вівторок, 26 квітня 2011 13:30

Тимошенко може витягти Луценка з в'язниці - експерт

Тимошенко може витягти Луценка з в'язниці - експерт

Політолог Володимир Фесенко прогонозує, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко залишиться за ґратами до суду.

Про це він сказав в коментарі Gazeta.ua.

"Головна мета влади - показове покарання Луценка. Є бажання зламати його. Якщо ця версія близька до істини, до суду він точно залишиться в СІЗО. Якщо в правовій ситуації навколо його кримінальної справи нічого не зміниться, його і надалі залишать за ґратами", - зазначив Фесенко.

За словами експерта, голодування може допомогти екс-міністру у разі, якщо до цього буде привернута достатня увага на Заході.

"Юлія Тимошенко могла би в цьому Луценку дуже допомогти, організувавши потужну інформаційну компанію. У неї там багато контактів. Це єдиний шанс для Луценка. Якщо він їй вірний соратник, людина, яка була з нею в одній команді, чому ні?! Власними силами він навряд чи зможе себе звільнити", - зауважив він.

Політолог не наважився спрогнозувати, чи залишив би Україну Луценко у разі його звільнення. "З точки зору політичної логіки йому не можна тікати з України, бо як політик він себе значною мірою нівелює. Тут існує дилема: для його родини була б велика спокуса виїхати з України, але як політик він має залишатися в Україні і боротися. Хоча отримати притулок закордоном для нього не було б проблемою. Але тоді він би себе знівелював як політик", - наголосив Фесенко.

Нагадаємо, що минулого тижня Апеляційний суд міста Києва залишив Луценка за гратами до кінця травня. У свою чергу екс-міністр розпочав голодування на знак протесту.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко може витягти Луценка з в'язниці - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

20

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.04.2011 23:48:05Леонид195.211.191.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Рано или поздно, но нынешняя власть заплатит по счетам. Тем более,что основной эЛОХторат этой власти благодаря "ПОКРАЩЕННЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ" ускоренными темпами вымирает. А Юра - молодец. Можно в чем-то не соглашаться с его позицией, но он цельная личность и настоящий лидер. Думаю, что наш ПРОФФЕСОР (в свое время терявший сознание от яйца) завидует выдержке этого человека. А времена сейчас неспокойные, неровен час и ... вертолет не выручит, тоже можно оказаться за решеткой, тем более точно есть за что...
28.04.2011 20:51:13антик217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нелли, пробач, ти з глузду з'їхала чи що?розкривати треба не рота, а очі!Таке враження наче на Марсі живеш!*******ПРОСТО ВЛАДА БОЇТИЬСЯ ЙОГО І ХОЧЕ....*****Украина не умрет, пока есть такие юмористы, как ты!!
26.04.2011 18:02:19русич217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Великолепную традицию заложили регионалы. Мы могли бы только мечтать, чтобы каждая новая власть делал жесткий аудит предшественникам и сажала их на нары по малейшему поводу. Разве нет? Луцифер щас работает наглядным пособием по борьбе с коррупцией. Пусть сидит!
26.04.2011 16:00:31Неллі94.178.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Те, що Луценка тримають за гратами, це жах ....Він нікого не вбив, не є загрозою для суспільства, його не визнано винним судом... ПРОСТО ВЛАДА БОЇТИЬСЯ ЙОГО І ХОЧЕ ЗЛАМАТИ!!!!! ЦЕ говорить про те, яка нікчемна по своїй суті зараз ВЛАДА...
26.04.2011 15:12:56Попандопуло95.132.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дімон! Агов! Ти вже в Криму? На днях ще писав комент про "поганого" Лукашенка із Білорусії?
26.04.2011 14:54:12Илья178.93.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Действительно, чего его одного посадили? А остальные что, не воруют? Или воруют, да молчат. Да, Юрий влип. Теперь и остальные замолчат, у всех ведь рыльце в пушку.
26.04.2011 14:47:52Владимир178.93.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Невозможно понять. Неужели Луценко всех больше наворовал или больше других провинился? Чего его одного держат в СИЗО? Что же он такое сделал, что боятся отпустить до суда? Может кто-нибудь объяснит народу? Мне казалось, что он один не боялся сказать правду-матку в глаза. Кто так заинтерисован в этом?
26.04.2011 14:47:11Ира213.111.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Щас она шнурки погладит, и пойдет вытягивать Луценко, если бы хотела, давно бы делала какие либо попытки, а так она даже на суд ходит только для пиара - не более.
26.04.2011 14:46:39Exit для91.124.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Чого ж ти так її боїшся. До цього часу про неї пишеш, забути неможеш. Значить таки ВОНА для тебе загроза. :) P.S. Про крис із корабля. У 2004 Азаров вчепив помаранчевий шарф і прибіг на майдан, і знов прибіжить.
26.04.2011 14:41:36петлюра94.244.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
вана уже не працюе вана только может слетать в Брюссель за 50 тис евро потому что с быдлом (простым народом) вана в одном самолете не летает
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути