Ексклюзиви
четвер, 01 грудня 2011 13:06

"Свобода" підрахувала, де переможуть "заКОДовані" мажоритарники

"Свобода" підрахувала, де переможуть "заКОДовані" мажоритарники

Якщо опозиція успішно узгодить єдиних кандидатів у мажоритарних округах, вона повністю переможе на Заході України, отримає перемогу у більшості центральних округів та здобуде вагому підтримку на Сході.

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник.

На його думку, у членів Комітету опору диктатурі (КОД) є ще багато часу для узгодження спільного списку кандидатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опозиція розпочала формування єдиного списку на вибори

"Я думаю, що усе можна буде вирішити. Тим більше, що досвід подібних переговорів у "Свободи" є", - запевнив націоналіст.

Він уточнив, що про перемогу опозиції у мажоритарних округах можна говорити лише тоді, "якщо будуть добра воля і дійсне бажання перемогти режим Януковича, якщо не буде закулісних розмов із Банковою, якщо принципи, які розробить КОД, будуть дотримані".

Мохник в якості прикладу навів результати місцевих виборів 2010 року, на яких "Свобода" показала, що може перемагати у мажоритарних округах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Свобода", "Батьківщина" і "Фронт змін" узгодять своїх кандидатів у "мажоритарці"

"Зокрема, у Львові, Івано-Франківську та Тернополі. Там влада так само йшла на старі хитрощі, виставляла проти нас грошовитих кандидатів, давила адмінресурсом. Але коли є загальний настрій виборців і віра в опозицію, ми зможемо тотально виграти на Заході України, серйозно поборотись і перемогти в Центрі, а також здобути перемогу у вагомій частині мажоритарних округів на Сході України", - резюмував свободівець.

Зараз ви читаєте новину «"Свобода" підрахувала, де переможуть "заКОДовані" мажоритарники». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.12.2011 20:00:58mar.borulya176.67.2.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто успокоит, наконец ,эту Жанну? Явно неудовлетворенная половой жизнью женщина!

02.12.2011 15:36:09Вал95.81.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Українців у визвольній боротьбі всіх часів приймало участь одиниці - Байда, Мазепа, Шухевич - поляки, Бандера жидок і т.д. евреї щоб змінити ситуацію почали лізти в патріотичні партії. Тягнибок, Яценюк, Бенюк, Томенко, Фаріон, Ющенко,і т.д. галерея представників еврейського народу, нам тому і не закидають що в Україні евреїв придушують. Зараз дійсно маланці хочуть об'єднатися для виборів, але ж половина цих "патріотів" агенти Януковича. Це підготовка до нового голодомору, або кінця світу.

01.12.2011 15:46:07жана178.95.136.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

НАШ УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГАМАНЕЦЬ ЗНАХОДИТЬСЯ В РУКАХ РОСІЯН КЕГЕБІСТІВ -БІЛОРУСА ЯНУКОВИЧА -АЗАРОВА -ЧЕЧЕТОВА ЄФРЄМОВА ПРИДУРКУВАТОЇ АКІМОВОЇ КІВАЛОВА І КЛЮЄВА КОЛЕСНІКОВА І ІНШИХ . ГАНЬБА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ ЩО ВІДДАЛИ НАШ ГАМАНЕЦЬ СТРАТЕГІЧНОМУ ВОРОГУ -РОСІЯНАМ!!!!!! ЗАБРАЛИ ГАДИ українське місто Севастополь!!!!!!!

01.12.2011 13:52:4011киев93.72.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

после того как свидомые нахазяйнувалы там где получили брольшинство - народ посмотрел посмотрел и понял что языком мести они умеют а работать нет. это не фарионшей детей по садикам пугать. так что скажете спасибо если наберете столько же как раньше голосов....(из опыта общения с львовянами и франковцами)

01.12.2011 13:47:00Помилка95.132.7.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В заголовку пропущена буква "л" пiсля букви "д".

01.12.2011 13:33:37Літописець92.49.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Виграти у регіоналів вибори без Штабу КОД - мрія романтиків. Про його плани регіоналам знати не треба.

01.12.2011 13:24:38виктор89.209.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ЛЮДИ ДА НЕ ДАЙТЕ БАНДИТАМ СНОВА К ВЛАСТИ ПРИЙТИ!

01.12.2011 13:45:49Svoboda78.137.33.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Дик вони вже прийшли. Порушують Конституцію. Саджають опонентів. Так що зараз задача - не дати регинальним виродкам 300 голосів. Що б не відібрали у нас право обирати президента.

01.12.2011 13:49:3611киев93.72.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а наша задача не дать свидомитам с бютонутыми получить более 150 голосов . сразу станет в стране спокойнее , тише, легче дышать.

01.12.2011 13:57:18!178.172.186.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

АГА, ЕСЛИ ДЫШАТЬ ТЕБЕ РЕГИКИ ПЕЧЕРСКИМ СУДОМ НЕ ЗАПРЕТЯТ!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути