Ексклюзиви
вівторок, 15 травня 2012 12:35

Рада відмовилась знімати недоторканність з депутатів. "Регіонали" обіцяють розібратися

Рада відмовилась знімати недоторканність з депутатів. "Регіонали" обіцяють розібратися
Олександр Єфремов: ми зробимо все, щоб відмінити цю норму. Фото: donbass.ua

Питання про зняття депутатської недоторканності не внесене до порядку денного роботи парламенту.

Про це на брифінгу у Верховній Раді сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, не всі народні депутати хочуть проголосувати за цей законопроект.

"Наша фракція Партії регіонів визначилась з цього питання, ми будемо наполягати, відмінити цю норму, про це ми обіцяли нашим виборцям. Ми будемо наполягати, аби формат депутатської недоторканності був приведений у відповідність до тих критеріїв, які діють у цивілізованих країнах Європи", - зазначив депутат.

Єфремов повідомив, що для прийняття рішення про зняття депутатської недоторканності потрібно на цій сесії проголосувати 226 голосами, а  потім на наступній сесії  - 300.

Регіонал наголосив, що також до порядку денного не включене мовне питання.

"Цей законопроект спікер парламенту відправив у відповідні європейські інститути, які дали свої критичні зауваження, на які ми не очікували. Але не дивлячись на це, ми продовжуємо роботу із даним документом. Ми напрацювали інший законопроект, який зареєстрований від народного депутата Колесніченка. У ньому враховані всі зауваження, які надали спеціалісти Венеціанської комісії. Він виписаний в дусі Європейської мовної хартії. Ми будемо наполягати, щоб він був внесений до сесійної зали", - додав політик.

Лідер фракції Партії регіонів підкреслив, що в цьому законі не вводиться норма про двомовність в Україні.

Зараз ви читаєте новину «Рада відмовилась знімати недоторканність з депутатів. "Регіонали" обіцяють розібратися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

46

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.04.2013 12:14:30ЛЮДИ217.73.80.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
16.04.2013 12:07:40ПРфашист37.46.222.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Останнє повідомлення! Попова притягають до кримінальної відповідальності за струс мозку Горіної через задню частину нижче спини із-за не прибраного снігу.

12.04.2013 08:37:22проффесордакн95.133.143.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Все очень просто убрать с влости тупые и тежолые предметы жыть станет лутше жыть станет веселей

12.04.2013 08:09:59ъх178.95.27.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

ЗНАЧИТ У НЕЁ И МОЗГ ТАМ....НИЖЕ ПОЯСА, СЗАДИ!!! ИЛИ СПЕРЕДИ....

12.04.2013 08:03:13читатель78.154.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

НУ И ДЕБИЛ!!! Что морда, что речи тупорылые. Это ОНО юморит так? Очень хочется по этой роже яйцом страусиным запустить!!!! И где сволота таких себе депутатов подбирает - все с одинаковым выражением на фэйсах - тупые, злобные, а уж как ляпнут так ляпнут!!!!

12.04.2013 02:55:18Лера46.202.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А он просто близнец доктора ПИ!!! точно братья ОДНОЯЙЦЕВЫЕ! одно лицо!! Не он ли пытается этого афериста из тюряги вытаскивать?

12.04.2013 01:51:30тернопіль37.54.65.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

о, скільки козломордих зібралось! спати валіть, пердуни недороблені

12.04.2013 02:42:06Алекс93.72.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

*п.г.т. Тэрнопиль

12.04.2013 01:58:13Николаев46.33.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мог бы и не писать, что ты Тернополь. И так понятно, откуда такое хамло берется.

12.04.2013 13:20:01Дон195.182.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Как ты? Так ты же указал - хамло из Николаеве. И много вас там таких, несчастных?

12.04.2013 07:26:46черкаси130.185.28.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

хамство=орда=какцапня миколаївська

12.04.2013 01:42:36Николаев46.33.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Там вообще-то кидали не только снежки. Но и куски льда, и комья земли. Если нардеп сомневается, что лед может быть твердым и тупым предметом (или острым), то нужно с нардепом провести наглядный эксперимент.

12.04.2013 08:13:38ъх178.95.27.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Николаеву
Угу...Там ещё и ГРАНАТЫ были...РГД-5, РГ-42 и Ф-1......

12.04.2013 07:29:05ординцю130.185.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А тим часом перевертні

Нехай підростають

Та поможуть москалеві

Господарювати,

Та з матері полатану

Сорочку знімати.

Помагайте, недолюдки,

Матір катувати".

12.04.2013 03:01:09експерт212.80.33.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

подивись відео. там окрім снігу, який плавиться при плюсовій температурі (було вже тепло) більше нічого не було. Решта - хвороблива фантазія про тважкий тупий предмет.

12.04.2013 01:29:16Алекс37.229.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дебил, что тyт еще можно сказать?

12.04.2013 01:28:43таво95.111.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ввиду отсутствия мозга кайде сотрясение не грозит.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути