неділя, 30 грудня 2012 13:35

"Призначення Азарова і Рибака – це ставка на консервативну стабільність" - експерт

"Призначення Азарова і Рибака – це ставка на консервативну стабільність" - експерт
Володимир Фесенко . Фото: obozrevatel.com

Формування уряду засвідчило наявність серйозних конфліктів всередині влади.

Про це на прес-конференції сказав політолог Володимир Фесенко.

Він наголосив, що однією із головних тенденцій грудня у політичному житті країни стало посилення прихованої боротьби у владі. Особливо це було відчутно, на його думку,  у боротьбі навколо посад прем'єр-міністра і голови Верховної Ради.

"Обрання Рибака ("регіонал" Володимир Рибак – ред.) спікером стало несподіванкою навіть для багатьох "регіоналів". Ходили розмови про призначення на цю посаду і Лавриновича й інших. Врешті Янукович знайшов "соломонове" рішення і визначив найменш конфлікту і найбільш спокійну фігуру на цю посаду – свого давнього соратника, якому він найбільш довіряє", - пояснив Фесенко.

Призначення і Рибака і Миколу Азарова прем'єром є результатом конфлікту всередині влади, вважає він.

"Призначення і Азарова і Рибака, на мій погляд – це ставка на консервативну стабільність. Зокрема це пов'язано і з тими самим конфліктами в оточення голови держави", - пояснив експерт.

Він додав: "І те, що там такі конфлікти існують, що є змагання в кадрових питаннях, засвідчило і довге формування складу уряду. Скоріш за все проект складу уряду був, але процес затягнувся і це було пов'язано саме з тим, що йшла дуже гостра боротьба за кожну посаду. Врешті це призвело до міні адміністративної реформи на рівні уряду".

Зараз ви читаєте новину «"Призначення Азарова і Рибака – це ставка на консервативну стабільність" - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.07.2013 01:48:40Irina Zavgorodnya109.251.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Общая картина действий депутатов носит абсолютно популистский характер, оторванность от минимальных знаний вопросов экономики, управления государства, знания социальных процессов говорит о низком профессиональном уровне исполнителей данного законопроекта. "свободовцы" разочаровали, занимаются простым популизмом.

27.06.2013 22:56:41ProHorr109.251.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ура, добродії! Якщо вже "свободівці" взялись за справу боротьби з алкоголем та за порятунок нації, мабуть, вже дуже великі ставки на цьому законі. Мавпування біля трибуни не приносить таких дивідендів, як заборона чогось. Примітивний популізм то їх кредо

21.06.2013 10:17:45славяне91.236.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

СЛАВА УКРАИНЕ!!!

21.06.2013 08:08:10Ремез95.81.10.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Украинский народ " приветствует решение польского народа о установлении истинны в вопросе - Роль укр. националистов в уничтожении людей во время войны. Необходимо в судебном порядке принять решение о запрете националистических организаций, уничтожения памятников и знаков этих "движений", введение уголовной ответственности за пропаганду якобы патриотизма западенских ублюдков. Смерть фашистам!

20.06.2013 11:07:46Хтось93.175.208.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Товариш Історик, здається не в'їхав у тему. Забороняти синтетику потрібно, українці й так пасуть задніх за станом здоров'я в Європі. А стосовно прищеплення молоді потягу до здорового способу життя, то за роки незалежності панове ліберасти не зробили ні кроку. В Європі, в тому ж Мюнхені на Октоберфесті ви не побачите підлітків, які шнирять між дорослими і глушать алкоголь. А молодь не нажирається вусмерть. На фото з літровими келихами швидше за все німкені і стовідсотково – повнолітні, за здоров'я яких не варто хвилюватись. Може цей проект Свободи стане першою ластівкою. Сподіваюсь, що почнеться виробництво лише натурального пива, а не його хімічної копії.

19.06.2013 22:28:00историк91.221.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Был такой коммунистический мудак в нашей стране, котрый боролся не с пьянством методом перевоспитвния людей, приобщения молодежи к спорту, а с виноградниками, водкой, вином и т.п. Оказывается есть идиологические наследники и продолжатели его идей....

19.06.2013 21:43:13великий укр80.77.42.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Здравое решение

19.06.2013 21:39:34Анна188.163.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

С такими муфлонами как укры,можна делать все что угодно! Конечно,"слуги" себе ни в чем не отказывают.А тут блядь,не родится нормально,ни жить нормально,не умереть спокойно нельзя!

19.06.2013 20:37:0111194.244.38.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

на словах они герои,а вот на деле обсолютный НОЛЬ!!! погундосили и разошлись,а воз и ныне там. они хотят? народ этого давно ХОЧЕТ!!!

19.06.2013 20:30:32Ober178.150.150.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Может быть и правильно.Эти коктейли втягивают сопливую молодёжь как наркотик.Они сосут эту гадость,а потом переходят на более крепкое.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути