Ексклюзиви
четвер, 25 жовтня 2012 11:50

Развожаєва вивозили силовові служби інших країн - МВС

Развожаєва вивозили силовові служби інших країн - МВС
Фото: cipets.kiev.ua

У відношенні російського опозиціонера Леоніда Развозжаева на території України діяли не злочинні елементи, а силові структури інших країн, про що можна зробити висновок з відео, оприлюдненого російськими телеканалами.

Про це розповів керівник управління по зв'язках з громадськістю МВС України Володимир Поліщук.

"Зрозуміло, що це були не злочинні елементи. Це не кримінальне питання, а питання взаємодії силових структур, про яке я нічого не знаю", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЗС ще не готове коментувати ситуацію зі зникненням Развозжаева

При цьому він додав: "Найімовірніше, діяли силовики або силові структури інших країн. І про це можна зробити висновок, якщо подивитися відео, яке було на російському телебаченні на наступний день, де він (Развозжаев - Gazeta.ua) був у супроводі співробітників російського ФСБ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООН погрожує Україні санкціями через викрадення російського опозиціонера

За словами Поліщука, ще 19 жовтня в Солом'янське райуправління міліції Києва надійшла заява від жінки 1983 р.н., адвоката Развозжаева про неправомірні дії відносно її підзахисного. "За даним заявою проводиться дослідча перевірка", - зазначив Поліщук.

Зараз ви читаєте новину «Развожаєва вивозили силовові служби інших країн - МВС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

58

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.10.2012 08:45:54vlad91.222.16.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А на хрена нужны армия, спецслужбы Украины, если на територии Украины хозяйничают силовые службы других стран?

26.10.2012 10:33:56вова путлер217.199.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

для понта.:p типа крутые менты и бандюки..хотя по сути это одно и тоже:p

26.10.2012 01:03:43Работа в инете37.52.57.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Проходи опросы, заробляй до 30р в день.

26.10.2012 10:41:21вопрос95.67.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

30р в день - 10 р=2,53 грн. Лучше бесплатно работать - карму почистиш

26.10.2012 01:02:49Работа в инете37.52.57.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Проходи опросы, заробляй до 30руб в день.

25.10.2012 23:12:15Александр Зеневич94.179.216.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Надо было подальше бежать.

25.10.2012 22:44:20Некацаб91.189.154.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Гнати ці всі служби після виборів в три шиї! Та ще й без будь-яких виплат!

25.10.2012 22:05:43Мария194.247.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Зеленый свет" малому бизнесу biznes2012.in.ua

25.10.2012 19:49:56шлеперман37.55.79.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

А массад помните как араба украли и вывезли,и тоже ни кто ни чего не видел не знает!!! это не страна а проходной двор,кто хочет и имеет деньги в украине может все,убивать,насиловать,грабить(у платил судье и прокурору и опять за старое) ПРОИЗВОЛ!!!!!

25.10.2012 16:18:43V80.239.243.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Янукович якось повинен понести відповідальність за це, ну а голова СБУ повинен піту у відставку, якби був чесним офіцером ,за таку ганьбу.

25.10.2012 16:09:58Іван Виговський87.178.217.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

СБУ є філією ФСБ. ФСБ є філією МОССАДу.

25.10.2012 15:28:34Петро з Полтави213.219.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Якшо опозиція перейшла межу дозволеного законом - це вже злочинці.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути