середа, 07 грудня 2011 15:16

Суд почав думати над законністю порушення справи проти Кучми

Суд почав думати над законністю порушення справи проти Кучми

У судовому засіданні щодо скарги адвокатів екс-президента Леоніда Кучми на порушення проти нього кримінальної справи оголосили технічну перерву на півгодини.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Приводом для перерви стало клопотання потерпілого у справі Олексія Подольського надати йому скаргу для ознайомлення і тижневий термін вивчення цієї скарги для того, щоб знайти адвоката та сформувати позицію щодо цієї скарги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кучма хоче сховатися за депутатською недоторканністю - Фесенко

Суддя Галина Супрун надала йому на вивчення скарги півгодини, на що Подольський відреагував: "Мене позбавили конституційного права на захист".

На засіданні присутні представники Миколи Мельниченка - авдокати Павло Сичов та Микола Неділько, представник потерпілої Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко та адвокати екс-президента Сергій Ульянов та Віктор Петруненко, які й подали скаргу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генпрокуратура не збирається закривати справу проти Кучми

Засідання розпочалося із затримкою півгодини. Фото- та відео-зйомку суддя не дозволила.

Зараз ви читаєте новину «Суд почав думати над законністю порушення справи проти Кучми». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.08.2013 14:32:51кот95.135.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не уверен за кличка а кроль с поролоновым волком драконят шас на эти беспорядки и думают как бы себе лохов на улицы вывести

18.08.2013 14:11:17Я91.235.227.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ага, гілку ведемо, маладца. А чому в наряді тільки троє?

18.08.2013 13:52:52Я91.235.227.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

З такою реакцією аудиторії на ваш trolling, пацани, "хазяєва" і відпиздити можуть. Вертіть булками, "резче по клаве", "поддайте гамнеца", народ не ведеться.

18.08.2013 09:49:5711194.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

смотрите на фото и думайте к чему вас толкаюет вся эта так называемая жопозицыя! а сами конечно останутся в стороне. ДУМАЙ НАРОД,если ты не БЫДЛО!

18.08.2013 11:23:33виктор37.55.244.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

18.08.2013 09:39:22смерш91.124.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

После просмотра всех этих фото сразу хочется спросить схроновских рагулей: "Ну, что нравится вам, паскуды? Вы же кричали, что Украину может ждёт то же самое - готовы собственные яйца под танки бросить???".

18.08.2013 09:34:33ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

это ждет всех шароварных, и это прЭлЭстно!!!!!!

18.08.2013 09:22:1411194.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

наглядный пример как необузданый треп перешол в убийства невинных людей! так что учится лучше на чужих ошибках! вот чего стоит западная дерьмократия они скаламутили и в сторону,а вы козлы лбами бейтесь.

17.08.2013 23:55:30192.113.17.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

обыкновенный бандитизм, ничего политического там уже нет. Выходят те кто хочет повоевать, воровать, морду кому-то набить. Пора ввести войска и поставить всех на место.

17.08.2013 23:15:55мехлис176.103.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оранжевая революция в действии!!! Американцы радуються, украинцы думают...