Ексклюзиви
вівторок, 27 квітня 2010 09:29

"Беркут" не пускає людей Тимошенко до Ради

"Беркут" не пускає людей Тимошенко до Ради

Біля парламенту між бійцями спецпідрозділу "Беркут" та прихильниками Юлії Тимошенко сталася сутичка. Міліціонери заблокували їм дорогу на підході до ВР.

"Беркутівці" в шоломах та з кийками перегородили прохід щільною шеренгою.

Опозиціонери почали кричати їм: "Ганьба!" і намагатися пройти. Проте правохоронці мовчки відпихали ї плечима.

Наразі прохід і проїзд біля ВР заблокований.

Gazeta.ua
Зараз ви читаєте новину «"Беркут" не пускає людей Тимошенко до Ради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

27

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.04.2010 11:09:07Человек109.167.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
25. Верес (Ізюм) 27.04.2010 10:45 Шановний, не обманюйте людей. Гроші отримували всі, хто був зарахований у списках. І платили, до речі, добре. Мій сусід, навіть за свій рахунок пішов, щоб на майдані гроші підзаробити та від дружини відпочити. Так хочу вам сказати заробив не погано. За два місяці більше 6000 грн. От вам і країна.
27.04.2010 11:08:49 ВЕДЬМА77.122.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
27. ВІта (Борисполь) Вита, я же подчеркнула "идейные оранжевые", а не сочувствующие. У меня из знакомых тоже многие искренне поверили в лозунги. Ходили, носили еду, теплые вещи, деньги, к себе приглашали пожить. Теперь одни смеются над собой же, а другим стыдно признать, что поддались стадному инстинкту, и они молчат. После Ющенко, они надеялись на Тимошенко. Однако и эти надежды не сбылись. Неужели теперь будем надеяться на Кириленко, и далее по списку. Украинцев не хватит, вымрут все, пока будем проверять, а не затесался среди "идейных вдохновителей оранжевого путча" кто-то порядочный.
27.04.2010 10:51:32ВІта95.134.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
20. ВЕДЬМА ( КИЕВ)А ви коли ходили на майдан то як бачили що платили? У очах це писало? Яким чином?Чи ви питили тих людей за гроші? Не гоже обманювати а ще більше підло це наговорювати на людей.Люди самі приходили їсти приносили теплі речі.І ніхто за гроші там не був.Ми відстоювали свободу(не Тягнибока) а не на заробітки їздили.Не оббріхуйте людей
27.04.2010 10:51:01ну что ты Изюм ещё можешь сказать193.22.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
И сколько ты получил за эту фразу?)))))))
27.04.2010 10:45:33Верес95.134.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
20. ВЕДЬМА ( КИЕВ Я не знаю чи ви там ходили і чого але за гроші там ніхто не стояв.Це може говорити людина яка бачила наколоті апельсини.Я не був на майдані але гроші там ніхто не заробляв знаю точно.Уже після майдану хто хотів повторити то платили а тоді НІ!
27.04.2010 10:29:16Кузя91.202.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
К сожалению у нас нехороших людей,воров,обманщиков много, потому-что мы оказались по сутии своей продажные! Все захотели не работая иметь все,ездить на машинах за границу и наездилися! А в парламенте одни безграмотные блатники не имеющие опыта работы,а имеющие только блат.
27.04.2010 10:24:48Соломон91.202.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Люди! Подумайте, что мы не вечны- мы должны жить и радоваться!Не порьте друг другу жизни своей болтовней своим нахальством,своей болтовней! Люди сейчас друг с другом счеты сводят не понятно почему! Что Сталин должен рты заткнуть!!!
27.04.2010 10:21:38Человек109.167.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
15. Верес (Ізюм) 27.04.2010 10:05 Шановний, ваш коментра ще раз підтвердив теорію Вищої Соціології. Тобто, коли дегенерат дізнається, що він дегенерат, він стає агресивним і намагається будь-яким методом образити людину, яка відкрила на це, йому очі.
27.04.2010 10:19:55Женя91.202.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
К сожалению у тех кто живет в Крыму не спросиликак они жили все время!Русские дают работу-а ведь главное в жизни это работа-обеспечивающая жизнь! А болтовня политиков Украины дает инфаркты!
27.04.2010 10:18:14 ВЕДЬМА77.122.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
12. Верес (Ізюм) БА! Да там кто-то о "непродажности" оранжевых заговорил! Была я на Майдане 2004 ради любопытства. Хотелось посмотреть на людей, у которых еще со времен первобытно-общинного строя стадный инстинкт не прошел. И что у них в глазах было? И были ли глаза? У подавляющего большинства "идейных" оранжевых вместо глаз были потертые копейки, омытые слезой ожидания выдачи оплаты за "революцию".
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути