Ексклюзиви
четвер, 13 жовтня 2011 09:39

Підприємці прийдуть під Раду, Кабмін і на Банкову з "маршем порожніх гаманців"

Підприємці прийдуть під Раду, Кабмін і на Банкову з "маршем порожніх гаманців"

Сьогодні підприємницькі об'єднання з різних регіонів України проведуть у Києві "Марш порожніх гаманців".

Підприємці планують пройти до стін Верховної Ради, Адміністрації президента і передати до Кабінету Міністрів шість вимог.

"Ми вимагаємо встановити на законодавчому рівні, що будь-які позапланові перевірки має бути здійснено тільки із санкцією прокуратури або за рішенням суду", – розповіла профспілковий лідер Ірина Касьян.

Підприємці також наголошують на потребі зниження соціального внеску вдвічі, змін до податкового і пенсійного законодавства та референдуму з питання продажу землі.

Зараз ви читаєте новину «Підприємці прийдуть під Раду, Кабмін і на Банкову з "маршем порожніх гаманців"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.10.2011 21:29:12тигибко вор195.182.194.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

почему нескинца на килера

14.10.2011 14:27:42статист178.94.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Предприниматели,это-спекулянт и аферист ,разницы не вижу,а то,что они дают рабочие места ,,чушь полная ,на них горбятся простой люд ,за гроши и без стажа ,

18.10.2011 06:56:02Не статист195.88.112.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Статист, а сам ты где работаешь? Погоны носишь?

17.10.2011 21:14:31ВВ217.147.162.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Не надо всех равнять под одну гребёнку.

13.10.2011 17:22:54хх92.113.2.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У бюджетнитків вчителів, лікарів та й просто на підприємствах із зарплати вираховують більше третини. Чим же підприємці кращі за інших?

18.10.2011 07:01:33хх и еще хх195.88.112.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Краше тем пидприемец, что он у государства ничего не берет для того, чтобы организовать свой бизнес. И еще несколько рабочих мест дает для других безработных. И это все помогает снять напряженность в обществе, где правительству на всех наплевать, а олигархи воруют и уводят валюту за кордон. Этот пидприемец - единственный, кто хоть как-то заботиться о людях, пусть и невзначай.

17.10.2011 21:32:31ххх195.138.77.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Із якоії зарплати? Тієї, що виплачують з бюджету, котрий наповнюють підприємці?!
Вивчайте МАТЧАСТЬ, хх!

13.10.2011 10:48:24Фемида92.113.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ОН или ОНО, у тебя все забрали еще в 2005 году. Я не ярый сторонник Партии Регионов и не всем доволен в действиях нынешней власти, но надо быть справедливым. А по поводу пустых кошельков, то покажите мне хоть одного барыгу, который бедствует. Они боятся внезапных проверок, подавай им только решение суда. А впаривать покупателям просроченные и испорченые продукты питания, некачественные товары это нормально. В советские времена внезапность была главным рычагом в наведении порядка в сфере торговли

18.10.2011 07:06:04Против фемиды195.88.112.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Барыга - скупщик краденного. Они не бедствуют. Разговор идет о предпринимателях, в основном о ЧП и ФЛП. Причем тут барыги??? Не путай одно с другим! Или ты еще молодой лейтенант?

13.10.2011 09:48:26OH76.90.145.--
  • 21+
  • 0-
  • Відповісти

Господин Президент! Вы забрали мою работу! Вы забрали мою зарплату! Вы забрали мою пенсию! Вы закрыли нашу школу! Вы закрыли наши больницы! Вы забираете у меня землю! Вы уничтожаете демократию! Вы хотите забрать мое будущее! Я - гражданин Украины – не дам Вам этого сделать! Я голосую против Вас! Я против ЯНУКОВИЧА!".

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути