Ексклюзиви
вівторок, 14 травня 2013 11:44

Ми не будемо виконувати рішення Європейського суду щодо Тимошенко - Кожара

Ми не будемо виконувати рішення Європейського суду щодо Тимошенко - Кожара
Леонід Кожара. Фото: coments.ua

Українська влада не звільнятиме Юлію Тимошенко на вимогу Європейського Союзу до кінця травня.

Про це заявив міністр закордонних справ України Леонід Кожара в інтерв'ю "The Telegraph" 13 травня під час візиту до Лондона.

Він наголосив, що рішення українського суду було остаточним і влада не може втручатися у "верховенство права".

"Мільйони людей в Україні справді вірять, що колишня прем'єр засуджена справедливо", - заявив Кожара.

"Вона (Тимошенко) завдала великих збитків нашій економіці і переступила закон", - запевнив голова МЗС.

"Ми визнаємо, що справа Тимошенко є проблемою у наших відносинах з ЄС, але ми глибоко переконані, що одна справа не повинна занапастити наші взаємини", - сказав Кожара.

Міністр наголосив, що через газову угоду Тимошенко від 2009 року Україна щороку переплачує Росії за газ $6 мільярдів, або – в еквіваленті – це 100 євро на рік на кожного українського громадянина.

Кожара заявив, що в рамках укладання угоди про вільну торгівлю Україна проводила широкі реформи для поліпшення судових органів і міліції.

Зараз ви читаєте новину «Ми не будемо виконувати рішення Європейського суду щодо Тимошенко - Кожара». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

19

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.05.2013 13:04:03правдивий130.185.37.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Правильо молодець.Порібно виконувати волю свого народу а не чужих.
.
.Президент.То тільки гарант Конституції. Законодавець то НАРОД.
Для Визволення Тимошенко потрібно просто провести РЕФЕРЕДУМ. І все .Підписів на проведення потрібно 3000000. Минулого року Сеня вже щось там збирав. Але в конкретній ситуації жоппозиції тяжкувато відкрутитись. Та далі БРЕХАТИ.Юлі волю.

14.05.2013 12:22:21Земляк91.217.67.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Если на место кожары назначить колесниченку или чечетова, то быстро можно будет разобраться что их папиредник был не совсем дурак!

14.05.2013 12:17:56Шпак91.222.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

шоб она сдохла тварь тумбоногая!

20.05.2013 13:01:07Павло Бут93.183.236.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Шпак,бажаю тобі того ж самого.

14.05.2013 12:26:19Ремарк82.207.113.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Сейчас, в период цветения фруктовых деревьев, когда столько червячков портит будущий урожай, ты вместо прямых шпачьих обязанностей, здесь дурью маешься,...

14.05.2013 12:47:17дуремарку194.28.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дуремарк,ты уже вафлю хрум-хрум сделал?И теперь петушатничаешь здесь...

14.05.2013 12:50:13Ремарк82.207.113.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ну ты сплошной креатив,.)))))

14.05.2013 12:34:17Шпак91.222.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот как раз-то и чмырю таких навозных жуков как ты и прочая гомосятина)))))

14.05.2013 12:47:49Ремарк82.207.113.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

любые оскорбления из уст шпака звучат как из уст не разумного младенца, повторяющего за взрослыми любую чушь, или из уст хорошо обученного волнистого попугайчика,..))))

14.05.2013 13:09:20буч77.244.33.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
14.05.2013 13:49:41Ремарк82.207.113.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

шпак тем и интересен как нечто граничное с полным отсутствием интеллекта....Такой эквилибрист между человеком и уксусной обезьяной,..Экземпляр редкий хотя бы потому, что не играет и не изображает, а самый настоящий , неподдельный идиот,...

14.05.2013 14:06:52буч77.244.33.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

особь достойная анатомической кунсткамеры наряду с прочими заспиртованными уродами и мутантами, не исключён чернобыльский мутагенный радиационный след.

14.05.2013 12:14:05швед62.221.56.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Кошара здурів зовсім!!!

14.05.2013 12:11:48Ремарк82.207.113.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Беспомощная, несостоятельная власть каждый год переплачивает России за газ $6 миллиардов, или – в эквиваленте – это 100 евро в год на каждого украинского гражданина....Кожара по своим проф качествам с трудом тянет на атташе ,где нибудь в Зимбабве.,..

14.05.2013 12:22:01Ремарк82.207.113.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Вспомните,-главным посылом януковича в президентской гонке было безусловное решение всех проблем с россией...Решил?..._Нет, а значит обвиняя Тимошенко, он должен говорить,- Я не смог и не могу решить проблему, я вас обманул, а дальше пороть всю остальную , привычную херню про 100 евро в год...

14.05.2013 13:20:26буч77.244.33.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Тимошенко при заключении договора по газу выбила годовую отстрочку на переход платежей по европейским нормам расчета стоимости газа по коэффициентам от цены на нефть, так как имела план и точно знала, что выкрутится, вплоть до шантажа пукина. При ее хитрости и изворотливости которые она демонстрировала не раз это было бы, что пальцы обосцать - но пришли дуболомы, чурки, которые даже Севастополь сдали ничего не получив. О чем говорить.

14.05.2013 13:53:53Ремарк82.207.113.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Совершенно верно..то о чем так долго трындят большевики, Тимоха совершила бы без революций и слезных азаровских кровопролитий,..)))

14.05.2013 12:17:15Щипак95.132.64.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Та він і на сільського гицеля на понягне, не те що на на аташе, навіть в Зімбабве.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути