неділя, 08 листопада 2009 11:19

Тимошенко не хоче, щоб ЗМІ робили з українців занепалих людей

Тимошенко не хоче, щоб ЗМІ робили з українців занепалих людей

Прем"єр Юлія Тимошенко вважає, що деякі ЗМІ в Україні нагнітають паніку у зв"язку з епідемією грипу.

Про це вона сказала на нараді в Закарпатській облдержадміністрації з питань боротьби з епідемією грипу.

"Зараз, якщо стежити за спонтанними повідомленнями засобів масової інформації, люди тільки на вулицях в ліжках не лежать, черги тисячні (у лікарнях і поліклініках), йде абсолютне знущання з людей, їм не надається своєчасна допомога", - заявила прем"єр.

"Всі ви бачите, яке йде нагнітання і яка йде паніка", - зазначила Тимошенко.

Вона підкреслила, що деякі ЗМІ повідомляють про те, що не вистачає лікарів і ліків.

"Це все не відповідає дійсності. Я б хотіла, щоб ЗМІ, недобросовісні політики не виховували в українців комплекс неповноцінності, і щоб вони не робили з громадян України занепалих людей, які думають, що їх країна ні до чого не готова, що вона завжди найгірша, що вона завжди з чимось не справляється", - сказала Тимошенко.

Прем"єр підкреслила, що за деякими показниками Україна випереджає інші країни, зокрема, у питанні боротьби з епідемією грипу, що й підтверджує останній висновок Всесвітньої організації охорони здоров"я.

За матеріалом УНІАН

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко не хоче, щоб ЗМІ робили з українців занепалих людей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.11.2009 14:55:33Зося109.86.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
11читатель Запорожье, кто вам дал ПРАВО выражать мнение Киевлян и жителей киевской области???? Голосуете за это ничтожество, голосуйте, вместе с ней на нарах окажетесь, не долго осталось.
09.11.2009 00:06:48читатель193.200.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Какая неблагодарная...СМИ её так пиарят,а она ....Наверное коса на голову уже надавила.....
09.11.2009 00:02:57читатель193.200.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
8. Ярослав (Познань) 08.11.2009 19:39 Боже, неужто ещё есть на Украине идиоты, чтобы вновь проголосовали за оранжевых!?,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,, Киев и Киевская область за неё (ТЮВ)просто порвёт....
08.11.2009 23:49:43PSV77.123.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну на вас браття не вгодити. Представляю, що робилося б в державі, коли б кабмін замовчував положення з грипом, який невідомо з яких причин виліз на заході (в Європі спокійно і на сході спокійно). Якими б словами поносили тоді Уряд!!!! Видали інформацію і прийняли заходи - звинувачення в паніці. Ніхто не піднімає питання про фармацевтів, які відомо під ким лежать. Не розкопили медикаменти, а їх просто притримали на деякий час, чим і створили хвилю паніки, а потім викинули знову в продаж. Зрозуміло, що це зроблено не випадково і зрозуміло ким зроблено. Хто більше всіх кричить про НС у того і рило в пушку. Будьте реалістими і ширше дивіться на світ та аналізуйте події.
08.11.2009 19:55:54Лемко93.178.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Юля, ти уже за............, мені стидно за за тебе і твоїх клоунів голосував.
08.11.2009 19:39:13Ярослав 77.235.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Боже, неужто ещё есть на Украине идиоты, чтобы вновь проголосовали за оранжевых!?
08.11.2009 19:32:09роман77.235.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У Тимохи ни стыда ни совести, одним словом, [Цензура] ОРАНЖЕВАЯ!!!
08.11.2009 16:25:27И.77.120.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так она-же сама и организовала эту панику и бежала впереди неё.А теперь,достигнув своих целей,[Цензура],сразу в кусты.
08.11.2009 16:05:11Андрік195.42.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кандидатам в президенти не варта так активно обговорювати тему грипу. А журналістам треба обмежитися сухою статистикою. Наприклад хто знає яка потреба в ліках, щоб сказати про дефіцит.
08.11.2009 15:16:46Олександр195.160.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В нашому місті не оголошують смертельну статистику. Навіть знайомі медики тримають язик за зубами, бо вигонять з роботи. Коли в Тернополі було 7 трупів, в нас вже три. Хто чув, як вимерла вся сім'я - спочатку батьки, а через кілька днів двоє дітей? ОДИН укол якогось антибіотику в лікарні зроблять за 700 (сімсот) гривен. Таміфлю нема і не було!!! Приїжджайте будем "панікувати" разом.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути