Ексклюзиви
понеділок, 06 вересня 2010 14:03

Тимошенко натякнула ЄС, що за "газ Фірташа" заплатять європейці

Тимошенко натякнула ЄС, що за "газ Фірташа" заплатять європейці

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко попереджає, що борги "Росукренерго" будуть погашатися за рахунок коштів МВФ, тобто платників податків Євросоюзу.

Про це вона заявила на зустрічі з акредитованими в Україні дипломатами.

Вона пояснила, що з 1 вересня цього року згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу Україна повинна віддати "Росукренерго" "не тільки вартість газу, за який вона нічого не заборгувала, а ще й штрафні санкції на рівні 600 мільйонів доларів".

За її словами, виконання цього рішення може призвести до того, що Україна не зможе вчасно розплачуватися з МВФ.

"Якщо 5,4 мільярди буде заплачено "Росукренерго", дисбаланс України поглибиться настільки, що Україна, по суті, вимушена буде далі і далі входити в систему ризиків повернення грошей МВФ", - заявила Тимошенко.

"Я вважаю, що це не пересічне питання, тому що гроші надаються МВФ Україні й іншим країнам за рахунок сплати податків вашими громадянами", - попередила вона.

"І якщо громадяни ваших країн будуть фінансувати корупцію в Україні, то мені здається, що це потребує уваги й реакції", - додала вона.

Тимошенко сказала, що звернеться до МВФ з проханням надіслати спеціальну робочу групу для розслідування ситуації,і "готова надати вичерпну інформацію з цього приводу".

Нагадаємо, що 8 червня Стокгольмський арбітраж вирішив, що "Нафтогаз" має повернути "РосУкрЕнерго" понад 12 мільярдів кубометрів газу. Пізніше Шевченківський райсуд міста Києва зробив це рішення обов"язковим для нашої країни.

Українська правда

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко натякнула ЄС, що за "газ Фірташа" заплатять європейці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.04.2013 17:40:2711194.27.114.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Жидовская оппозиция Украины АСОЦИАЛЬНА!!!Жидомассонскую оппозицию Украины не интересуют проблемы людей!!!Их интересует перераспределения матириального ресурса и еврейка(своячка)-Юля! Для них еврейка Юля,-Украина!!!

24.04.2013 14:02:27двойной стандарт 95.55.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Юле - волю , Яныка в тюрьму . (политроккировочка ,панимаишЪ)

24.04.2013 10:33:33Зрим в корень80.90.239.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Надо не за свободу воровки и кремлёвской шпионки бороться, а за то что бы ей подобные Регионалы, тоже получили по заслугам.
Надо бороться за то что бы был ЗАКОН ДЛЯ ВСЕХ, а не БЕЗЗАКОНИЕ ДЛЯ ВСЕХ
Освободив Юльку, мы тем самым гарантируем безнаказанность шайки Януковича в будущем

24.04.2013 10:31:50......62.18.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Поки нормальни люди спали понабигали троляки позорни.Поговорили миж собою?

24.04.2013 10:29:07Око за око80.90.239.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Милосердие????
А она проявляла МИЛОСЕРДИЕ к гражданам Украины, когда вступала в сговор с Пукиным и загоняла Народ Украины в кабалу на 10 лет??????
Пусть искупит свою вину на Этом Свете, глядишь на Том Свете это ей зачтется

25.04.2013 08:56:38алексей-мойсей37.54.1.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да действительно, сколько можно ее жалеть, как воровать у народа, то она первая. А как искупить вину, то сразу пожалейте. Что будет если всех преступников начнем выпускать к праздникам, сразу со страны бежать.

24.04.2013 11:08:51Роман178.94.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А твій президент-ригоанал проявив милосердя до народу, коли запровадив реформи після, яких життя в тебе покращилось, віддав флот і так далі....Про шо ти говориш аналітик блін знайшовся, а стосовно неї сумніваюсь, так само і зробив би твій вождь.

24.04.2013 10:29:07Oleksandr136213.219.74.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ніякого помилування не може буть до такої шахрайки, тільке довічне ув*язнення!

24.04.2013 10:18:00uhbif91.225.116.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

гена, и в каком веке?

24.04.2013 08:15:13ХОХОЛ88.135.241.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Тупикович за ради личного обагащения семьи и донецкого фашио - ЗАВЁЛ СТРАНУ В ТУПИК.
ЕГО ТУПОСТИ НЕТ ПРЕДЕЛА,ЕМУ ПЛЕВАТЬ, ЧТО СТРАНА В ЖОПЕ - ГЛАВНОЕ ОН В ШОКОЛАДЕ!

24.04.2013 07:45:59(1146.119.36.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Почему же еврейская,криминально-олигархич еская,мафиозная,оппозиция Украины,не призовет к милосердию к тысячам невинно осужденных?-Только своячка-еврейка Юля для них существует!

24.04.2013 07:38:28Рики-Тики-Тави46.118.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А ты не радуйся, змея, скоро выпустят меня. И это касается всех ПеРдунов и комунокацапов.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути