вівторок, 11 травня 2010 15:30

Павличко після мітингу потрапив до лікарні

Павличко після мітингу потрапив до лікарні

Координатор Народного Комітету захисту України Дмитро Павличко впав, коли заходив у мікроавтобус після закінчення мітингу під стінами Верховної Ради, повідомляє агентство ІМК.

Як вдалося з'ясувати, Павличко зараз почувається нормально.

"Я піднімався в мікроавтобус і оступився, у мене зісковзнула нога. Я впав і вдарився головою, розбив брову. Але все обійшлося. Хоча в мене є підозри, що розірвав колінні зв'язки", - сказав Павличко в коментарі ІМК.

Координатора Народного Комітету захисту України оглянули лікарі і поставили попередній діагноз - розрив хрестоподібної зв'язки лівого коліна. Після цього Павличка госпіталізували.

Нагадаємо, представники опозиційних політичних сил у понеділок, 10 травня, підписали установчий акт про створення Народного комітету захисту України. Підписанти одноголосно затвердили координатором організації відомого українського письменника Дмитра Павличка.

Зараз ви читаєте новину «Павличко після мітингу потрапив до лікарні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.05.2010 14:35:02ЯРОСЛАВ91.209.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Непогані вірші пише Павличко, і пісенні, і ліричні, і патріотичні. Талановита він людина. Але, пішов у політику, у це болото, і став загнівати.
11.05.2010 22:18:22Воланд77.120.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А Аннушка не только купила масло,но уже и пролила...Читайте лучше Булгакова,чем всяких коньюктурщиков Павлычек-фуйлычек.Там правды в миллион больше...
11.05.2010 21:29:45Микола з шахти им. ЮлиПу93.180.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Завтра мадам тимошка выступит с заявлением, что лидера Народного комитета самым подлым образом избили науськанные регионалами какие то молодчики. Хотели ее, но не нашли, тк вовремя скрылась
11.05.2010 21:07:54клм178.95.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вам,панове всі українці -шельми,шнурки...Як вам кацапня не соромно обзивать Павличка,подивились хотя би на вік цього українця.Всіх українців обіклали .Живите ж падлюки у нас в Україні.І так сквернословите!!!Що ви за люди-чи ви нелюди!!!
11.05.2010 20:16:09Валентина92.113.2.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Правильно в народе говорят: Бог шельму метит...
11.05.2010 18:43:15Степан70.25.63.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як ти такий Злой, то шнурок тебе витримає.
11.05.2010 17:46:44Злой я77.120.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да вы,фашистские пмдары,,гнойный нарыв на теле Украины,подобно вашим дедам и отцам,воевавших с женщинами,стариками и детьми,бить можете только немощных стариков.Только суньтесь к нам,навешаем так,что оставшуюся свою никчёмную жизнь будете бояться из схрона нос высунуть.Хоть и нехорошо насмехаться над стариком Павлычко,но он сам нашёл то,что искал.Бог ему судья.
11.05.2010 16:58:14андрій109.167.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Скільки ще погані на світі і в українському інтернеті! 5-а колона продожує провокувати українців. А потім буде скаржитись, що її бендерівці побили.
11.05.2010 16:03:36Вадим109.173.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Павлычко-Иудушка и перевертыш. Ярый комсомольский поэт, боровшийся против украинских националистов и диссидентов при советской власти и щирый русофоб сейчас. Дрянь одним словом.
11.05.2010 15:50:38Зося82.193.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Рыдаю" от сочувствия, этот координатор, ни о возрасте своем не подумал, ни о том, что может начаться бойня и пострадают люди, а нам сообщают сводки о его самочувствии, на кой черт, оно кому-то надо.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути