Ексклюзиви
пʼятниця, 12 жовтня 2012 21:38

Ті, хто збирався голосувати за "Батьківщину", зараз розгубилися - політолог

Ті, хто збирався голосувати за "Батьківщину", зараз розгубилися - політолог
Володимир Фесенко: виборці розгубились серед опозиційних сил. Фото: podrobnosti.ua

Є загроза того, що виборці, які ще не визначилися за кого голосувати, просто не прийдуть на вибори.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Володимир Фесенко.

"Деякі опитування свідчать про зменшення таких людей. КМІСівські дослідження показують, що їх достатньо багато — 24%. Мені здається, що це якраз є свідченням того, що частина виборців з тих чи інших причин, досить різних, просто розгубилася", - вважає він.

Політолог пояснює цю ситуацію тим, що виборець не може зорієнтуватися у різноманітті опозиційних партій і кандидатів по округах.

"Зараз люди побачили і образ Об'єднаної опозиції на цих виборах, побачила партію Кличка і зростання її популярності, партію "Свобода". Ті люди, які опозиційно налаштовані і які не будуть голосувати за владу, а підтримуватимуть якусь з опозиційних сил, зараз почали сумніватися — за яку саме, - підкреслив експерт. - Можливо на початку виборів вони ідеологічно збиралися голосувати за Об'єднану опозицію як за таку найбільш потужну опозиційну силу, а потім побачили таку тенденцію, певну різноманітність опозиційних сил і це їх спонукало ще подумати, за кого саме проголосувати".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародні спостерігачі збираються пояснювати виборцям справжнє призначення веб-камер на дільницях

Фесенко додав: "В принципі, це нормальне явище. Таке буває на виборах. Особливо це дуже видно по мажоритарці. У свій час, коли були вибори в Києві у 2008 році, була схожа ситуація, під час виборчої кампанії з'ясувалося, що кількість невизначених суттєво зросла. Саме тому, що виборці побачили весь спектр кандидатів і почали думати — за кого голосувати. Виникнув певний ступор".

У зв'язку з цим, на думку Фесенка, важливо в якій саме частині України виборці активізуються і прийдуть на вибори.

"Також можливо, що чимала частина тих, хто не визначився, просто не прийдуть голосувати. І результат багатьох політичних сил залежатиме від рівня голосування, рівня активності виборців в окремих регіонах, де будуть більші голосувати виборці — на заході чи на сході. Якщо на заході — то буде вищим результат опозиції. Всі ці чинники в решті-решт будуть впливати на остаточний результат голосування", - наголосив політолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко і Яценюк змагаються за право перемогти Януковича

"Те що у нас 24% виборців ще буде визначатися і скоріше робитиме це ближче до дати голосування — це дуже показово. Це проявляється не тільки на виборах по партійних списках. В деяких округах більше половини, а той більше, людей ще не визначилися з вибором", - підкреслив Фесенко.

Зараз ви читаєте новину «Ті, хто збирався голосувати за "Батьківщину", зараз розгубилися - політолог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

58

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.10.2012 20:30:33Миха176.36.142.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

за гребаную баткивщину хрен проголусую, там эта сука тимошмара!!!!

13.10.2012 21:53:39Bean99.225.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Книга "Аферистка. Дело Тимошенко" вышла в Германии

13.10.2012 08:04:50ИринаК37.142.187.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Очень обидно, что Яценюк спокойно сдает позиции по мажоритарным округам. У него были реальные шансы и на юге, и на востоке, но особенно в центре, которые всегда был за Юлю. Вместо этого он тупо отстаивает интересы олигархов-спонсоров и выигрывает только в Киеве. Именно там легче всего поднять народ и кричать что "не я продул выборы, это все фальсификация". А между тем он даст возможность олигархам запустить руки в казну и красть оттуда деньги на свои нужды.

13.10.2012 02:22:21peugeny87.244.144.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

ПР-електорат теж не може розыбратись за кого голосувати - за ПР чи за комуняк, ха

12.10.2012 23:08:55Правда91.218.107.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Велика кількість українців готова голосувати за Свободу яка є найбільш проукраїнська партія і за опитуванням КМІСу вже набирає 8% голосів виборців!

12.10.2012 23:15:47USER178.63.68.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

НУ КОНЕЧНО ЭТО СКАЗАЛ ЭКСПЕРТ;););););)

12.10.2012 22:30:43Эдик93.75.76.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

А сынок министра здравохранения-гинеколога ЕДИНСТВЕННЫЙ в Украине кому дано право закупать медикаменты и притом отмывать ВЕЛИЧЕЗНУ КУПУ ГРОШЕЙ БЮДЖЕТНЫХ. Цены, по которым закупаются медикаменты, ЗАОБЛАЧНЫЕ !!! И можно перечень продолжать до бесконечности...............

12.10.2012 22:30:05Остап - Галичина195.230.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Величезною перемогою ПР є низьки ціни на продукти харчування.
Що може сказати опозиція, яка у свій час знищувала українців постійними кризами - м'ясною, олійною, гречаною, цукровою тощо???
А спадок від Ющенка і Тимошенко у вигляді кабальної газової угоди!!!
А втрачений острів Зміїний!!!
У опозиції немає шансів на перемогу.

13.10.2012 18:30:51Гость151.0.42.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Яйца по 10,50грн.,гречка по 11грн, роис по 12грн, хлеб по4,50грн, и это низкие цкены? Дибил! Сходи на рынок

12.10.2012 22:39:53Едік93.75.76.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Остапчик, а ти дебілоїд. "Величезною перемогою ПР є низьки ціни на продукти харчування." Ти що з дуба впав, чи тебе торохнули по голові синьозаді і відвалили купу грошей ??? "А втрачений острів Зміїний!!!" Хто тобі сказав таку дурню, Остап??? Румуни зараз хочуть його забрати, але хто їм віддасть !!! А зараз що??? У тебе ПОКРАЩЕННЯ наступило ??? Остапачик ! Май розум !!!

12.10.2012 22:35:17остапу 95.111.183.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

ты правыльно пишы троляка проплоченный.

12.10.2012 22:41:35Эдик93.75.76.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Поддерживаю всецело !!!

12.10.2012 22:29:26Тарас188.0.146.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

ура! наконец-то!!! мне очень приятно осознавать, что партия регионов достала всех. надеюсь, они не только не пройдут в парламент моей страны, и не только не будут разваровывать мою страну, а значит не будут красть и у меня лично(!), а еще за свои так называемые служения народу будут гореть в аду! служат, блин(!) типа народу, а на побегушках у черта. или я не прав?

12.10.2012 22:19:40Одарка46.200.197.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Якими розгубленими не були б виборці, але очевидно, що все більше людей доходить до думки про важливість приведення до ВР "Свободи", щоб протидіяти нахабній антиукраїнській політиці теперішньої влади.

12.10.2012 22:16:59правда93.75.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

даёшь МОЛОДЕЖЬ!!

ПРиБЮТ на свалку истории! старперы -- отстой!!

12.10.2012 23:20:58Батя92.49.246.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Тупак! предлагай свои варианты

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути