Ексклюзиви
понеділок, 19 березня 2012 20:25

Обраний від "Батьківщини" мер Запоріжжя вступає до Партії регіонів

Обраний від "Батьківщини" мер Запоріжжя вступає до Партії регіонів

Мер Запоріжжя Олександр Сін прийняв пропозицію губернатора Запорізької області Олександра Пеклушенка "подумати про приєднання до міцної та стабільної політичної команди" Партії регіонів. Сьогодні він дав офіційну відповідь на цю пропозицію через засоби масової інформації.

Як повідомляє "Запорожское время", в ході традиційної прес-конференції Сін заявив, що приймає пропозицію про спільну роботу від Пеклушенка.

"Я прийму пропозицію губернатора, оскільки нас пов'язують тривалі відносини, і я хочу допомогти йому в керівництві області. Поки Запоріжжя будуть розривати внутрішні конфлікти, ми не зможемо відстоювати спільні інтереси. Повинна бути чітка монолітна команда, яка працює не на партію, а на загальні інтереси. Прийнявши цю пропозицію, я вношу свій вклад у те, щоб у нас було єдине бачення розвитку. Команда повинна об'єднатися і працювати на благо регіону", - підкреслив мер.

Сін також зазначив, що від виконання обіцянок, даних у своїй передвиборчій кампанії, він відмовлятися не збирається.

Нагадаємо, раніше запорізький губернатор офіційно запропонував міському голові приєднатися до своєї політичної команди.

З квітня 2010 року Сін очолював Запорізьку міську організацію партії ВО "Батьківщина". 31 жовтня 2010 переміг на виборах міського голови Запоріжжя. Був висунутий в кандидати опозиційним Блоком Юлії Тимошенко. Після перемоги призупинив членство в партії "Батьківщина", оскільки "вважав правильним на посту мера представляти всю громаду, а не працювати в інтересах її частини".

Зараз ви читаєте новину «Обраний від "Батьківщини" мер Запоріжжя вступає до Партії регіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

142

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.08.2012 17:52:10Гуцул194.165.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

гад!!!

17.07.2012 00:05:53Воск46.119.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тандем губернатор-мэр,принесет много пользы для Запорожья и горожан,объединение сил всегда выгодно!

28.04.2012 21:21:00Бонифаций 178.92.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

на ФОТО - Истинное лицо титульного УКРАИНЦА !!!:):):):)

25.06.2012 21:38:34As178.215.171.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ты на свое личико посмотри,сразу видно что монголы тут 300 лет хуями разбрасывались!!!!

28.04.2012 22:01:392294.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не хуже сениного лица!!! яценюк,щирый украйнець!!!

28.04.2012 21:14:59Симон91.207.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Батькивщина не чего Сину не дала, даже когда мэром стал,его выбрали по личным качествам а не принадлежности,и сейчас на это не нужно внимание обращать!

28.04.2012 21:00:23Алька91.207.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вот теперь он сможет в городе порядок навести,и мосты построить...с бютовцами вообще не чего не сделать!

27.04.2012 00:08:32Егор91.207.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нравится политика нашего мера, он знает как лучше для города. Надеятьсь, что ПР не подведёт Сина и поможет ему в решении множества проблем

26.04.2012 23:47:11Алекс91.207.205.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кальцев ушел из партии и сделал всем большое одолжение,реально мешал очень политике в городе, а Син только больше сделает для развития города вПР

26.04.2012 23:30:10мистер91.207.205.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

пусть лучше власть будет единой,чем разобщенной и постоянно враждующей!

10.04.2012 22:38:02Ура199.48.147.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Нужно не трепаться как остальные политики, а работать как Син. Он много чего делает для города и данное решение, уверен повлияет на город положительно.

10.04.2012 22:34:14Ёж77.247.181.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Правильное решение. Лучше работать в команде с губернатором и при поддержке сильной партии, это лучше и для Сина и для нашего города.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути