вівторок, 11 травня 2010 19:45

Тимошенко не посадять - Кулик

Тимошенко не посадять - Кулик
Кримінальна справа по Тимошенко не буде завершена. Так вважає директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

"Її не посадять. Думаю, її викличуть в прокуратуру по факту розслідування і не більше" - наголосив він.

За словами політолога, подібні дії влади - це спроба тиску на лідерку БЮТ.

"Але за її управління було стільки зловживань, що це закономірне явище. Тому обвинувачення треба розслідувати. Однак навряд чи Тимошенко щось загрожує" - додав Кулик.

Нагадаємо, що лідерку БЮТ Юлію Тимошенко викликали на допит у Генпрокуратуру. Проти неї порушують кримінальну справу.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко не посадять - Кулик». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

80

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.05.2010 19:20:06для дебілів193.27.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
68. Verona ДАУН ти писати без помилок навчись, ти шо ше дотепер в куфайці ходиш і галошах, ви всі там раби Ахметова, а стадіон не ваш, це щоб більше козлів зібралось, ними легше управляти, а ти тут розпинаєщся камінь в наш огород кидаеш, з нами совети нічого не зробили, так що зактий свій бульбоїд.SSГАЛИЧИНА.
16.05.2010 22:54:39урсол178.95.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дорога наша українка Юля Тимошенко!!!Не хвилюйся,а давай команду щоб провірили і бандюковичів.терміново,що він там нарулив коли був "лідером".Хай провіре міжнародна коміссія,що там напримьєрствував Янукович ,що він наклав у кармани свої і своїх російських командирів.
16.05.2010 18:39:17Евгений195.5.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Люди дорогие,да никто не посадит Тимошенко.Ворон ворону глаз не выклюет.
16.05.2010 14:23:58Влад92.113.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Для ЮВТ ЧФ РФ так же был ценой вопроса , но не смогла договориться. Жадность подвела. А когда Янукович продлил аренду тут Вона и показала свою сущность. Нет конечно после ЕЭСУ и общения с Павлом Лазаренко у ней психика тренированная к миллиардам долларов , но не до такой степени 40 млрд. и все мимо носа у любого КОСА ДЫБОМ ВСТАНЕТ!
16.05.2010 13:03:31Хведя95.132.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"В предыдущие годы-да вот совсем недавно- мы с прежним правительством, в том числе и с Юлией Владимировной,обсуждали вопрос о возможном продлении пребывания ЧФ в Крыму.Никто не возражал... Речь шла только об одном-цена вопроса".Якщо Путын збрехав-в суд згыдно з эвропейськими стандартами, про яке так багато говорить паны Тимошенко.
16.05.2010 12:58:21Хведя95.132.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В Квітні 2005 р.Відповідаючи , на запитання журналу "Профіль" (18.04.05),погодиться вона як політик на продовження терміну перебування рос.військ в Севастополі в обмін на зменшенняінм на газ, дала ствердну відповідь: " Конечно, соглашусь.Почему? Потому что очень важно сегодня сделать так, чтобы люди жили богато и чтобы у них авбсолютно не было никаких экономических стрессов.Что касается войск в Севастополе, то всегла можно договориться о предоставлении услуг одной стораной другой стране на нормальных коммерческих условиях.Здесь нет ничего плохого".Ы такы домовленосты були досягнуті з Путіним ы Тимошенко.А що це було дійсно так, то 26 квітня цього року Путін запрошував іі для розмови під час його візиту в Україну, щоб покінчити з її запевненнями, що цього не було.Але вона не захотіла зустрічатись, щоб не брехати йогму у вічі, що цього не було.Якщо ж Путін збрехав, нехай подає на нього в суд за наклеп, а саме:
16.05.2010 05:41:55Ганна118.90.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Побыстрее бы уже ПОСАДИЛИ! На ней столько "ДЕЛ"! А кличка мировая "ВОРОВКА" дорогого стоит. А вот если не посадят, то грош цена сегодняшней власти. Вор должен сидеть в тюрьме!
15.05.2010 21:02:20777109.75.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Посадят, посадят, будет лидером тюремной оппозиции! Скорее бы уже! Набрыдла дюже!
13.05.2010 22:54:37Земляк178.122.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
О чем разговор.То что она натворила,бед в Украине,будет доказано Судом.И там дело не только времен Кучмы.Ужаснетесь.Ну а дальше по Жиглову.Вор,должен сидеть в тюрьме.
13.05.2010 19:56:29OLexA999194.44.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Если придурок-янукович упрет Тимошенко в тюрьму, то революции не будет, а будет, пардон, политический климакс. На Украине стане затишно и сумно... ...тому ну ні як не можна що б таке сталось.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути