четвер, 22 квітня 2010 16:32

Опозиція візьме в облогу Раду

Опозиція візьме в облогу Раду

Опозиційні депутати у вівторок блокуватимуть трибуну Верховної Ради, щоб не допустити ратифікації харківських домовленостей президентів України та Росії.

Лідер групи "За Україну!" В"ячеслав Кириленко заявив, що його група разом з іншими опозиційними силами буде блокувати трибуну, щоб не допустити ратифікації "харківського пакту", підписаного Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим.

"Це рішення ми ухвалили після консультацій з опозиційними силами в парламенті", - сказав Кириленко, повідомляє прес-служба партії "За Україну!".

Він переконаний, що кожен опозиційний депутат особисто повинен взяти участь у блокуванні трибуни.

Кириленко, нагадав, що партія "За Україну!" ініціює Національний рух опору проти дій влади, яка в пішла на підписання "харківського пакту", а також закликає депутатів від БЮТ і НУНС, які стали учасниками "коаліції тушок", вийти із складу коаліції.

За словами Кириленка, у відповідь на заклик його політсили до місцевих рад "Тернопільська обласна рада уже дала свою оцінку антиукраїнським діям Януковича".

Нагадаємо, що в середу, 21 квітня, Янукович і Медведєв досягли домовленостей щодо зниження ціни російського газу для України в обмін на угоду про подовження терміну оренди Чорноморським флотом РФ бази в Севастополі після 2017 року ще на 25 років.

Зараз ви читаєте новину «Опозиція візьме в облогу Раду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.04.2010 08:33:46жорж178.95.53.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Місто Севастополь потрібний Україні як місто слави- українських моряків!. У радянському флоті за часів війни воювали 80 % українців.Так що перестаньте дурить українців господа кацапи!!!!А Росія має 1500 млн.своїх портів де розмістить свої славні російські морські бази.
22.04.2010 21:22:48Влад92.112.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Господа чего это вы сильно переживаете по поводу ЧФ в Крыму. Он что ваш или вы с аренды деньги получаете? Украина нашла себе свою выгоду , а Россия свою и тут всем не угодишь. Когда ЮВТ подписывала договора по газу и выполнение обязанностей перед МВФ ( повышение пенсионного возраста , повышение тарифов ЖКХ) ведь они тоже многих не устраивали. А в военной сфере все равно нужно с кем то дружить( хоть с НАТО, хоть с Россией) у нас осталась одна подводная лодка да и та ржавеет. НАТО облажалась с ПРО в Европе т.к Россия создало новейшее ЗРК-500 который разворачивается в течении 10-15 минут и уничтожает любое ПРО. Да и чем ближе тем наверно дешевле?
22.04.2010 20:06:46даня178.95.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ющенко патріот України, все вірно говорить!!!!.Висновок один-відказаться назавжди від такого ненажерливого сусіда як Росія.Угоду що підписав хворий на голову Янукович скасувать.Вигнать команду бандюковичів з України.Треба відстоювати свої порти ,свої землі.Купимо газ за гроші,але не за порти.
22.04.2010 18:01:57УПА95.135.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не тільки в облогу,а у тюрьму, зрадникив на довічне увязнення!!!
22.04.2010 17:50:00Для дурнів109.167.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бандеровцам срочно купить верёвку, мыло и в сад. Петлю сами завяжите и голову просунете, чтоб мы, народ Украины, не брали грех на душу. В вечный путь, господа.
22.04.2010 17:29:35 Хохол147.32.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Говорить можно,но "руками трогать" нельзя! Как только будут совершены первые конкретные действия по " ініціює Національний рух опору проти дій влади"....они должны быть квалифицированы,как попытки переворота и препятствие работе законно избранной власти!
22.04.2010 17:09:20Суперпатріот Америки194.44.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Скільки баз НАТО в Польші? Скільки радарних Американських установок? У них чі опозиція дурна? Черноморський флот сам зникне за такої підтримки України! А може Кириленко гроші найде на оплату наших з Вами приміщень? Це його потрібно "обложити" і хай всім дасть відповідь проти кого він в облогу йде.
22.04.2010 16:51:57Патріот95.135.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не тільки в облог,по морді і щераз по морді,скільки можна терпіти коммуно"власть".
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути