Ексклюзиви
четвер, 21 листопада 2013 15:02

Спецтема: Євромайдан - нова революція України?

"Пропало все": уряд зупинив євроінтеграцію заради Росії

Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами.

Про це йдеться у розпорядженні, що оприлюднене на сайті українського уряду.

"Призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку , та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їх державами - членами, з іншого боку, і дію рішення Кабінету міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншого боку", - йдеться в тексті розпорядження.

Автор: Фото: скриншот
 
У документі зазначаються, що це здійснюється з "метою вжиття заходів щодо забезпечення національної безпеки України,  більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами — членами Співдружності Незалежних Держав, формування належного рівня внутрішнього ринку, який забезпечував би паритетні відносини між Україною та державами — членами Європейського Союзу, що є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки держави".

Також в документі є розпорядження створити "комісію на тристоронній основі" між ЄС, РФ і Україною.

"Міністерству закордонних справ разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством промислової політики: запропонувати Європейському Союзу та Російській Федерації утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання комплексу питань, спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин, розширення та сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринку, узгодження регуляторної бази для покращення умов провадження підприємницької діяльності", - сказано в документі.

Також зазначається, що слід "Відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і державами — членами Співдружності Незалежних Держав щодо пожвавлення торговельно-економічних зв'язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави".

Зараз ви читаєте новину «"Пропало все": уряд зупинив євроінтеграцію заради Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

263

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.11.2013 12:04:36dimasa217.147.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Зірки українського шоу-бізнесу готові бігти до Євросоюзу прямо зараз, хоча на Євромайдані не стоять. Свою думку з цього приводу вони висловили в проекті видання iPress.ua "Євронастрій в Україні" http://ipress.ua/promo/yevronastriy_v_ukraini_32528.html

22.11.2013 11:32:42Марян Крицький95.135.163.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

В країні давно потрібна революція на прикладі Єгипту чи Лівії, але це буде не швидко тому що в нас люди якісь пофігістичні, при владі потрібні освідчені люди а не які не можуть протягом 4 х років при владі вивчити українську мову, це ж позор, краще вже нехай говорить на російській а не "розбалакивает на українськім язіке". До чого котиться держава в якій одні люди бісяться з жиру, а другі не мають за що купити їсти, щоб купити зимове взуття відкладати з 4 зарплат, а хворі діти повинні вмирати бо наша медицина бесплатна тільки для депутатів! НА ЖАЛЬ НАШІ ЛЮДИ НЕХОЧУТЬ ПОВСТАТИ, А ВИСЛОВЛЮТЬ СВОЮ ДУМКУ ТІЛЬКИ В ІНТЕРНЕТІ... ПОВІРТЕ ПОТРІБЕН ТІЛЬКИ ОДИН СУПЕР МАСОВИЙ МІТИНГ, І ЦЕ ПОТЯГНЕ ЗА СОБОЮ РЕВОЛЮЦІЮ! СЛАВА УКРАЇНІ....

22.11.2013 09:39:47bsn75195.242.115.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Я ОБЬЯВЛЯЮ ДЛЯ СЕБЕ ЦЮ ВЛАДУ НЕЗАКОННОЮ - ПРАЦЮВАТИ БУДУ НЕЛЕГАЛЬНО ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ ПОДАТКИ ГОЛОСОВАТИ ХОДИТИ НЕ БУДУ ВСЕ РІВНО ПІДТАСУЮТЬ ВСІХ ЧИНОВНИКИВ БУДУ НАЗИВАТИ ГОС ПІДАРИ І ЧЕКАТИМУ ПОВСТАННЯ ГРОШІ НА ЗБРОЮ В МЕНЕ Є

22.11.2013 10:45:48Марян Крицький95.135.163.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Хто ж повстане ящо всі на на повстання чекатимуть!?

22.11.2013 10:28:45Alexuc176.36.123.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Если бы так думали хотя бы 50% населения, кроме донецких, которые хоть и живут хуже всех в Украине, все равно для них, уродов, Янукович самый лучший - тогда в стране стала бы возможной революция!

22.11.2013 14:04:28Татьяна Кононенко176.124.2.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Зачем оскорблять всех донецких. Не все в Донецке поддерживают эту власть.

22.11.2013 05:04:37Евгений Ткаченко109.86.95.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ВСІ НА МАЙДАН !!! ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ : http://videoprobki.ua/camera/70-maidan-nezavisimosti?c=Kyiiv

22.11.2013 09:24:48Александр Малых46.201.99.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

У меня в Италии и Германии родственники живут, прекрасно владеют языком, полностью адаптированы и с работой, и то говорят, что в ЕС кранты , безработица, нищета и прочие достоинства вильности. А мы туда со своим менталитетом, образованием, уставом пополняя ряды безработных добавляя социальную напряженность

22.11.2013 10:46:33bsn75195.242.115.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

чого ж вони там живуть????? нехай вертаються раз так там погано все :)

22.11.2013 08:53:59Александр Малых46.201.99.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Один раз ходили на мандай для юща, который впоследствии сдал нас с потрохами. Теперь гнида самолюбивая ходит рассказывает о своем майн кампфе. Я сразу сказал не будет никакой интеграции. Хватит дрочить народ. Надо тулиться к своим корням, срастаясь с ними и строить общий славянский дом, пока есть возможность. 22 года дирибанят страну то помаранчи, то голубые, а толку нет. Понаделали кучу президентов, премьеров, депутяпов и пр. чиновничьи шушвали паразитирующих на теле страны и народа, которая жирея списывает нищету народа на кризисы. Одна страна- один президент, один премьер и прочих по одному. Давай не на майдан , а работу, достаток, стабильность, добрососедство, закон.

21.11.2013 23:53:53Станислав Бурка88.135.249.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Плевать что решат регионалы, их песенка спета и место биля Юльки им сто процентов обеспечена, до одного места что им путька наобещал.

21.11.2013 21:19:47dobrenco176.8.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Украину расколоть нельзя
Галычину расколоть нельзя
Донбасс расколоть нельзя
Крым расколоть нельзя
Эти страны Можно только пытаться соединить
Но не так как этого хочет Фарион - компартбилет ей в грызло

21.11.2013 21:19:27dobrenco176.8.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

срав Янукович на ваші рейтинги з високої дзвіниці. І нічого ви йому не зробите.

21.11.2013 21:18:12dobrenco176.8.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

галыцай - раб