пʼятниця, 13 вересня 2019 11:30

Рада розпустила ЦВК

Рада розпустила ЦВК
Звільнення ЦВК було ініціативою Зеленського. ФОТО: УНІАН

Верховна Рада України розпустила весь склад Центральної виборчої комісії — 17 осіб. Вони пропрацювали менш як рік із 7, передбачених повноваженнями.

Рішення підтримав 341 депутат, 41 проголосував проти, ще 2 — утрималися.

Фракція "Слуга народу" підтримала рішення одноголосно, "Європейська солідарність" і "Голос" не дали жодного голосу за відставку.

Перед голосуванням за трибуною Ради виступили представники фракції.

Олександр Корнієнко зі "Слуги народу" заявив, що подання президента щодо звільнення ЦВК є вмотивованим.

"ЦВК показувала процедурні порушення, не виконувала рішення судів, виконувала їх якось на свій розсуд", — сказав він із місця.

Співголова ЄС Артур Герасимов заявив про підтримку ЦВК та її рівновіддаленість від усіх фракцій. Недовіра "Слуги народу" до ЦВК означає визнання виборів нелегітимними, зазначив він.

Нестор Шуфрич із "Опозиційної платформи — За життя" підтримав розпуск ЦВК і назвав це актом справедливості. "Давай до свидания", — сказав він на адресу Центрвиборчкому.

Сергій Рахманін із "Голосу" виступив проти рішення й заявив, що депутати "за надуманими підставами повністю змінюють орган, який має 7 років каденції та 300 голосів".

Альона Шкрум із фракції "Батьківщина" виступила за розпуск, бо до ЦВК "сьогодні довіри немає". Та наголосила, що необхідно ухвалити новий закон про Центральну виборчу комісію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Слузі народу" пояснили, чому у відставку хочуть відправити весь склад ЦВК

Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав достроковий розпуск Центральної виборчої комісії.

9 вересня у Верховну Раду надійшло подання президента Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії. За інформацією "Дзеркала тижня", формальною підставою стала ситуація, що склалася на 198-у виборчому окрузі на Черкащині. Там переможцю виборів скасували реєстрацію.

Зараз ви читаєте новину «Рада розпустила ЦВК». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.04.2013 22:02:56критик95.135.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

*****

07.04.2013 22:02:15критик95.135.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

динамо-1
шахтер-2 ???????????

07.04.2013 21:59:06Володимир, Київ46.118.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не дивлюсь цих паршивих динамівців принципово. Чмирдяї - у сраного шахтаря виграти не можуть.

07.04.2013 22:01:48критик95.135.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

динамо-1
шахтер-2 ???????????

07.04.2013 21:43:29Dr.Weeth178.219.201.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Надо признать, кроты переиграли динамиков за счёт КЛАССА.

07.04.2013 21:45:53Українець nikon46.201.154.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Погоджуюсь. Але є в Динамо скасні гравці. Ярмоленко з Гусєвим добре грають.

07.04.2013 21:39:26донецк95.135.47.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Очень красивый матч! Я болею за Шахтёр,но Динамо понравилось своим напорм.Если бы так сборная играла.Игра получилась ,МОЛОДЦЫ обе команды.

07.04.2013 21:43:27донецк95.135.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Судья конечно гомно!

07.04.2013 21:33:01ВВ82.207.52.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Соромно должно быть судье.

07.04.2013 21:41:40Українець nikon46.201.154.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

суддя свою справу зробив, а динамо - свою. шахтар на голову вище за динамо. Це факт.

07.04.2013 21:29:47Українець nikon46.201.154.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

повний провал динамівців. аж соромно за них. де суркіс взяв того ідеє? в пусті ворота з трьох метрів не забив форвард команди. Хз...

07.04.2013 21:32:09АГА213.169.84.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Когда в прошлом сезоне забивал все в ладоши хлопали. А теперь - где взял!!!;)

07.04.2013 21:38:44Українець nikon46.201.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а давай ще згадаємо, як він в дитинстві з пальми зліз і так грав-так грав.

07.04.2013 21:30:30Українець nikon46.201.154.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

а блоха ляпнув - "нєпавєзло". зашибісь відмазався.

07.04.2013 21:29:29ВВ82.207.52.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Годулян игрок Шахтёра !!!

07.04.2013 21:28:18Яркий91.197.6.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Какие отмазки, если Арбитр куплен по полной, только отмазался в конце матча дал красную кротам))

07.04.2013 21:33:4812312391.210.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тада... нужно же как-то ....
А за 3мин. - это не хоккей

07.04.2013 21:20:00Юрий31.128.65.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть учатся играть)))) Опять отмазки,смешно уже)))))))

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути