неділя, 07 квітня 2013 11:17

На місце проведення опозиційного мітинга стягують "Беркут"

Біля парку Шевченка в Києві, де в 14:00 має відбутися акція опозиція "Вставай, Україно!", Станом на 10:00 знаходиться близько 25 автобусів з "Беркутом" та міліцією.

Як передає кореспондент "Української правди", автобуси стоять на вулицях Терещенківській та Толстова. Також помічені два автозаки і одна машина "швидкої допомоги".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5-тисячний мітинг опозиції в Житомирі відбувся без Кличка

Вулиця Терещенківська перекрита "у зв'язку з заходом", як пояснили працівники міліції.

У самому парку Шевченка також багато міліції.

Зараз ви читаєте новину «На місце проведення опозиційного мітинга стягують "Беркут"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

22

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.04.2013 14:33:54слоб37.19.208.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

интересно, откуда набралось сколько рыгианальных дармоедов псов

07.04.2013 15:52:54Прикол77.52.54.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это народ Украины, а не псы.
Запомни это Онально-Оральный жлоб

07.04.2013 12:53:50Анархист79.110.134.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Интересно, беркут запакован в бус также, как люди в час пик?

07.04.2013 12:36:28Іван Франко46.118.181.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Маєм природнє право збиратись біля нашого Шевченка і будемо збиратись і ніхто не має права нам заборонити

07.04.2013 12:41:5095.134.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А хто ж тобі забороняє ? І біля Шевченка, і біля Леніна, і біля Бандери....

"Не роби собі кумира і ніякого зображення того, що на небі зверху, і що на землі знизу, і що в водах нижче землі; не поклоняйся їм і не служи їм" (Вих. 20, 4–5).

07.04.2013 14:04:48Франц77.123.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не роби з себе проффессоора.

07.04.2013 12:31:29Мандрівник46.118.181.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А яка сьогодні погода? Може сьогодні всі прогуляємось біля пам'ятника Шевченкові? Хотілося б, щоб нас сьогодні було більше ніж зазвичай...

07.04.2013 12:20:5295.134.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А якби на кожному мітингу з шапкою по колу, щоб хто по гривні, хто по дві, а гроші в дитячий будинок на цяцьку сиротам, як ви гадаєте було б то правильно ?

07.04.2013 13:01:01Дозор92.113.125.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Було б правильним не плодити сиріт.

07.04.2013 13:52:41Прикол77.52.105.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Убогий старенький автомобиль не знает, что дети , как минимум на половину, при рождении сиротами не бывают- они ими становятся после рождения.
Все- таки есть у тебя в ремкомплекте "чугунная монтировка"

07.04.2013 12:08:34nicknick37.229.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А я думаю что правильно делают что запрещают выезжать на акцию с других городов. А то что же получается, что на акции в каждом городе находятся одни и те же люди ? Как узнать тогда сколько на самом деле за оппозицию в том или другом городе, если половина из них одни и те же.

07.04.2013 12:05:01Зик хайль95.81.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это же для того чтобы наших родимых жидов-благоднтелей охранять от чёрных сил. Теперь Луценко будет главным оппозиционером, всё таки он украинец, не то что жиды Тягнибок, Яценюк и Клычко. Жидов у яму! Даёшь Луценка в Президенты!!!

07.04.2013 11:56:24жжжжжжжжжжжж91.224.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

відзвітують-прийшло півтори тисячі чоловік......

07.04.2013 11:53:47жжжжжжжж91.224.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а львівяни писали що перевізникам заборонено їхати в КИЇВ ат брехуни.

07.04.2013 11:48:49ПРОФФЕСОРДАУН92.112.62.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

ЧЕЧЕЧЕТКИН ПУРГЕНУ НАГНАЛ МАХАЯ РУКАМИ РИГИАНАНАЛЫ ОБАНАНАЛИЛИС

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути