понеділок, 02 липня 2012 14:06

Скандальний мовний закон відклали на осінь

Скандальний мовний закон відклали на осінь
Володимир Яворівський каже, що розглядати скандальний закон раніше навряд чи наважаться. Фото: obozrevatel.com

Верховна Рада відклала розгляд мовного законопроекту на осінь.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав "бютівець" Володимир Яворівський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У четвер депутати спробують скасувати недоторканність

За його словами, у понеділок на засіданні погоджувальної ради депутати навіть не обговорювали законопроект "Про засади державної мовної політики" "регіоналів" Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка, який був прийнятий у першому читанні 5 червня. "Його немає у порядку денному. Володимир Литвин давав прес-конференцію і запевнив журналістів, що скандальний мовний законопроект не буде розглядатися цього тижня. З двох причин: бо не завершений його розгляд на нашому комітеті та тому, що викликає політичне протистояння. Але після Литвина вискочив Олександр Єфремов. В пресі пишуть, що він "погрожує" розглянути законопроект цього тижня. За моєю інформацію, все ж це питання відкладене на осінь", - зазначив депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Радою люди мітингують проти "мовного" закону

Яворівський вважає, що спікер не дозволить зараз розглядати мовний законопроект.

"Бютівець" також розказав, що до комітету з питань культури та духовності, який він  очолює, надійшло від депутатів більше двох тисяч поправок  до документу. Він пояснив, що комітет у підготовці законопроекту до другого читання поки розглянув приблизно 300 з них.

Зараз ви читаєте новину «Скандальний мовний закон відклали на осінь ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

44

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.07.2012 01:32:58ПРАВДА68.38.122.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Єфрємов кацапська свиня багато собі дозволяє.

02.07.2012 23:21:12shef@avers.tv46.201.223.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Скандальный языковой закон" для нас ураїнців закон є конституція а не фуфло для мовкалів які хочуть знищити нашу рідну мову

02.07.2012 23:10:47Михаил46.202.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если принятие этого закона не прот иворечит международному праву,то почему такой вой?На мой взляд этот закон наконец-то на деле заставит опозицию практически работать над улучшением положения украинского языка,нужно будет вкладывать деньги в его развитие и нести отвественность.Но наша опозиция ленива,малограмотна и боится трудностей поэтому она и воет против этого закона.Кроме того имеет еще подпевал в народе за деньги.Что-бы язык развивался необходимо создавать конкурсы различные,печатать книги,в том числе и тех писателей которые не имеют денег на это,меньше политики в защиту языка вкладывать.

03.07.2012 01:49:34Баба Горпина94.179.188.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Щоб українська мова розвивалась, потрібно щоб її не глушила поряд російська. Вихід єдиний - надання російській мові статусу окупаційної.

03.07.2012 14:21:29Богдан Попадин95.133.175.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Статус окупаційно-кацапської з зобов'язанням блеяти в громадських місцях на козлячій...

02.07.2012 21:38:54анплей193.23.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

или два языка, или две украины.

03.07.2012 02:37:11ПРАВДА68.38.122.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

В копану даун. Там можеш мати й три україни. Кацапське бидло буде мені ультиматум ставити. ПНХ.

03.07.2012 12:12:36?82.193.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вот ты и есть быдло,судя по диалогу.Быдлом ты было ,быдлом ты и останешься,и давили мы вас и будем давить.

03.07.2012 14:28:58Андрій91.124.36.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

кацапело вшиве, це ми вас СМЕРДЮЧИХ КАЦАПСЬКИХ ПСІВ ДАВИЛИ І МАЛО! Цього разу пощади для вас когутяр бидлячих не буде!!!!! Марш бидло курносоморде пияцьке в паРашу і там тявкай рогулятино!

02.07.2012 21:59:18волинянин37.52.61.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

продовжуй в тому ж дусі))
і не буде взагалі нічого.

02.07.2012 18:24:31Олександр89.105.242.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

На жаль нема у нас жодного украинського канала с синхроннім перекладом... соромно:( А так багато виступаючиї "не шивелять навить ізвилінамі.. щоб дати інтерьвью"
Так чи буде у нас хочаб один український канал?

г.Донецьк Олександр

02.07.2012 18:30:38Юрій213.238.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ви спитайте у Следака.
Його коментар нижче.
Мабуть це і відповідь на Ваше питання.

02.07.2012 17:54:39AHTOH76.90.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В степи, покрытой пылью бренной,
Сидел и плакал человек.
А мимо шел Творец Вселенной.
Остановившись, он изрек:
"Я друг униженных и бедных,
Я всех убогих берегу,
Я знаю много слов заветных.
Я есмь твой Бог. Я все могу.
Меня печалит вид твой грустный,
Какой бедою ты тесним?"
И человек сказал: "Я – русский",
И Бог заплакал вместе с ним ..

02.07.2012 23:22:31shef@avers.tv46.201.223.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ти москаль і виродок нації

02.07.2012 18:20:55?82.193.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Меня печалит вид твой,немец
Какой бедою ты тесним?
И человек сказал:Я-украинец,
И Бог заплакал вместе с ним.

03.07.2012 14:32:38Андрій91.124.36.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

кацап тоха, більш ганебної, пияцької і бидлячої нації, як кацапи-ніде в світі немає.Так що дурнику кремлядський стули цапоморду ряху і не тявкай! КАЦАП-ЦЕ МЕГА-БИДЛО ІЗ ЗНАКОМ ЯКОСТІ!!!;););)

02.07.2012 18:26:19Юрій213.238.9.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тут я з вами повністью згоден на всі 100%
Те,що зробили і продовжують робити з Україною і її народом кацапи!!!???
Тут навіть Бог заплаче :((

02.07.2012 16:46:46mazepa377.47.128.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Примушувати до 100% українізації тих, хто не вважає українську мову своєю рідною, це все одно, що примусити православних ходити до Уніатської церкви, а протестантів до католицької, мусульман до "білого братства"! Тоді нехай буде в Україні єдина церква, у всіх тільки українські мобільні телефони, машини "Славута", та солом'яні хатинки…. і телевізор "Славутич"…, оселедці та шаровари, головні наші національні цінності!
І все це заради збереження держави.

02.07.2012 17:45:57Юрій213.238.9.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Це ж кого примушують?
Третього"Мазепу"?
Не хочеш вчити-не вчи.До чого тут Україна як держава?
Ці соплі і воплі через "ущемленный язік" вже наостогидли.
Чи ви притримуєтеся лінії-"всеруся,але не покорюся".

02.07.2012 16:17:39kornezka46.211.87.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Думаю, що вони цей закон не приймуть, бо чим будуть забивати голови людям на наступні вибори?

02.07.2012 16:04:33Каменюка91.209.176.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Дополнительное подтверждение тому, что закон кивалова-колесниченко являлся провокацией, и был направлен на дестабилизацию ситуации в Украине! Надеюсь, они понесут за это соответствующее наказание! Позор этим провокаторам!!!

02.07.2012 16:01:28Лёва с Могилёва193.104.85.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ПРдуни панти поганяли і всрались!
А свою брудну дупу будуть мити не скоріше ніж перед виборами!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути