середа, 20 липня 2022 18:12

"Рамштайн-4": понад 30 країн уже надали військову підтримку Україні

"Рамштайн-4": понад 30 країн уже надали військову підтримку Україні
Більше 30 країн уже надали військову підтримку Україні. Фото: Голос Америки

Понад 30 країн світу надали Україні військову допомогу – озброєння й техніку.

Пропонують також нові ініціативи. Про це заявив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін під час відкриття зустрічі "Рамштайн-4" у віртуальному форматі, пише Укрінформ.

Така підтримка є результатом трьох попередніх зустрічей Контактної групи з питань оборони України в форматі "Рамштайн".

"Місяць тому ця група зібралася в Брюсселі для зустрічі в персональному форматі, щоби підтвердити нашу відданість захисту України, і ми почули від багатьох країн оголошення нових ініціатив. Зараз більше 30 країн надали військову підтримку Україні", – розповів глава Пентагону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти, тремтіть: США оголосили нову військову допомогу Україні

Країни будуть продовжувати підтримувати Україну. Остін наголосив, що військові поставки вже зумовили зміни ситуації на місцях.

Міністр оборони США нагадав, що лише Сполучені Штати з моменту зустрічі в Брюсселі виділили Україні понад $2,6 млрд оборонної допомоги. Вона включає, в тому числі, 12 систем HIMARS, які "суттєво посилили" вогневу потужність Збройних сил України.

"Ми продовжимо забезпечувати історичний рівень підтримки, щоби Україна могла захистити себе", – додав Остін.

8 липня президент США Джо Байден підписав пакет озброєння для України на суму до $400 млн. Пакет включав додаткові високомобільні артилерійські ракетні комплекси HIMARS і додаткові боєприпаси.

Україна отримала від США та союзників дев'ять HIMARS і аналогічних комплексів. Для серйозного контрнаступу потрібні ще десятки.

Зараз ви читаєте новину «"Рамштайн-4": понад 30 країн уже надали військову підтримку Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.11.2012 14:51:33Ivan Vygovs'kyj87.148.21.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

PRiBJuT v diji.

01.11.2012 09:09:35ВІРА109.106.8.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

....Бо в день радості над нами
Розпалася кара
І повіяв огонь "СВОБОДИ"
З ХОЛОДНОГО ЯРУ.....

30.10.2012 19:22:27цитата пюг46.119.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Но про эти выборы, я думаю, рассуждать будут недолго. Янукович сохранил большинство? Сохранил – так о чём разговаривать? Всё остальное уже и сегодня воспринимается, как второстепенные детали, а завтра и вообще забудется. Довлеет дневи злоба его. А смысл наступающей зимы будет для украинцев, по-видимому, жёстко экономическим. Падение мирового спроса на сталь, например; почти неизбежная девальвация гривны – да много будет, о чём призадуматься. Нацики и популисты в парламенте перестанут казаться стоящими внимания.

30.10.2012 13:57:52Киев213.130.24.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Если ОО Батькивщина, Удар и Свобода не перегрызуться между собой за 3 года, то у них есть шанс выиграть президетские выборы, выставив одного кандидата.Мне кажется, что оппозиции в новом парламенте будет глубоко плевать на уступки ПР, идет подготовка к главному сражению - за президента, если, конечно, ПР до того времени не поменяет Конституцию с помощью продажных тушек и мажоритарщиков, посмотрим.

01.11.2012 14:54:31Ivan Vygovs'kyj87.148.21.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Jakshcho ne bude ZARAZ MYRNYH PROTESTIV, to v 2015 NE BUDE UKRAJINy.

30.10.2012 13:49:28Гайдамака46.247.209.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Ці вибори нічого не змінили, так само як попередні, і позапопередні. Скільки можна терпіти? Зека геть! Революція! Дай Боже нам сил прогнати кананічєскага зека і його гопоту! Слава Україні!

30.10.2012 14:57:07Цыник37.229.190.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Революция уже была в 2005 г. Мы тогда так были рады:все поменяется к лучшему. И что? Поменялось?? Одни разочарования. Так что нечего опять нас втягивать в всякие революции, чтобы потом опять начались распри между ГЕТЬМАНАМИ ( а их уже будет намного больше). Не хотим новых разочарований!!!

01.11.2012 14:56:56Ivan Vygovs'kyj87.148.21.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Zyniku: Ty spravdi Zynik!

30.10.2012 14:19:43Сльоза92.49.211.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ці вибори показали, що українцям не потрібна революція, а потрібне звичне ярмо і солодкі обіцянки.

30.10.2012 13:42:58Olya194.98.114.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

Ніяких поступок не буде- будуть вичавлювати з людей останні соки! Але в ПР назріває розкол-цікаво подивитись)

А опозиція в такому форматі ні на що не впливатиме! Слід за 2-ва роки підібрати правильного кандидата у президенти!

01.11.2012 14:58:41Ivan Vygovs'kyj87.148.21.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Jakshcho ne bude ZARAZ MYRNYH PROTESTIV, to v 2015 NE BUDE UKRAJINy.

30.10.2012 15:17:26Bookman95.133.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наразі, тільки Кличко може їм стати. Але треба добре попрацювати для народу, для України

30.10.2012 19:42:07Виктор72.231.12.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Bookman, не будет Кличко працювать для народу. Иди сам для себя працюй.

30.10.2012 13:39:12Изя31.31.113.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Соединенные Штаты также подтвердили свою "глубокую озабоченность

30.10.2012 13:39:06Люди95.135.211.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Просим Королевскую поставить зав. пенсионным фондом. Пусть сделает всем пенсию 500тыс. евро как обещала

30.10.2012 13:38:04Мила31.133.39.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

С самого начала надо было сотрудничать с оппозицией и не делать безмозглых вредоностных реформ.

30.10.2012 13:36:16sv46.211.123.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

А оппозиции от этих [Видалено]позорных,уже уступок ненадо