середа, 30 червня 2010 11:28

Міністр - журналістам: "От б...дь суки, пройти не можна!"

Міністр - журналістам: "От б...дь суки, пройти не можна!"

Сьогодні міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба обматюкава журналістів.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Перед початком засідання уряду міністр проходив повз журналістів, які в коридорі Кабміну записували коментар міністра юстиції Олександра Лавриновича.

"От б...дь суки, пройти не можна !", - сказав голосно Яцуба у бік журналістів.

Нагадаємо, що Яцуба не вперше застосовує лайливе слівце на людях.

У березні під час відвідання будівництва термінала аеропорту у Львові міністр висловив незадоволення тим, що робота йде повільно: "Развели здесь быковство! Чтоб этого больше не было! Потому что разгон выше будет жестче!".

Зараз ви читаєте новину «Міністр - журналістам: "От б...дь суки, пройти не можна!"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

52

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.04.2011 21:09:36Кудесник109.167.110.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Таких тварей надо за яйца вешать.
27.03.2011 19:22:26Имя178.93.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну журналистам то совесть тоже надо иметь.
01.07.2010 01:54:32гость194.44.14.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Этому языку учат в самых престижных вузах.Наши министры имеют по2 а то и 3 высших!это при Союзе нельзя было а сейчас у нас Свобода!!!
01.07.2010 01:49:57оля194.44.14.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Если раньше учили в школе что хорошо а что плохо то теперь ребята у нас страна чудес!! У начальника чем больше любовниц тем солиднее а матюкаться так сам господь велел! Вежливости нет в этой стране ее вычеркнули!! Поэтому нечему удивляться! Он еще мало нагнул
30.06.2010 23:55:47Владимир91.202.146.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мдя, а журналисты почему не воспользовались силой закона, чтобы наказать министра? Сразу в газету жаловаться? А вот если есть два-три свидетеля, заявление в милицию о "брутальной лайке в громадському мысцы" и вперёд - за хулиганство. После этого министр перед тем, как материться, уже б думал. А так стаття... как мёртвому припарка. Некоторые любители садо-мазо ещё и скажут - вот, мужик с чёткой позицией и сильной рукой. Журналисты, не засовывайте свой язык в опу, отставивайте порядок не только статьями, но и действиями.
30.06.2010 21:03:15Ольга178.93.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
КИЄВЛЯНИНУ. Повністю з Вами згодна. Це вони в радяські часи своїм недолугим керуванням довели державу до банкрутства, а тепер іще називають себе господарниками-професіоналами.
30.06.2010 18:31:50Миргород87.244.142.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
да,нет...провокаторы и с...ки-это министры и чиновники... А журналисты ближе к народу и не смотря на то,что не всегда все журналитсы"честны",то если бы не они, мы бы жили в замкнутом пространстве,с разговорами о том"как у нас всё хорошо и что будем жить ещё лучше"Сори!Но журналистов я уважаю больше,по больше бы было журналистов не боящихся встать и сказать правду,отстаивающих свои и таким образом наши права
30.06.2010 16:10:19Ник109.104.187.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А журналисты провокаторы и суки, это действительно так. Шавки.
30.06.2010 16:02:03OLexA999194.44.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
43. ._. (Донецьків) 30.06.2010 15:18 "можна ж було сказати шось замість ***, по нормальному - "будь-те ласкаві не заважайтевідійдіть ітд."....Вы пробовали с комарами по-нормальному договориться? Так вот по своей назойливости журналюги не намного от них отличаются. Освежите свою память, как Филипп Бедросович с ними общался, как они гоняли за горячими снимками принцессы Дианы, и многими другими моментами, что развеять свои розовые надежды.А министр - он тоже человек, и ничто человеческое ему не чуждо.
30.06.2010 15:18:04._.92.113.159.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Якшо ви не знали, що міністри та президент це найвищі по ієрархії люди в Державі і мають вести себе відповідним чином, знайте! А якщо люди забувають елементарні норми поведінки, можна ж було сказати шось замість ***, по нормальному - "будь-те ласкаві не заважайтевідійдіть ітд.". Так нє, приперлись зі своїм совком!
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути