
Влітку може пройти референдум, на який винесуть питання змін до Конституції, що дозволить країні вступити в Євразійський союз.
Технічні питання майбутнього референдуму обговорювалися вчора на закритій нараді в Кабміні, повідомив "Коментарям" координатор Громадського руху "Спiльна Справа" Олександр Данилюк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ще декілька подібних новацій, і не буде цього уряду" - Турчинов прогнозує перевибори
"Обговорювати технічні питання проведення референдуму (...) Є інформація про те, що це пов'язано з тим, що необхідно вносити зміни до Конституції України - так як і в Євразійському союзі, і навіть в Митному союзі необхідно делегування частини національного суверенітету. Так само можуть винести питання про повноваження Президента. Є інформація, що референдум планується на літо. Коли люди будуть відпочивати", - сказав він.
Сьогодні Кабінет міністрів ухвалив постанову № 16 "Деякі питання забезпечення підготовки і проведення всеукраїнського референдуму".
Документом, крім іншого, визначається механізм оплати або компенсації вартості послуг, наданих окружним і дільничним комісіям Всеукраїнського референдуму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент і уряд, які декларують асоціацію з ЄС, мають на діях це доказати – Чалий
"Установити, що при підготовці та проведенні всеукраїнського референдуму оплата або відшкодування вартості послуг, наданих окружним і дільничним комісіям референдуму, а також відшкодування за умови незавершеного фінансування референдуму кредиторської заборгованості окружних комісій референдуму після закінчення терміну їх повноважень здійснюються відповідно до Порядку оплати або відшкодування вартості послуг, наданих окружним і дільничним виборчим комісіям під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2001 р. № 1713", - наголошується в постанові.
Коментарі
411Технології ГРП (гідравлічного розриву пласта) успішно застосовувались на нафтових і газових свердловинах ще з 50-х років минулого століття в усіх газопромислових районах Зх. України (Львівській та Івано-Франківській обл). Важливо відзначити що стандарти до виконання таких робіт (не кажучи про поводження з хімреагентами, вітчизняною технікою, кваліфікація тих самих працівників) в принципі не можна порівнювати із СТАНДАРТАМИ ДО ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ компанії із світовою репутацією - "не компанією одноденкою", яка сьогодні "відмила бабло", а завтра закрилась. Чому ж Ви, шановні екологи, раніше мовчали, в той час коли "як-небудь" проводились ці роботи. Особисто я з Івано-Франківська, а більшість моїх родичів мешкають в Рогатинському р-ні.
Пусть у себя под виллой хоть один развернет такие небезопасные работы!!! Им лишь бы денег больше отбить, а люди страдают! Мы тут живем, экология и так самая худшая в стране!! Я тоже буду протестовать, а то если так и дальше пойдет, вообще выселят, сделают пром зону, а люди останутся бед родного дома, который непосильным трудом обустраивали!!
Никто не даст на Западе бурить потому как там люди не дураки, мы лучше будем топить дровами но пить чистую воду и дышать чистым воздухом, и кстати вот еще одно доказательство того что депутаты Свободы действительно поддерживают народ, хоть у Свободы экономическая независимость это приоритетный вопрос их програмы как бы провокаторы не бредили какой то поддержкой газпрома и тд, а местная власть донецка и Харькова болт ложыли на своих казалось бы самых верных избирателей они там житть не будут а прикупят домик в Альпах и будут таковы вот токо мозгов не хватает некоторым понять эти елементарные вещи.
Проблема не в этом. Первые лицензии в Польше были выданы в 2007 году, первая разведочная скважина была пробурена в июне 2010 года. На сегодняшний момент еще ни одна компания не объявила о положительных результатах такого бурения. Более того, в начале лета 2012 года американская ExxonMobil прекратила свою работу по разведке сланцевого газа в Польше. Компания предпочла уйти из Польши и сконцентрироваться на сланцевых месторождениях Северной Америки потому, что найденных объемов запасов было недостаточно для того, чтобы начинать коммерческую добычу.
Я тоже не люблю западенцев и поддерживаю добычу газа в Лемберге!
У всьому світі люди видобувать гланцевий газ, тільки в Україні виникли проблеми...
Намою думку тут хтось просто відпрацьовує кошти російських спецслужб, які зацікавлені в зриві видобутку власного газу в Україні от і дезінформують суспільство...
правильно мыслишь Олександро,и в Европе и Польше все они спецслужбы.Вот только в США у них не получилось.
100% наверно так и есть !!!
Вот лукавые донецкие,всю Украину засрали ,к примеру завод мдф в Коростене,народ не спрашивали,а тут такие поборники экологии.
Газовая независимость очень важна для Украины, и договор с Chevron первый шаг к такой независимости.
Никакой газ не сравним с загрязнением грунтовых вод и экологии.Шеврон хочет ради собсвенного обагащения превратить Украину в кучу зловонных озер-отстойников.