Ексклюзиви
вівторок, 14 грудня 2010 09:53

Після пенсійної реформи Тігіпка "згадають незлим словом" - політолог

Після пенсійної реформи Тігіпка "згадають незлим словом" - політолог

Будь-якому політику дуже важко утримувати рейтинги в нашій країні.

Таку думку висловив в ефірі одного з українських телеканалів висловив політолог Ігор Коліушко, передає ІМК.

Так експерт прокоментував ситуацію з віце-прем'єром-міністром - міністром соціальної політики України Сергієм Тігіпком, що тепер відповідатиме за пенсійну реформу.

"В нашій країні в теперішній ситуації будь-якому політику важко буде з рейтингами. Тим більше по соціальній, зокрема, пенсійній реформі", - підкреслив він.

Політолог також спробував спрогнозувати перспективи Тігіпка.

"У такій ситуації рейтинг тим більше впаде, але я би не судив тут однозначно. Якщо він (Тігіпко. - ред.) зможе грамотно провести пенсійну реформу, його рейтинг впаде, але через два роки це дасть результати, і тоді його згадають незлим словом, і рейтинг знову може вирости", - зазначив Коліушко.

Нагадаємо, учора Тігіпко передав у Раду свої "пенсійні" пропозиції.

Як відомо, прем'єр Микола Азаров поставив перед Міністерством соціальної політики завдання: проведення соціальних реформ в країні, зокрема розробку законопроекту про проведення пенсійної реформи в Україні.

Зараз ви читаєте новину «Після пенсійної реформи Тігіпка "згадають незлим словом" - політолог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.12.2010 09:09:07для 22. Сева (Одесса) 95.133.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сам понял что написЯл??? \"Интеллект\" подтверждает, что ты из серии \"Гандоны штопанные2.
15.12.2010 09:01:31Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Алексей (Киев), вот именно: люди, я памятью у которых всё нормально, и проголосуют за Тигибко через 2 года. Лично я голосовал за Януковича, но, если только не потеряю украинское гражданство, то в следующий раз буду голосовать за Тигибко. Я бы ему звание Героя Украины присвоил: непросто отважиться потерять свой рейтинг у толпы, не видящей дальше собственного кармана с лишними 100 гривнами там.
15.12.2010 08:34:39Сева92.113.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Максимальная пенсия 9 000 грн. Это разве плохо? Урезать пенсии работающим пенсионерам только в том случае, если зарплата и пенсия превышают те же 9 000 грн. Это разве плохо?Прежде чем трындеть всякую чушь надо элементарно ознакомиться с сутью пенсионной реформы...Гандоны штопанные.
14.12.2010 18:54:09777-Киев93.75.178.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тигипко посто сидит при Аналах, чтобы не платить налог с продажи своих банков.А налог немаленький - 100 миллионов долларов.
14.12.2010 18:51:57Шота не видать ни Вовы, ни Зоси93.75.178.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Шавки подзаборные
14.12.2010 16:59:59Гість93.75.159.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У \"бідненького\" Тигипка,бачите,рейтинг падає з-за \"непопулярних реформ\",які провести з оточення Януковича ніхто з них нездатний,бо в перщу чергу вони самі іх не хочуть.Тому й виходить,що всі іхні потуги-імітація реформ.
14.12.2010 16:07:59Гость78.25.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я в свои 30 с вышим образованием не могу найти работу у себя дома хотя бы на 1000 грн., а кому я буду нужна в 55 -60 лет? МЫ ДОЛЖНЫ НЕ ДОПУСТИТЬ РАБСТВА В СВОЕЙ СТРАНЕ, ВЕДЬ ДЕДЫ НАШИ ВОЕВАЛИ ДЛЯ НАС, А НЕ ДЛЯ ЭТИХ СУК!!!
14.12.2010 16:00:23Алексей193.107.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тигипко аналы пользуют по полной программе ,а самое смешное что он искренне верит что проводит нужные реформы.Но у людей которые за него голосовали с памятью все нормально и через 2 года они ничего не забудут.И дело не НК и ПР ,а в том что он пытается все провести за наш счет при этом доходы властьимущих должны увеличится.
14.12.2010 15:27:00ramires77.52.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я плачу в пенсионный фонд на будущую пенсию ,а потом с меня еще и подоходный налог высчитывают!Класс,страна непуга
14.12.2010 15:22:45Пит93.73.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Все больше убеждаюсь, что простые люди для политков ето серая масса!
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути