Ексклюзиви
субота, 23 червня 2012 10:56

Об'єднана опозиція - це обман виборців, Кличко її обжене - Єфремов

Об'єднана опозиція - це обман виборців, Кличко її обжене - Єфремов
Єфремову незрозумілий формат об'єднання опозиційних партій. Фото: file.liga.net

Народний депутат України, Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов переконаний, що об'єднана опозиція - це обман виборців.

Про це він заявив у кулуарах Верховної Ради в п'ятницю, 22 червня, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Парламентарій повідомив, що йому незрозумілий формат об'єднання опозиційних партій.

"Кожен новий лідер, який приходить туди, ставить якісь умови. І ми бачимо, що формується такий же варіант, який був створений при "Нашій Україні". Це ті ж самі люди, ті ж самі лідери, і буде той же результат", - підкреслив він.

Єфремов також вважає, що складно чогось чекати від людей, які прийшли на хвилі своєї політичної сили до парламенту і вже за кілька місяців зруйнували цю політичну силу і розбіглися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Об'єднана опозиція боротиметься з десятьма бідами української економіки

"А потім вони під нові вибори створюють нову програму і намагаються обдурити людей, кажучи, що вони тепер інші. Я вважаю, що цей проект (об'єднана опозиція - ред.) є обманом і нічого позитивного для держави не принесе. Що, до речі, підтверджує й останнє соціологічне опитування, де лідирує Партія регіонів, потім - об'єднана опозиція, але у них є тенденція до падіння рейтингів, а в Кличка спостерігається тенденція до зростання рейтингів. Я вважаю, що пройде зовсім небагато часу, і Кличко обжене опозицію", - заявив депутат.

Відповідаючи на питання журналістів, чи будуть вливатися в Партію регіонів інші політичні сили, Єфремов сказав:

"Якщо до нас звертаються інші політичні сили, то ми, як правило, ведемо з ними конструктивний діалог. Ми виступаємо за те, щоб навколо Партії регіонів об'єднувалися як громадські організації, так і політичні. При цьому ми ставимо одну умову, щоб не було ніякого обману. Ми готові працювати з іншими політичними силами, коли вони сприймають позицію Партії регіонів".

Зараз ви читаєте новину «Об'єднана опозиція - це обман виборців, Кличко її обжене - Єфремов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.06.2012 18:23:58жана-одеса178.93.57.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чого добиваєшся кацап Єфрємов ????? працюєш падло на Кремль!!!!!! Чого іздіваєшся над українцями ??? Чого мордуєш Україну???

23.06.2012 20:02:49свояк188.130.221.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

цікаво, чому це Пі_ _Ра_ зацікавилось Кличко?!

23.06.2012 18:42:25я91.90.8.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ефремовв борьбе за лидерство с колесниченко потерял нюх!!!! Вся Украина уважает спортивную славу Кличко, ну а где ПАРТИЯ? Кто в ней? Перебезчики, тушки? Нет знаковых людей!!!Программы- НИЧЕГО, один УДАР!!! ВСЕ НА ВЫБОРЫ!!! ЗА ОППОЗИЦИЮ!!! Сбросим ХУНТУ януковича!!!!

23.06.2012 17:39:11киянин89.22.206.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ги, і хто ж це розповідає - лідер ПіаРастів у ПР, який вже я думаю всіх задовбав своїм постійним неадекватом, брехнею та хамством?:)

23.06.2012 14:34:02діагноз94.179.254.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Більщого обману ніж теперішня влада в Україні ще не було.

23.06.2012 14:30:26сочувствующий91.90.8.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

ефремов КАК и вся ПР, янукович и его банда- СТРАШНО БОЯТЬСЯ ОБЪЕДИНЕНИЯ ОППОЗИЦИИ, даже без ЮВТ ОНА НЕСЕТ ПОРАЖЕНИЕ ПР!!!!!!! И Кличко нужен как ОТВЛЕКАЮЩИЙ, РАЗЪЕДИНЯЮЩИЙ МОМЕНТ И ТОЛЬКО,,,,, Только ИДИОТЫ этого не понимают!!! ВСЕ НА ВЫБОРЫ!!!!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!! ПОЛИТИЧЕСКАЯ СМЕРТЬ ПР!!!!!

04.07.2012 16:30:16Олег80.246.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Згоден.Кличко гарний боксер але як політик він ніхто.ПР знову намагаються провокувати та дурити народ.Голова ОВК в Умані пан Роговий будує віллу голові Уманської Партії регіонів пану Аркадію Рибакові. Про які чесні вибори можна говрити, це пряма корупція вже сьогодні. То що буде на виборах? Фальсифікації та підкуп вже зараз почалися, зрозуміло хто переможе на окрузі.

23.06.2012 12:32:26правда92.225.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ефремом открытый человек и говорит так как это обстоит на самом деле кличко надо своих людей опозиция боиться кличко что он победит реально он чесный и порядочный человек а быдло опозиции стараеться его задушить ему нужны только голоса которые будут за кличко призываю те партии которые входят в опозицию не голосовать эти засранцы вместе с тимошенко думали не о народе а о своих карманах опозиционеры прочь свои грязные руки от народа украины ваше место на соловках

24.06.2012 09:04:35Йа92.244.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

йарисуюбезпробелов

25.06.2012 17:43:27поп178.92.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну, и дурак... или дура?

23.06.2012 11:59:26dysydent159.160.225.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Єфремов має рацію щодо опозиції. Він знає, хто дав його коаліції більшість в парламенті, де вона була в меншості. І виборці запамятали трушок від БЮТ. А Віталій Кличко то є перспективний політик. Він переможе, бо боротьбу веде як в спорті, тобто чесно.

24.06.2012 09:12:01Йа92.244.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кличко - политик, анекдот. Что Королевская, что Кличко - одного поля ягоды, и ворам в законе на руку если они заберут голоса у объединенной опозиции.

23.06.2012 11:51:54в94.248.75.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

они уже боятся и этот сеньер помидор тоже поэтому подначивают кличко виталий не поддавайся на провокацию сам ты без команды ничто а вместе вы победите и у тебя будет достойное место

23.06.2012 11:37:47ага82.145.211.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Вполне разумно и адекватно. Жаль только что у Клычка нет партии а есть только название. Ждем списка его первой двадцатки.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути