
Акції на Майдані організували директори ринків, а, можливо і великий бізнес.
Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський
Він нагадав, що ставка єдиного податку не піднімалася з 1998 року.
"Найперше кодекс вдарив по оптимізаторах. І я знаю, що всі акції провокують господарі ринків. Вони розуміють, що настав їх час, що до них прийдуть", - сказав Бродський.
За його словами, господарі ринків зацікавлені у збережені податкового статус-кво.
"Це протест власників великих магазинів, які використовують єдину систему для оптимізації, це протест великих оптових торговців, контрабандистів, але не маленьких підприємців. Їм кажуть: "Не платіть нам 2 місяці платежі, але йдіть на Майдан", - зазначив голова Держкомпідприємництва.
За словами Бродського, великий бізнес дає 98% у бюджет. Малий бізнес дає лише 2,5 мільярди гривень, а великий - більше 448.
Чиновник також зазначив, що на зустрічі з підприємцями його просили заборонити систему єдиного податку.
"90% підприємців проти єдиного податку. Тому що це недобросовісна конкуренція", - зауважив чиновник
Бродський також запевнив, що вони займалися "вбивством оптимізаційних схем великого бізнесу". "Що ми змогли провести через Верховну Раду, те пройшло", - зазначив він.
"Найбільший удар цим кодексом ми завдаємо по оптимізації великого бізнесу. І я вам скажу, що, можливо, і великий бізнес спонсорує деякі акції", - наголосив Бродський.
Серед ліквідованих схем "оптимізації" він назвав оптимізацію податку на додану вартість, через яку країна щомісяця втрачала 3 мільярди.
"Наступною діркою було повернення ПДВ на ліс, металобрухт, зерно, шкури великої рогатої худоби. Ми все це убили", - сказав Бродський.
При цьому Держкомпідприємництва заявив, що в разі ухвалення цього Податкового кодексу податки з великого бізнесу у річному вимірі зростуть на 100 мільярдів гривень, тоді як з малого на 4 мільярди.
Нагадаємо, що на Майдані триває акція протесту підприємців. Протестувальники вимагають вето президента Віктора Януковича на Податковий кодекс.
Коментарі
2Треба називати все своїми іменами: алавіти воюють з арабами. На боці алавітів Іран, Росія та Китай. На боці арабів - арабські країни. Алегенератор протистояння в середині. Міжетній конфлікт, який прикритий завісою громадянської війни. Мабуть, в кінці одне - розподіл Сирії. Але тут я не певний. Нам тут одне може бути небезпечним. В таких конфліктах можуть не тільки помирати люди (всі післявоєнні чи революційні нації, якщо виживають, переживають бебі-буми, немов ніцшенці : все що не вбива - послилює ), але й народжуватись нові організації, досить впливові організації. А можливість їх виникнення треба присікати на корінь з самого початку. Тому цей рейвах треба присікати. Інша справа що нікому.
ООН предрекает... и финансирует наемников-бандитов для увеличения числа беженцев. Так было и с Ливией, где был высший в мире уровень жизни, но иудомасонам это не нравилось.