вівторок, 03 грудня 2013 10:46

Опозиційна колона йде від парламенту, щоб уникнути провокацій

Опозиційна колона йде від парламенту, щоб уникнути провокацій
Вулиці біля Кабміну і парламенту посилено охороняють. Фото: Фейсбук

Активісти "Свободи" закликали всіх мітингувальників під Верховною Радою у Маріїнському парку піти від будинку парламенту. Вони заявили, що Партія регіонів планує влаштувати провокації.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua

"Свободівці" розповіли, що вже у Маріїнському парку ходять "тітушки" та намагаються людей спровокувати на бійку. Зараз двохтисячний натовп рушив у бік Хрещатика.

Нагадаємо, під Верховною Радою з 6 ранку встановили сцену і пізніше тут почався мітинг Партії регіонів. Мітингувальники від опозиції розмістилися у Маріїнському парку. Будівлю парламенту охороняють близько тисячі правоохоронців. Нардепи до будівлі Ради заходили через боковий вхід. У МВС заявили, що очікують сьогодні провокацій з боку мітингувальників під Радою.

Зараз ви читаєте новину «Опозиційна колона йде від парламенту, щоб уникнути провокацій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.12.2013 16:15:24tsmt78 dfgdf193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Народ в сеть слили всю базу о всех нас! Теперь можно смотреть любую информацию о каждом кто вас интересует!Пользуйтесь пока не закрыли! Вот ссылка - http://pwny.biz/nacbaz

03.12.2013 14:52:59Yavoryna1946185.26.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вставай український народ! Прокинься від летаргічного вікового сну! Який навіювала ця імперія ЗЛА у всеможливих іпостасях і режимах.Вона вже проковтнула десятки націй і народів,навіть такий самобутній народ Білорусі,вже втратив практично все,як матеріальні так і духовні цінності.Нас може чекати таке саме. Но їй не вдасться! Галичина(цей острів національної ідентичності,цей український Пємонт і неопалима купина) стала в горлі кровожерливому звіру і він вдавиться! І ми забєм останнього цвяха в домовину(в ящик Пандори) і осинового кола в гріб цього монстра.
Відповісти

03.12.2013 12:26:40banderivec77.123.26.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Все правильно. Не треба піддаватись на ПРовокації.

03.12.2013 12:21:05Ivan Shibko109.206.47.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Уголовный кодекс Украины.Статья 109. 1. Действия, совершенные в целях насильственного изменения либо свержения конституционного строя или захвата государственной власти, а также заговор о совер-шении таких действий наказываются лишением свободы на срок от пяти до десяти лет.

03.12.2013 12:19:59listless78.154.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Укомплектовані дітьми совєтскава народа Донбаса,
беркутята добре екіпіровані, вгодовані і озброєні.
Вони гарно підперті статтею ККУ про опір
і діють на підконтрольній території.

03.12.2013 12:19:24Ivan Shibko109.206.47.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Уважаемый, а поп Гапон не ваш предок? Так вот для вас нтересная информация. Изучайте матчасть, чтобы потом не орать, типа помогите, детей бьют:см.ниже

03.12.2013 12:13:58listless78.154.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слово "діти" стало дуже уживаним під час дискотеки 2013 року.
Спочатку діти висунули лозунг "без політиків".
Потім, усвідомивши свою немічність, змінили його на лозунг "з політиками".
Це було дуже по-європейськи. Всі співали, скакали, виголошували промови.
Але Європа зіштовхнулась з "азією".
Дехто ще пам'ятає дітей Чаушеску.
На засіданні Донецької облради беркутят також називали дітьми і аплодували їм.
Беркутята жорстоко побили дітей Європи і їхні розбиті голови стали єдиним аргументом в дискусії з правлячою клікою.
Зараз євроромантики безглуздо ходять вулицями Кієва і уникають провокацій.

03.12.2013 12:25:23Westa37.73.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да, ладно, политики принимают самое активное участие - Они проводят конкурсы речевок и разучивают с "детьми" гимн щэнэвмэрлыкив, причем ежечасно, от чего у "детей" сносит крышу и они нападают на хорошо вооруженных "беркутов"...

03.12.2013 12:13:45Александр Грабарчук109.87.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Підтримай майдан на відстані! Будь свідком революції!

03.12.2013 11:58:58Гога Ван Джан ибн Хоттабіч93.73.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

шо засцали или памперсы кончились?

03.12.2013 11:46:44Старик Криворожанин82.207.113.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

И правильно делает что отходит,... Контакт с бацыло-носителями это не разумно и не гигиенично ...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути