Ексклюзиви
субота, 22 жовтня 2011 12:01

Об'єднання з Партією регіонів модернізує політичну систему країни - Тігіпко

Об'єднання з Партією регіонів модернізує політичну систему країни - Тігіпко

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко вважає, що ідея об'єднання його політичної сили з Партією регіонів є новою та непростою. Про це він сказав під час виступу на II Національному з'їзді "Сильної України", повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

"Об'єднання завжди проходить достатньо складно у всіх країнах, де формується нова демократія та економіка. Чому? Мені зрозуміло, що є абсолютно зрозумілі людські емоції", - зауважив Тігіпко.

За його словами, під час обговорення питання об'єднання із Партією регіонів у партійців складалося враження, що вони "своїми руками" хочуть щось зруйнувати, але це не так.

"Об'єднуючись ми модернізуємо політичну систему країни, робимо її більш ефективною. Я переконаний, Україні потрібні великі політичні проекти, які об'єднують країну. Інакше - Україна буде роздроблена дрібними політиками із дрібними ідеями", - пояснив віце-прем'єр.

За його словами об'єднання "Сильної України" із Партією регіонів проходить не на кращому фоні, тому що у світі починається криза. Тігіпко впевнений, що у його партії є дві дороги: іти в опозицію та говорити про існуючі проблеми, або пробувати змінити країну.

"Я закликаю вас до влади, бо часу немає. Бо цей час — це життя, це життя конкретних наших людей, наших громадян. Я закликаю вас до влади, бо знаю, що будь-яка, хай невелика, але конкретна справа набагато цінніша будь-яких демагогій та розмов, які будуть точитися навколо цього", - додав він.

Віце-прем'єр нагадав, що багато хто розкритикував намір "Сильної України" об'єднатися з Партією регіонів, тому закликав партійців не закривати питання, подумати, узагальнити та провести консультації з Партією регіонів, та після цього прийняти рішення.

Зараз ви читаєте новину «Об'єднання з Партією регіонів модернізує політичну систему країни - Тігіпко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.10.2011 19:06:44Макс195.93.191.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Еще до выборов на вопрос: не является ли он технической кандидатурой ПР, Тигипко отрицал.
Брехал как мог. Слова и дела у "Сильной Украины" разошлись. Теперь все стало ясно.

22.10.2011 18:55:38Poma Poman109.86.246.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

к бюджетному корыту допущена на всех уровнях одна партия = голубая власть.поэтому и будут сажать всех ,даже своих заслуженных ,пока не выбьют противников Но и своим не дадут воровать -если ты конечно не член клуба имени Януковича скопируй поисковик гугл наименование статьи )) " " и узнаешь как тебя обманывают а за измену идеалам ПР вот почитай введи в поисковик ( За измену-кастрация!))

22.10.2011 17:06:33В109.201.238.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Хіба можна вірити комуністам-комсомольцям? Вони ж обманювали простих людей впродовж існування союзу- і продовжують то робити і зараз... Потрібна люстрація влади (після революції)- тільки тоді буде майбутнє у простих людей - інакше рабство...

22.10.2011 14:39:59Каддафи92.49.210.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

В "Продажной Украине " нашелся только один мужчина - Кужель.Остальные следуют за молдавским бараном обслуживать пр

22.10.2011 14:18:34разочарованная80.243.144.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Тигипко! Неужели ты слепой? Куда ты привел своих партийцев, с кем слился? Стольким людям плюнул в душу и похоронил наши надежды на лучшую жизнь! Молодец Кужель, она ушла к народу, а куда ушел ты?

23.10.2011 07:08:44Гость213.231.16.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Навозная муха всегда ищет навозную кучу пожирнее.

22.10.2011 20:16:03киев77.120.252.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тигипок ушел по зову бабла,совести у него давно уже нет

22.10.2011 13:37:35ёрш93.73.23.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ещё и Ющенко к себе пригласите что бы был полный комплект.

23.10.2011 18:56:36Сват77.52.92.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вся ПеРдобольная братия не стоит и ногтя Ющенко.Еще поплачем за теми временами.

22.10.2011 13:20:06Дэн188.18.213.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Провокактор!

22.10.2011 12:50:55патриот212.122.123.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Этот молдавскии павлик-морозов, еще по полнои ответит за свою модернизацию!Типичныи комсомольскии карьерист,будет идти по трупам к своеи мечте,стать премьером!Люди!А вы хотите такого премьера?

22.10.2011 12:23:46Серж77.52.204.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

а я за нього віддав голос...... була надія, але вийшло як завжи - холуй!!!!!!!!!:(

22.10.2011 12:23:43р87.158.121.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

багато хто вірив цьому козлу він втратив величезну підтримку, і то дуже добре, що так тепер трапилось, адже коли би він пішов в опозицію, а потім повернувся до влади, було б ЗАПІЗНО!!! А так цей пашка комсомолець-піде геть, сяде в укр.тюрягу, за зраду укр.народу, за свідоме знищення укр. народу!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути