

когда же этого афериста наконец посадят!?

30.07.2011 18:40:45Ирина94.45.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я знаю пастора Сандея 16 лет. Он искренний, честный и добропорядочный человек. Я не верю в его виновность. Благодаря ему, многие люди стали счастливыми, в том числе и я.
23.03.2012 10:18:06Mix195.42.126.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

дебілка, або мавпячий троль...

29.07.2011 14:13:14Шура213.227.208.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
Черновецкого нужно тоже взять за за за помощь в организации преступной группы
29.07.2011 13:53:43христианка95.133.83.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
караван этот БОГ скоро остановит собственно ручно,и начнет с мировых религий ,так написано в Откровении ! Почитайте и вникните !
29.07.2011 13:48:17Юлия91.192.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
УКРАИНЦЫ! Не напоминает ли Вам эта история путь каравана, который идёт уверенно по назначенному пути, а мы подобны шавкам, которые тявкают, смотря с ужасом на величественный поход, и от страха пытаемся укусить кого-то из шествующих за пятку. Давайте займём достойную позицию и не будем больше становиться политическими марионетками.
29.07.2011 13:47:44в1руючий95.133.83.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пафосу ! 1 православних також,як1 вбивають,насилуть д1тей,1здять на дорогих мерседесах ,мають моб1льн1 телефони за 53 тисяч1,строять у лаврах ресторани,займаються педоф1л1ею прямо в церквах.......
29.07.2011 14:05:06Шура213.227.208.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
В семье не без урода,но православие-это самая старая ветвь христьянства,которая пошла с Византии,а кто такой этот негр с его проповедями,оно даже на Русском с трудом говорит,только вчера с пальмы слезло и будет нас учить как жить.На кол обезьяну!!!
13.09.2011 23:02:56Александр81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен! С тобой! Первые университеты начали учить молодежь еще тогда - когда подобные дикари на Православное благополучие поглядывали с завистью. Это только потому что истину в жизни надо искать в покаянии и истинной ВЕРЕ В БОГА! И подобные "пасторы" - они и есть "лжепророки" и лжеИИСУСы! Люди использующие самое светлое чувство Веры в Бога в своё обогащение!

29.07.2011 13:43:25християнин95.133.83.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Б1ля таких людей Бог нав1ть близько не сто1ть,а не те, що за ним,!сус н1коли не марав себе матер1альним,1 казав ,що його посл1довники теж так1 будуть.Прихильники Аделадж1 ,читайте пильн1ше святе писання, 1 вам в1дкриються оч1!!.
29.07.2011 13:45:57Шура213.227.208.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Да в Библии сказано,что будет куча Лжепророков от Дьявола,вот один из них
29.07.2011 13:36:27пафос94.178.29.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
ПОСАДИТИ!!!! або за яйця на арку "Дружби народів" підвісити. і так зі всіма главарями сект-лохотронів (свідків... баптистів... в тому числі).
04.04.2012 16:38:38Омич217.212.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пафосу :
Рекомендую почитать Евангелие и не брызгать ядовитой слюной.
"Не судите, и не судимы будете, ибо каким судом судите, таким и сами будете судимы"

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути