Ексклюзиви
неділя, 03 листопада 2013 06:33

Сало як інструмент на виборах: експерт назвав причини призначення нового губернатора Львівщини

Сало як інструмент на виборах: експерт назвав причини призначення нового губернатора Львівщини
Віктор Небоженко. Фото: vikna.if.ua

Глибока корумпованість і здатність видати бажаний результат на виборах є основними причинами призначення Олега Сала на посаду губернатора Львівської області.

Таку думку в ефірі 5 каналу висловив політолог Віктор Небоженко.

За його словами, раніше український чиновник був "чорноземом" для радянської влади.

"Точно так, як у нас зникає економіка, точно таким чином 20 років українська державність трималася на українському чиновнику. Ти його вночі розбуди, він все знає про свій район, місто тощо", - зазначив Небоженко.

Водночас, експерт уточнив, що зараз при призначенні нового губернатора важливі два критерії: "глибока корумпованість, щоб можна було посадити, і видача результату для адміністративного ресурсу, для виборів".

"Відповідно підбір буде виключно такий. Зараз у всіх областях України по "генералу". Вони обов'язково повинні бути корумповані і не розумітися на серйозних проблемах. Чим глибше людина буде корумпована, тим легше вона скаже: "Я дам вам будь-який результат у Львові — і 16%, і 20%", - підкреслив Небоженко, додавши , що "це тільки початок".

Нагадаємо, днями президент Віктор Янукович призначив Олега Сала на посаду голови Львівської обласної держадміністрації.

Це викликало обурення у всієї області, оскільки Салу приписують тиск і фальсифікації на виборах 2004 року, міліцейський штурм окружної виборчої комісії в 2012 році тощо.

Зараз ви читаєте новину «Сало як інструмент на виборах: експерт назвав причини призначення нового губернатора Львівщини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

22

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.11.2013 12:37:22ост95.135.61.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

сало надоело-сало достало -уберите от нас это сало

03.11.2013 11:01:45rolibikin95.111.251.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Начните зарабатывать не выходя из дому.
Мы платим вам за то что Вы посещаете рекламные страницы, регистрируетесь на сайтах, читаете письма, смотрите
видео. В этом нет ничего сложного просто присоединяйтесь к нам прямо сейчас и вы начнете получать стабильный
доход ежедневно.Трафик из России оплачивается двойным тарифом.

trutds.biz/?code=izafrp

03.11.2013 10:48:47пу91.217.66.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Этот сало думает что ему все врем я будет удаваться уходить от ответственности и наверное не читал русскую народную сказку КОЛОБОК.

03.11.2013 10:55:01Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

пуДЕЛЬ тоже кроме сказок ничего не читал.......

03.11.2013 10:57:15пу91.217.66.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пидарокс не пукай буквы пиши правильно кликуху!!!

03.11.2013 11:14:34Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скули дальше........

03.11.2013 14:02:02пу91.217.66.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Пидарокс не пукай буквы пиши правильно кликуху!!!

03.11.2013 15:18:14Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну это уже выть пуДЕЛЬ начал....

03.11.2013 18:33:37Парадокс109.251.185.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

пуДЕЛЬ пуКАЕТ......

03.11.2013 16:59:42пу91.217.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пидарокс не пукай буквы пиши правильно кликуху!!!

03.11.2013 10:36:31Валера Амор95.133.25.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Хлопц1 у Львов1! Нэ пускайтэ цэ гнылэ СМЭРДЮЧЭ сало до ВАШОГО прэкрасного м!ста!

03.11.2013 09:48:36гостью 77.93.50.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

поддерживаю полностью я тоже смотрю сразу человеку в глаза и картина на лицо у этого глаза ужасные бегающие неужели не видно что это за человек

03.11.2013 09:16:55гость31.172.136.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Глядя на внешность этого упыря, на его глаза, взгляд, без Ломбразо и Фрейда можно определить его склонности к садизму и бесприкословному выполнению любого приказа сверху, даже если это будет касаться кровавой бойни за власть. Типичный клиент Гаагского трибунала, и по всей вероятности этим и закончится.

03.11.2013 07:44:59Стиг188.115.188.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Только народ может смести с лица земли всю эту нечисть, но проблема в том, что не за кого идти. У нас почему то депутатом или президентом может стать только проворовавшаяся богатая [***] которая рвется к желобу что бы еще больше воровать

03.11.2013 08:42:53Парадокс109.251.185.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А где по другому ???????

03.11.2013 09:43:45пу91.217.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пидарокс не пукай буквы пиши правильно кликуху!!!

03.11.2013 10:02:23Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

пуДЕЛЬ тявкает или скулит ??????

03.11.2013 10:46:11пу91.217.66.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Пидарокс не пукай буквы пиши правильно кликуху!!!

03.11.2013 10:52:28Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Значит пуДЕЛЬ все таки скулит......

03.11.2013 11:13:40Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скули дальше......

03.11.2013 10:56:24пу91.217.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пидарокс не пукай буквы пиши правильно кликуху!!!

03.11.2013 10:55:52пу91.217.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пидарокс не пукай буквы пиши правильно кликуху!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути