неділя, 29 липня 2012 20:28

Політолог: на веб-камерах для виборів просто відмиють гроші

Політолог: на веб-камерах для виборів просто відмиють гроші
Експерт: веб-камери не дозволяють забезпечити прозорість виборчого процесу. Фото: podrobnosti.ua

Ідея встановити на виборчих ділянках веб-камери для спостереження є лобістським проектом.

Таку думку висловив політолог школи політичної аналітики при НаУКМА, доцент академії Держуправління Андрій Дуда в ефірі "Ера-FM".

"Я думаю, що це просто дуже успішний лобістський проект. Ці веб-камери буде постачати російська компанія. Тобто 1 мільярд гривень - це достатньо серйозна сума для такого проекту ... Євро вже пройшло, дерибан коштів вже нема під що здійснювати", - сказав він.

За його словами, веб-камери не дозволяють забезпечити прозорість виборчого процесу.

"Навіщо вам веб-камери? У вас же є спостерігачі, дайте їм працювати. Веб-камера не може охоплювати всі місця на виборчій дільниці, її можна заступити і це не є порушенням. За великим рахунком, веб-камеру можна абсолютно усунути як доказ при розгляді тих чи інших справ", - зазначив Дуда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна ще на 7% скоротила споживання газу

У свою чергу, політолог Спілки молодих політологів Микола Спірідонов припустив, що це може бути способом залякування виборців.

"Це ще м'яко сказано, що це імітація прозорості. Якщо поміркувати над цим глибше, то можна навіть зробити припущення, що це, можливо, навіть метод залякування виборців", - вважає експерт.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету, виділивши 996 млн грн на організацію відеоспостереження за виборами до Верховної Ради.

Цю суму отримає компанія "Ситроникс", яка в Росії отримала за аналогічну роботу 13 млрд руб., або 3,5 млрд грн.

Зараз ви читаєте новину «Політолог: на веб-камерах для виборів просто відмиють гроші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.08.2012 14:25:49Гість82.207.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Завопили уже! Значит все правильно! Как-же после этго кричать везде-фальсификация.Давно нужно было это сделать,чтоб не гавкали...

01.08.2012 10:42:07Алик91.219.81.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, политолог - он же в курсе всех отмывок. Предположения же имеют глубокиме корни невисти к России. Всё, что сделано Рпоссией - всё ненавистно и плохо. А логики в рассуждениях для читателя ноль - где же информация прозакупки оборудования, установку, контроль качества ? Где, наконец, вся ситема контроля за эк-кономикой, не скажет ли знающий политолог.

29.07.2012 22:12:24Тарас85.198.150.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Кто бы сомневался....

29.07.2012 21:30:24Слава Україні!151.27.229.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Треба від бабушек і дєдушек ховати паспорти.;)

29.07.2012 21:07:19гость93.180.216.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

кодло обрыганных бабло с бюджета воруют.причем нагло и по хамски , имея всех в виду.
камеры , это все херня . процес подсчета голосои не контролируемый. как схотят обрыганные, так и посчитают. стадо безмозглых бабушек и дедушек будут возить автобусами, а те за сто грам и пачку гречки будут ставить птички за тех , кого указали обрыганные. так что , кто не желает жить в стране, управляемой кодлом хама, идем и голосуем против банды обрыганных.

29.07.2012 20:55:26влад31.40.227.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

люди который хоть что то понимают в бизнесе, на 100 % знаюю , что очередное воровство бюджетных денег и фирма офшорная и не одна в афере будет. А наши умные депутати будут втирать електрату про возможность посмотреть выборы и нарушение в инете.Люди ,голосующие включите мозги. Если вас хотят обмануть . считайте что уже обманули и это независет от количества камер . хоть сто на одну дельницу. все равно обманут. Но почему вы еще позволяете воровать деньги из своих карманов.

29.07.2012 22:10:56Григорич31.129.164.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Но почему вы еще позволяете воровать деньги из своих карманов.

Тому що вмикнути розум впадло.

29.07.2012 20:50:58ося109.162.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

знатоков развелось -мама дорогая! Остап бендер говорил: " Убивать нужно таких знатоков."И что характерно, в нашем случае это справедливо. Все на уровне идей, а эти козлы уже против. Недоумеи.

30.07.2012 09:13:36Chili46.201.247.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Какие идеи? Деньги на вебкамеры из бюджетя уже перечислены! Следи за новостями.

29.07.2012 20:55:28гость93.180.216.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

во рыговский дебил изрыгнул комент. не дрочи на клаве, чмо.

29.07.2012 21:00:42123495.67.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Он как раз свидомо-помаранчево-сердечный:D Плохо, что и у такх как ты дураков есть Интернет. Пойди и сдай свой яд в аптеку

29.07.2012 21:13:29хи-хи93.180.216.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

еще один идиот отозвался, тебя обкуренный тоже посчитали?

29.07.2012 20:50:56Пишиход95.67.91.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Вы Закон "Про выборы народных депутатов" читали???
Стаття 7. Таємне голосування
1. Голосування на виборах депутатів є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється.

2. Членам виборчих комісій, іншим особам забороняється вчиняти будь-які дії чи розголошувати відомості, які дають можливість встановити зміст волевиявлення конкретного виборця.

29.07.2012 20:59:02фыва89.159.229.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

ну так камеры-то не в кабинках для голосования хотят ставить, а на территории избир. участков. Но тем не менее, это не отменяет дерибанистости проекта.

29.07.2012 21:02:52Пишиход95.67.91.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Только ты попадаешь на участок для голосования - ты прибыл сделать свой выбор

29.07.2012 20:46:06Слава Україні!151.27.229.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Фішка в тому, що по цих камерах можна буде спостерігати тільки сам процес голосування. А підрахунок голосів не буде здійснюватись при вебкамерах. Отак!

29.07.2012 20:49:07mamyr188.115.140.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

не може бути !!! ну ти голова !!! ::D

29.07.2012 22:29:37Shkapa95.158.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А ти думаєш, що тими камерами буде видно чиї голоси в яку купку поклали?

29.07.2012 20:45:20Янек94.248.6.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Не тільки відмиють, а ще і будуть спостерігати в режимі онлайн і після онлайн за тими хто буде вимагати чесного підрахунку голосів. Фіксувати обличчя, щоб потім на таких впливати і розправлятися з незгодними.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути