вівторок, 23 квітня 2013 16:05

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Пшонка хоче примусово доставити Тимошенко в суд і лякає новими справами

Пшонка хоче примусово доставити Тимошенко в суд і лякає новими справами
За словами Пшонки, у разі, якщо Тимошенко не буде доставлена ??до суду, судове рішення все одно ухвалять. Фото: gp.gov.ua

Генеральна прокуратура розглядає можливість звернення до суду щодо примусової доставки екс-прем'єра Юлії Тимошенко на судове засідання у справі ЄЕСУ.

"Тимошенко повинна постати ??перед судом, тому в частині її хвороби є висновок судової медичної експертизи про те, що вона може співпрацювати зі слідством і судом", - заявив у ході брифінгу в Одесі генпрокурор Віктор Пшонка.

"Є висновок кваліфікованої комісії МОЗ, де написано, що курс лікування вона пройшла, і підлягає виписці, тому прийде час, і, не виключено, що держобвинувачення поставить перед судом, а суд зобов'язаний винести рішення в частині того, щоб Тимошенко була доставлена ??до суду і стала учасником судового процесу", - заявив він.

Крім того, він додав, що навіть у разі, коли Тимошенко не буде доставлена ??до суду, судове рішення буде ухвалене.

"Юлія Тимошенко у шістнадцятий раз відмовляється від появи на судовому засіданні у Харкові... знайдіть мені, в якому законі виписано, що якщо Тимошенко не хоче йти до суду, судового рішення не повинно бути? Ні, воно має бути, і буде. Не сьогодні, завтра, але рішення повинно бути", - заявив генпрокурор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тюремники опублікували відео, на якому Тимошенко відмовляється їхати в суд

Він також додав, що інші кримінальні справи, які наразі розслідуються відносно Тимошенко, близькі до того, щоб бути переданими на розгляд до судів.

"Є кримінальні справи, які розслідуються, і вони на стадії завершення. Вони також будуть направлені до суду", - заявив Пшонка.

Як відомо, Тимошенко більше року відмовляється приїжджати до суду.

У рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єру пред'явлені звинувачення за п'ятьма епізодами: організація заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах в період 1997-1998 рр. шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК); замах на заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах у період 1997-1998 років шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК); несплата податку по підприємству ЄЕСУ (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК); несплата прибуткового податку, (ч. 3 ст. 212 КК); вчинення злочину шляхом службової підробки (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 366 КК).

Нагадаємо, у вівторок суддя Костянтин Садовський знову відклав розгляд справи через відсутність Тимошенко до 21 травня.

Зараз ви читаєте новину «Пшонка хоче примусово доставити Тимошенко в суд і лякає новими справами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

43

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.04.2013 04:16:13Вшинский 66.44.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хочу дождаться и дожить--куда и насколько пойдёт Пшонка яко ВАНА станет презом?

24.04.2013 11:37:23Нестор М.93.79.103.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Я в шоке. Такого дебильного генпрокурора Украины еще не было. Где он учился? Идиот.

25.04.2013 04:25:20Лаврентий66.44.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Окончил Гарвард.

24.04.2013 14:40:58Я84.90.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такой как и большенствов Украине...... Тоесть обыный гражданин

23.04.2013 23:25:42Юрий81.163.121.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

.Противно слушать наших деятелей от прокуратуры.Имеешь правовые основания -действуй,а тут сшили наряд белыми нитками по черному,стыдно показывать, вот и просят Юлю напялить на себя их творение добровольно и покорно..Стукнуть по башке страшно,сами-то ничуть не лучше в смысле грехов, да и в Европе шкурных интересов много, рисково.

23.04.2013 22:04:53 гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

22, ты шо, маразматик, или идийот, падла бандеровская! - сдохни в схроне, ублюдок!

24.04.2013 00:43:22грише62.18.50.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
23.04.2013 21:55:1846,151,80158.148.22.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Шо ти плетеш,раб проплачений? Никчемни одинички мають таку ненависть до Тимошенко,як ти.Може ти слипе,не бачиш що тввориться в Украини пид ярмом твого пахана.Кому ти тут мозги вправляеш? На вулици 1918 рик-народ прекпасно розумие,що крим ярма немае що губити.

23.04.2013 21:12:06Citizen46.151.80.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Рано или поздно аферистка будет в суде и выглядеть будет очень бледно! Боится прошмандовка отвечать на неудобные вопросы в суде. :D

23.04.2013 22:49:16УКРАЇНЕЦЬ91.124.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Та афірист твій бандюкович якому ти служиш як вірна собака. Де ПАКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЄГОДНЯ ЯКЕ ВІН ОБІЦЯВ. ПАКРАЩЕННЯ тільки у нього та його синка який за один рік ТЯЖКИЙ як каже його татусь , став МІЛІАРДЕРОМ. ЧОМУ за бандюковича мовчите він що ангел, чи кат УКРАЇНИ, зека на нари. ЮЛІ ВОЛЮ

23.04.2013 19:38:09ывапро188.231.238.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

гриша старый пидир

23.04.2013 19:09:45гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

слово "душонки" специально написано через "о" настя, не взыщи...

23.04.2013 19:00:28гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

настя, нам это кому? западенским ублюдкам, мечтающим стать титульными украинцами! ущербная, неграмотная тупота, унтерменш. ОТБРОСЫ ЗАПАДНЫХ ДЕРЖАВ, ВАМ НИКОГДА НЕ СТАТЬ ПОЛНОЦЕННЫМИ УКРАИНЦАМИ, ХОТЬ ПОДАВИТЕСЬ ШАРОВАРАМИ С ВЫШИВАНКАМИ, А ДУШИ-ТО ПРОКЛЯТЫ НАВЕКИ! ВАШИ УНИЯТСКИЕ ДУШОНКИ ВОНЯЮТ ЗАПАДНЫМИ СРАЛЬНЯМИ! ТЬХУ МРАЗЬ.

23.04.2013 18:17:02гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ремарк, дурачек, не за ноги, а между ног ищи себе пропитание, ущербный западенец.

23.04.2013 18:23:35Анастасія46.119.175.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Я, Гриша, вибачаюсь, але нам би таких "дурачков" як Ремарк та побільше, а без таких розумних як Ви, як на мене, то обійдемося.

23.04.2013 18:28:33Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сердце вторит, Анастасия,..))).....

23.04.2013 21:40:2477176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наконец-то ремарка подругу нашёл. А то жалко ущербного, на старую воню только вёлся!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути