субота, 11 вересня 2010 17:52

"Вони що, перекриють інтернет?" - Мовчан

"Вони що, перекриють інтернет?" - Мовчан

Голова всеукраїнського товариства "Просвіта", "бютівець" Павло Мовчан вважає, що влада хоче залякати істориків. Так оцінює затримання Службою безпеки історика-дослідника Руслана Забілого:

"Це абсолютний абсурд. Вони що, перекриють інтернет? Закриють, як у 33-му, терором кожному рота? Це неможливо. Вони самі собі створюють проблеми. Продовження безперечно буде. Вони забороняють нам мислити, говорити правду про себе, розмовляти рідною мовою. Тут працюють московські політтехнологи. В усьому, пов"язаному з національними проблемами, відчувається московська присутність", - сказав Павло Мовчан.

Нагадаємо, як раніше заявив народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Володимир Яворівський, затримання Службою безпеки України історика Руслана Забілого є сигналом про те, що українському суспільству намагаються нав`язати радянську історію "як єдино правильну".

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Вони що, перекриють інтернет?" - Мовчан». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.09.2010 16:05:04Хохол192.251.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сейчас эпоха глобализации , Об\"единяються экономики различных стран, возникают транснациональные корпорации ,стираються границы и только узколобые гуроны с Карпат -мутанты с западенщины, тупо проповедуют пещерный национализм. Кому вы нужны в Европе с такими взглядами? На что расчитываете, провозглашая курс на Евроинтеграцию , оставаясь на позициях воинствующего национализма- неонацизма? ВЫ ПРОСИЛИСЬ В ЕВРОПУ? ВЫ ПРОСИЛИСЬ В НАТО? ВАШИ ПРОСЬБЫ БЫЛИ ВЕЖЛИВО УЧТЕНЫ И ОТВЕТ ЕВРОПЫ НЕ ЗАСТАВИЛ ДОЛГО ЖДАТЬ. ОН ВЫСКАЗАН НЕ СТОЛЬ ЭЗОПОВСКИМ ЯЗЫКОМ \" ...КАК ОТ МЁРТВОГО ОСЛА УШИ...\" , НО СМЫСЛ ЕГО -ТОТ ЖЕ ! НАБЕРИТЕСЬ ТЕРПЕНИЯ, ВЫ ВЕДЬ НЕ ОДОЛЕЛИ И ПОЛОВИНУ ПУТИ ИЗ 40 ЛЕТ!
12.09.2010 13:52:27Бандерлогу77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты это к чему,бандерлог?Не похмелился?...
12.09.2010 13:32:28 Бандерівець194.44.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Україна це Бандера ви ніким були, є і будете
12.09.2010 13:24:35Националисту77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На высокiй полонинi Вовк гiвно твердоє iсть. Щи май твердый, щи май мерскiй Галицькый нацiоналiст. Кажуть люди,лиш у змиї З меж звiрiв майбiльша злiсть. Та щи бiльше злости має Галицькый нацiоналiст. Кажуть люди:вовк голодний Мирноє звiря ни зiсть. Та русинiв поїдає Галицькый нацiоналiст. Нiмець був колись фашистом, Мадяр тоже був фашист. Май страшный фашист у свiтi Галицькый нацiоналiст. Ни в науцi, нi в мистецтвi Не хватає з неба звiзд. Агресивностi ся славить Галицькый нацiоналiст. Раз Бог дав так-най так буде, Туй нiхто нич ни вповiсть. Дасть Бог-здохне в своiй злостi Галицькый нацiоналiст.
12.09.2010 12:30:51Націоналіст77.120.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наша мова - соловїна,Наша ненька - Україна!
12.09.2010 08:03:35жЬІдок68.82.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наш язык - гУССКИЙ. Язык Вонючей Кацапской ИМПЕРИИ. Бандера - герой Украины, Шухевич - тоже. Кто не согласен, тот кацапское вонючие быдло!
12.09.2010 07:59:52Побачиш кацапа68.82.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Це в кращому випадку... В гіршому, дай підкопника щоб не смерділо..
12.09.2010 01:13:13=94.248.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вован и Валентин - один и тот же IP-адрес. Мальчик, солнышко, учи уроки. Политика вредна для мозга подростка!!! Влияет на потенцию.
11.09.2010 23:40:53ббб109.86.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ттттт
11.09.2010 23:40:26Зося109.86.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
14.ВАЛЕНТИН(КИЭВ). Прошу прощения, за то что отвечаю на ваш \"элегантный\" комментарий, но совершенно очевидно, что НКВД, под \"КИЭВ\" не косил, он в КИЕВЕ живет, киевлянин он, а ваш (уверена)замечательный \"КИЭВ\", полностью в вашем распоряжении.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути