пʼятниця, 26 березня 2010 13:35

Оробець порадила Табачнику відкласти стаханівські методи

Оробець порадила Табачнику відкласти стаханівські методи
Заступник голови партії "Єдиний Центр", народний депутат Леся Оробець вважає, що міністр освіти і науки Дмитро Табачник при перегляді умов зовнішнього незалежного оцінювання повинен врахувати думку освітян, абітурієнтів, їх батьків, українських та закордонних експертів, а не тільки керівників частини вищих навчальних закладів.

Про це повідомила прес-служба партії.

"Натомість, вчорашня нарада Дмитра Табачник з ректорами окремих вишів свідчить про бажання підмінити процедуру громадського обговорення міністерських ініціатив банальною грою в піддавки з адміністративно залежними від міністерства ректорами", – сказала Оробець.

Народний депутат вважає, що подібна імітація громадської експертизи суперечить інтересам держави, маскуючи не лише істотні ризики, які загрожують освітній реформі в разі втілення планів міністра, але й масове невдоволення з боку експертного середовища та суспільства.

"Зустріч, що мала продемонструвати підтримку громадськістю авантюрних намірів Табачника, перетворилася на парад принизливих запевнень з боку підлеглих йому осіб в особистій відданості начальнику", - наголосила Оробець.

На думку політика, від такої зустрічі важко було чекати іншого результату. "Ректорів було зібрано напередодні підготовки бюджету і визначення квот на держзамовлення. Їм було тактовно нагадано про "державне фінансування" і 700 справ із ліцензування й акредитації, що має найближчим часом розглянути Державна атестаційна комісія. На жаль, є небагато ректорів, які не підтримали б міністра за такої постановки питання", – зауважила депутат.

Заступник голови "Єдиного Центру" наголосила, що у міністра ще є шанс підійти до реформ у освіті справді професійно.

"Просто треба спробувати почути і зрозуміти, чого хочуть не лише твої фактично підлеглі, а й представники громадськості. Звісно, за два місяці до вступної кампанії можна лише імітувати громадське обговорення.

Тому ми закликаємо міністра відкласти стахановські методи, які у освіті несуть лише загрози, і перенести обговорення нововведень, а цьогорічну вступну кампанію провести без експериментів над випускниками", - сказала Оробець.

Зараз ви читаєте новину «Оробець порадила Табачнику відкласти стаханівські методи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.09.2010 11:59:35Зося95.133.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Все лесбиянки Киева за Табачника (он душка и классно кузюкает бородой промежность) и за Януковича.
27.03.2010 00:34:44Варунамітра93.73.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Заступник голови ?Єдиного Центру? наголосила, що у міністра ще є шанс підійти до реформ у освіті справді професійно." ----- ------Діма Табачнік, це як рядовой Іванов із совєтского анекдота: Прапорщик вишикував вояків у ряд і запитує по черзі, що вони думають, коли дивляться на оцю цеглину. Хто каже - про робітників, які її ліпили, інші - про робітників-будівельників. А коли запитав у Іванова, то той відповів, що думає про бл...дей. Чому?- запитує прапорщик. Іванов відповідає: "А про них завжди думаю". Подібно себе поводить Діма Табачнік; куди б його не поставили, а він думає про те, як би чогось десь та й потягнути до кишені чи до своїх палаців (збудованих на крадені в українського народу кошти). Він, мабуть, рідний брат нашого проффесора пахана - тягнути під себе скрізь, завжди і відусюди.
27.03.2010 00:34:39Варунамітра93.73.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Заступник голови ?Єдиного Центру? наголосила, що у міністра ще є шанс підійти до реформ у освіті справді професійно." ----- ------Діма Табачнік, це як рядовой Іванов із совєтского анекдота: Прапорщик вишикував вояків у ряд і запитує по черзі, що вони думають, коли дивляться на оцю цеглину. Хто каже - про робітників, які її ліпили, інші - про робітників-будівельників. А коли запитав у Іванова, то той відповів, що думає про бл...дей. Чому?- запитує прапорщик. Іванов відповідає: "А про них завжди думаю". Подібно себе поводить Діма Табачнік; куди б його не поставили, а він думає про те, як би чогось десь та й потягнути до кишені чи до своїх палаців (збудованих на крадені в українського народу кошти). Він, мабуть, рідний брат нашого проффесора пахана - тягнути під себе скрізь, завжди і відусюди.
26.03.2010 21:39:43Доктор Пілюлькін95.132.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Що,Лесю?Скурвилася,лягла з білозірчихою під Балогу-цигана,а тепер обтріпалася і граєш мудру пані??!!Не тобі пхатися до політики -будеш мастити канапки ПеРдаунам і давати у два стволи "по щоту -раз!"...
26.03.2010 21:21:29Тарас68.162.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Це бидло лише вміє бухати....
26.03.2010 16:57:37uyt93.88.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кто за Табачника- голосуем:
26.03.2010 16:48:48Иван94.178.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ей москали не нравятся потому что они умные,а националисты тупые как и она
26.03.2010 15:49:57миха78.111.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я из Киевского Национального Университета им Тараса Шевченко. Все студенты на парах, никому не нужен этот Табачник, многие даже не знают что за пост он занимает и кто он таков. Своих проблем хватает, в.т.ч. сессия, весення. И болонская система, по которой люди должны опять поступать поле бакалавра в свой же ВУЗ на магистра или специалиста. Ну у меня балл высокий,учусь хорошо, а все же переживаю за то что лишний экзамен - лишний повод для выдавливания взяток. Ну и развелось взяточников за время работы Вакарчкука... Знакомая из Киево-Могилянской академии жалуется, у них там вообще туго стало. По мне так хоть черт лысый, лишь бы дали нормально учиться и знания получить, а не взятки доили. Я хочу получить диплом и хочу быть хорошим спецом в своей сфере, поэтому мне нет времени для демонстраций. Моим знакомым тоже. Тем более, мы прекрасно помним, что после майдана все протесты начали покупаться - прдаваться. Для справки - у нас в Киеве на митингах платят по 100-200 грн в день, платят все - от "ВО Свобода" до КПУ, от БЮТ до ПР. Есть конкретная ставка за человека, организатору - процент. Одни и те же люди могут стоять утром за Януковича, вечером - за Тимошенко. Утром против Табачника, вечером - за. Откуда я все это знаю? Мой знакомый - организатор по нашему факультету, он выводит на митинг 120-150 человек и имеет с каждого по 10-20 грн в день. так что после Оранжевой революции студенты начали продаваться, приезжают и со львова, и с Донецка, они тоже работают за 100 грн. :-) Я в этом не участвую, мне время дороже, ибо время, потраченное на учебу деньги, полученные в будущем. А вот студенты с низкой успеваемостью любят "поторчать" на акциях протестов, с флажками, за 10 грн в час. А что им терять? они и так без степендии. Вот и думайте, кто протестует, кто занят политикой - тот уже со студенческой скамьи аутсайдер. Потому что хочет иметь 100 грн сейчас, вместо знаний и работы завтра. А потом что? Задумайтесь! И вообще, задолбали - Галичане и Дончане, после ваших приездов на демонстрации в Киев все подъезды обгажены, заблеваны и вонь стоит... и те и другие - вон из столицы! Я почему-то во Львов отливать в подъезды не езжу...
26.03.2010 15:43:19зоя87.170.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ТАБАЧНИКА ГЕТЬ! ГЕТЬ! ГЕТЬ! ГЕТЬ! ГЕТЬ!
26.03.2010 15:20:47jk78.111.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Табачник -это повод .Спонсором движения является Демянюк (украинец) российский алигарх.Чистый националист и сын предателя во время войны.Это пусть Россия разбирается. На Эти деньги спонсируется Свобода ,а она (Свобода) оплачивает активистам движения "против Табачника" по 300-500грн за день.Рядовые студенты ничего не имеют. Студенты должны учиться.Преподавательский состав в основном против этих выступлений.Теперь начнет работать СБУ.Активистов через некоторое время отчислят из ВУЗов.Непонятна сама идея этого движения. Табачник прав,что наравне с тестами должны быть экзамены.И никогда он не отрицал украинский язык.А рядовым студентам надо подумать лучше о себе.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути