Ексклюзиви
середа, 25 серпня 2010 08:30

Тимошенко обізвала Януковича нікчемним, неосвіченим тираном

Тимошенко обізвала Януковича нікчемним, неосвіченим тираном

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко закликає українців 7 вересня провести мітинг проти підвищення тарифів та нового податкового кодексу.

Таку пропозицію вона озвучила на мітингу в Києві.

"Я пропоную нагадати сьогодні Януковичу, що в Україні є народ. І 7 вересня - це перший день роботи парламенту - зібратися, оголосити національне зібрання у кожному місті, в кожній області і біля Верховної Ради", - заявила Тимошенко.

"Це такий попереджувальний великий страйк проти того, що підвищують тарифи, що збільшують пенсійний вік, що приймають податковий кодекс, який зачищає малий бізнес, проти того, що хабарництво сьогодні досягло апогею", - пояснила вона мету.

"Ви згодні 7 вересня піднятися і показати Януковичу, що в Україні крім бігбордів є ще народ, який не буде цього терпіти і який не буде падати ниць перед ніяким, нікчемним, неосвіченим тираном?", - запитала вона в людей.

Вона висловила сподівання, що акція буде "масовою і потужною".

Останнім пунктом свого плану Тимошенко закликала "використати зброю" 31 жовтня, проголосувавши на виборах до місцевих рад.

Українська правда

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко обізвала Януковича нікчемним, неосвіченим тираном». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.11.2010 20:21:48Открыл Америку109.207.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так это сразу было видно! Люди, пришедшие к власти, никогда это не скрывали. Они из Донецка. Как живет в Донецке мелкий бизнес , мы знаем . Мы все знаем, кому принадлежит весь бизнес Донецка.Теперь так будет во всей Украиной.Для этого родили специальный закон.
29.11.2010 16:51:15*********90.151.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не ведитесь на всяких зось, вовиков-гомиков,витьков и придурков из пршлого т.е. из СССР,это развод психов.Крик с преисподни,будьте мудрее.
29.11.2010 10:07:2024-му.Київ95.133.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мені пофіг як там я пишу,з помилками чи без помилок,ти спочатку свої помилки поправ а потім будеш когось повчати.Зосю знають як в інтернеті, так і на окружній славного міста Київ,пашпорт для неї не потрібно,ця потвора своїм змістом поплюжить державу Україна,скоро цю потвору і з окружної попруть.
29.11.2010 08:19:52Києву(18)95.133.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Приїхав з Галіції( це видно по тому, що пишеш з помилками) в Київ набирати персонал в галичанський бордель \"Тільки для рагулів-бандерлогів\"? І що, таксист безпаспортних не підбирав ,інакше як він міг узнати , що то Зося?І почому там нешти на Окружній?
28.11.2010 22:47:54КУ193.107.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хоч у цього Лупоноса пика ще та, але правду каже. Канікулець малому бізнесу, середнім класом у нас будуть лише дрібнохабарні чиновники.
28.11.2010 21:44:59Рожденный в СССР195.248.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мда уж - любой племзавод мечтает заиметь таких \"геноцидных особей\" для развода. Как он отгеноциденный еще в фотку уместился, наверное при расширении монитра 800Х600 - щеки за края монитора вылезли бы :)
28.11.2010 20:07:37Зося109.86.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
17.МОДЖЙО, ты же так \"убедителен\", неужели не знаешь КТО ТЫ???
28.11.2010 19:24:29Лесогон212.87.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Какое модное слово \"геноцид\". Политическая тусовка уже не владеет монополией на это слово. Геноцидтесь братва!!!!!!
28.11.2010 18:13:39Моджйо91.124.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Київ - я не думаю що вона на стільки вже запущена. помити, привести в порядок, відівчити від дурних звичок, може ще щось вийти з неї
28.11.2010 18:09:42Київ94.178.10.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Маджйо,не вздумай бути разом із зосею,вона хвора винерією і віднеї воня,таксисти у чора розказували,воно стоїть на окружній,жирне кг під 150, в міні юбці з заду на сраці красний бант,слюною харкає і всіх клієнтів лякає. .
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути