понеділок, 31 травня 2010 10:41

СБУ готується святкувати перемогу над кримськими сепаратистами

СБУ готується святкувати перемогу над кримськими сепаратистами

Загрози сепаратизму в Криму не існує.

Про це в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна" заявив голова СБУ Валерій Хорошковський.

"Я вважаю, що Криму сепаратизм не загрожує, на даному етапі - так точно. Так, там трохи інша культура. Так, історично склалося, що більшість населення там говорить російською мовою. Але в Криму живуть українці, і вони відчувають себе українцями, в тому числі, до речі, і в Севастополі. Тому говорити про те, що в Криму на сьогоднішній день розвинені сепаратистські настрої, я не можу", -  зазначив  керівник спецслужби.

Більш того, за словами головного чекіста зміни ставлення до російської мови, російської культури, сепаратистські настрої вщухнуть.

"Я завжди кажу, що з такими речами, як настрій у суспільстві, потрібно обходитися дуже тонко. Не можна нічого нав'язувати. Якщо, прошу вибачення за грубість, весь час б'ють на ніс, то, безумовно, починаєш увертатися - хочеш того чи ні. У Криму конкретна історична ситуація, відповідно, якщо ми хочемо її поміняти, треба працювати тонко, через виховання, школу. Природно, зміни настануть не скоро, але через п'ять-десять років така тактика дасть впевнений, стійкий результат", - резюмував Хорошковський.

Раніше низка кримських громадських організацій виступали з закликом, про приєднання Криму до Росії.

Раніше ВР Криму ухвалила постанову про надання російській мові статусу регіональної.

Зараз ви читаєте новину «СБУ готується святкувати перемогу над кримськими сепаратистами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.06.2010 09:45:03КРИМ-ТАТАРАМ193.239.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ССБ інфекція Синдром Старшого Брата-хвороба заразна. Хорошковський не розуміє того,що передавши Крим Україні РФСР свого часу навмисне зробила Україну країною колонізатором. Нам потрібно дудіти в іншу дудку: Крим-татарам, Чечню-чеченцям, Осетію-осетинцям, Абхазію-Абхазам....інакше-ганьба Росії стане і нашою ганьбою.
01.06.2010 09:36:34КРИМ_ТАТАРАМ193.239.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ССБ інфекція Синдром Старшого Брата-хвороба заразна. Хорошковський не розуміє того,що передавши Крим Україні РФСР свого часу навмисне зробила Україну країною-колонізатором. Нам потрібно дудіти в іншу дудку: Крим-татарам, Чечню-чеченцям, Осетію-осетинцям, Абхазію-Абхазам....інакше-ганьба Росії стане і нашою ганьбою.
01.06.2010 09:19:24Андрей94.248.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
13. Захід 01.06.2010 8:58 - это не Хохол из Полтавы, это если и из Полтавы, то точно ДЭ.БИЛ, кроме ругани ничего конкретного, бандитские что Крымская, что Севастопольская власти как дерибанили Крым, так и продолжают, облапошивая исторически лишённых слова и умения мыслить местных жителей, не моя вина, что это были и есть представители ПР и т.н. коммунистов, хотя какие они к чёрту коммунисты, сплошное ворьё.
01.06.2010 08:58:59Захід95.135.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так хочеться послати цього хахла із полтави.
31.05.2010 21:23:57Хохол65.183.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
4. Крым (г.Симферополь) 31.05.2010 11:53 Конечно. все живущие в Крыму понимают, что будь Крым в составе России, жилось бы лучше,чище и богаче. И насколько мы все "чувствуем себя украинцами"- большой вопрос. Скорее, чувствуем, что мы в украинской оккупации...ИМЕННО ТАК! А Козаки,taksisti,ВШИВЫЕ ГУРУ и псевдопатриоты -укрнацисты этому способствуют! ПОЧИТАЙТЕ НАЗВАНИЕ СТАТЬИ! ЧЕМ НЕ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ МОИХ СЛОВ?!
31.05.2010 21:17:12Хохол204.8.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
5. Андрей (Севастополь) 31.05.2010 12:30...", как бы то ни было, а в Украине за 19 лет независимости никакой войны не было и никого не взрыва".. СПЛЮНЬ,ПРИДУРОК ИЗ СЕВАСТОПОЛЯ!
31.05.2010 21:11:23Хохол204.8.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
2. Крымчанин (крым) 31.05.2010 11:07 Сегодня ,с азартом,выжигается в Крыму все ,что напоминает Украину-это не сепаратизм?! НЕТ,НЕ СЕПАРАТИЗМ! "ВЫЖИГАЕТСЯ" РАКОВАЯ ОПУХОЛЬ УКРНАЦИОНАЛИЗМА И НЕОФАШИЗМА!
31.05.2010 18:51:02Андрій95.132.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Козак (Черкаси) правильно думаєш. А Кримчакам навряд чи краще було б в складі росіі.
31.05.2010 18:05:06Козак78.137.61.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хорошковський - дах надійний?
31.05.2010 18:03:43Козак78.137.61.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
кажуть 23 громадян Естонії - росіяни.... були б ми у ЄС і НАТО кримські росіяни б х.. клали на Росію, а їх одноплемінники москалі їздилиб у Крим як у Турцію з заздрістю - на райські пущі, але зрозуміти то для них понад розумові здібності. на жаль ... їх використовують як м"ясо, на щастя поки не гарматне
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути