Ексклюзиви
неділя, 08 квітня 2012 18:11

Під приводом соцопитування в Черкасах агітують за Королевську

Уже кілька днів по Черкасах ходять люди, які представляються соціологічною службою й під приводом соцопитування агітують за Наталію Королевську та її політичну силу.

"До мене підійшла дівчина, запитала за кого я буду голосувати, – розповідає Gazeta.ua 50-річний черкасець Сергій Руденко. – Кажу їй, що за Тимошенко. Потім питає, а за якого нового, молодого політика. Сказав, що за Кличка. Вона ж тоді давай агітувати за Королевську, поки я не відповів їй, що за неї ніколи не голосуватиму. Дивно, але після цього дівчина розвернулася й пішла геть. Навіть не поставила ніяких відміток в опитувальнику".

Такі "опитувачі" громадської думки вже кілька днів працюють групами по двоє по всьому місту. Їх бачили на площі біля залізничного вокзалу, на центральній площі, на Дружбі народів, біля вул. Паризької Комуни, Сєдова тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Королевська планує на виборах взяти 300 мандатів для опозиції

На площі біля залізничного вокзалу також працює двоє чоловіків. Одному на вигляд 45 років, іншому 20. Підходять і ставлять 4 запитання. Перше – "Якби вибори до парламенту проходили завтра, то за кого б ви проголосували?". При цьому пропонують 6 варіантів відповіді: Юлія Тимошенко, Сергій Тігіпко, Віктор Янукович, Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Наталія Королевська.

Наступні три запитання від псевдо-опитувачів звучали так: "Як ви вважаєте, чи потрібні Україні нові лідери?", "Чи чули ви про те, що Наталія Королевська очолила нову партію "Україна Вперед"?, і "Чи знаєте ви, що Наталія Королевська виступає за відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова?".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Королевська і Ляшко гратимуть на відбирання голосів - Березовець

Представляються членами Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Українське молодіжне інформаційне агентство".

"Нам сказали, що це від партії Королевської, вона це все організувала, – розповідає Gazeta.ua один із опитувачів. – Але оскільки агітація ще заборонена, то ми під таким приводом це робимо. Нам, взагалі-то, результати цього голосування не потрібні. Головне наше завдання – донести інформацію про Королевську до людей".

За словами чоловіка, їх організовує Київ, але планується відкритися осередок і в Черкасах. Загалом їм треба відпрацювати 5 робочих днів. Каже, що за кожен день платять по 60 грн. за 5 годин, і розраховуються щодня.

Зараз ви читаєте новину «Під приводом соцопитування в Черкасах агітують за Королевську ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

31

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.05.2012 21:28:51Галина109.254.49.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

У нас в Донецке тоже останавливают и задают точно такие же вопросы.

09.04.2012 15:01:46Мыколайчук188.231.184.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Голосовать за Тимошенко - это значит за "Батькивщину", соответственно за Турчинова? Но люди сейчас хорошо разбираются в политике и наверняка знают, что Тимошенко пока в выборах не учавствует - "преемник" за неё. "Знаете ли вы, что Наталья Королевская выступает за отставку премьер-министра Николая Азарова?" - знаю, ну и что. Пастор никак не успокоится и, видимо, считает Королевскую серьезной соперницей, иначе зачем такие шоу.

09.04.2012 13:25:54Крошка178.165.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

да ну, это какая то провокация, ну и что, что люди опрашивают? уже опросы стали агитацией?

09.04.2012 11:08:47дмитрий194.88.206.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну, проводит партия свой собственный опрос... внутренняя социология, клсати всеми партиями проводится - для личных нужд, так сказать. но что за ерунду из этого раздули газетчики?

09.04.2012 11:00:50Фіга37.19.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ай-яй-яй, який жах))) Ну хіба такими новинами можна по справжньому її дискредитувати? Дивує, що якби, припустимо, таке опитування проводилось від імені будь-якого народного депутата чи політсили, на це ніхто б і уваги не звернув - а якшо Королевська, по відразу "скандал")

09.04.2012 09:10:33Район "Д"212.82.217.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Стаття дуже правдива,до мене також підходив хлопчина і агітував за неї....Що саме цікаве він про неї говорив від середнього лиця...Тож,заробляй,молодь,а голосувати все одно за неї ніхто не буде!!!!!

09.04.2012 11:04:43Фіга37.19.177.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Доречі, совсім не факт, що це організовувала сама Королевська. Могли і її "друзі" якихось хлопчиків на вулицю відправити, щоб потім на Наташу цю новину написали і знов перемивати кістки їй почали

09.04.2012 00:32:25Антоний109.122.12.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Королевська хитра брехлива та ще й цинічна Вона ПР допомагає але чому не бути вілвертим? Бо брехня і лозунги заважають.

09.04.2012 09:01:38Алекс37.55.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Красивая и смелая дорогу перешла и Юлбку переспелую на кичу загнала. Наташка и Сеня используют ВОНА во свое благо и место под куполом. А брехливость, подлость и цинизм - это синонимумы "батькивщины".

09.04.2012 00:05:48мимоходом91.218.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Честно говоря, PR-щики у неё какие-то вчерашние. Сегодня людей страшно раздражают "иконы" на биллбордах и навязчивые телерекламы с пустым и неубедительным содержанием.
Что касается уличной агитации, то совершенно не важно под каким соусом она ведётся. Статья похожа на заказную.

08.04.2012 23:00:1893.74.212.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

далі буде?

08.04.2012 22:29:59Ибис31.41.135.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не спешите с выводами.Королевская вполне может внедриться к провладным,а на самом деле оставаться в связке с "Батькивщиной",для оттяжки голосов от ПР. Наподобие Забзалюка.Теоретически это возможно.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути