Ексклюзиви
четвер, 01 березня 2012 12:43

Кшиштоф Зануссі: "Вам із Януковичем більше пощастило, ніж росіянам з Путіним"

Кшиштоф Зануссі: "Вам із Януковичем більше пощастило, ніж росіянам з Путіним"

Польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі вважає, що українцям більше пощастило з Віктором Януковичем, аніж росіянам з Володимиром Путіним.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українському тижню".

"Путін – не справжній політик, його поставив Єльцин, і він не знає, куди вести державу. Вам із Януковичем більше пощастило – він справжній бандит, який переміг серед бандитів", - вважає польський кінорежисер.

Разом з тим, Зануссі зазначив, що  різниця між українцями та поляками дуже велика.

"Останні роки ми з вами жили не паралельно. І це, звісно, не ваша вина, що ви потрапили до складу Радянського Союзу, а ми були тільки сателітами й мали трохи більше свободи. І в нас не було страшних тридцятих років, як у вас. Між двома світовими війнами ми жили більш-менш вільно й поводили себе не дуже добре щодо вас", - зауважив Зануссі.

"Величезна різниця між нами ще й у тому, що до вас свобода й незалежність прийшли зверху, а ми самі всього домоглися, ніхто нам цього не дарував. Ми готувались до свободи довгі роки", - додав він.

Зараз ви читаєте новину «Кшиштоф Зануссі: "Вам із Януковичем більше пощастило, ніж росіянам з Путіним"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

17

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.05.2012 14:45:40 Papa212.248.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Паны сами зделали все. Холопы, как обычно ничего.

07.03.2012 11:59:54Мама77.82.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі вважає, що українцям більше пощастило з Віктором Януковичем, аніж росіянам з Володимиром Путіним....................С чем вас и поздравляем.Желаем счастья в личной жизни! Пух.:D:D:D

06.03.2012 21:54:13АВ86.62.105.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Польський режисер, який до речі по матері українець, говорив звісно з іронією. Один президент пробувши 12 років при владі заявляє: " Мы сумеем сделать.." А что он сумел!!!? Все , майже все привозиться в країну із-за бугра. При найбільших в світі родовищах газу хати по селах обігріваються дровами. Зарплата??? Вчора по рос. ТБ сказав поет Дементьєв: " Не зарплата а позор! И для РФ и для президента 6-7 тысяч рублей которые получают работники учреждений культуры"

04.03.2012 20:51:48Слесарь 95.132.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не зря он тёзка стиральной машины - на её уровне и рассуждает. Пусть про него кино, блин, снимет ещё.

01.03.2012 14:22:027.6294.158.35.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да, полякам с Путиным, не повезло, его польские интересы не*бут. А с Януковичем - а кто такой Янукович - Ахметовский завхоз, недопрезидент недогосударства

01.03.2012 13:25:20українка178.95.174.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

"Величезна різниця між нами ще й у тому, що до вас свобода й незалежність прийшли зверху, а ми самі всього домоглися, ніхто нам цього не дарував. Ми готувались до свободи довгі роки".Оце головне в його висловлюванні.Бо незалежність нам принесли на тарілочці,а вчитись її відстоювати ще не всі хочуть і можуть і вміють.Як і свободи і права,яких зараз =0,0.Можна багато сперечатись,але навіщо? Ми господарі повинні бути кожен у свому будинку,вулиці,селищі, містечку, місті і в області, і в країні...Протест це велика сила і згуртованість людей проти свавілля має позитивний результат у цій боротьбі за свої права. Конституцію треба знати всім і відстоювати її, як і вимагати виконання законів.А ми чекаємо,хтось прийде і все за нас зробить- хіба ні?

07.03.2012 12:02:41Мамай77.82.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какие вы молодцы. Аж жалко....:D

01.03.2012 13:16:41українка178.95.174.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Доля – не випадковість, а предмет вибору. Її не чекають, а завойовують.

01.03.2012 13:13:57варвар95.52.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Для поляка сказанное Занусей истина, для русского бред сивой кобылы.
Будь я поляком я бы аплодировал такой глубине мысли ,но слава богу у меня другая история и у меня нет комплекса неполноценности по отношению к другим народам, ,которым страдают поляки.

02.03.2012 12:39:04Jusuf84.108.45.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У русского нет истории, нет комплекса и нет полноценности. Откуда ты знаешь, чем и как страдают поляки? Кто заставляет тебя быть русским? Побудь и ты поляком. Или украинцем.
А русский народ учреждён указом государя - императора, поэтому у него нет истории.

01.03.2012 13:21:56Поляк95.135.23.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Варвара, опусти юбку. Никто тебя не тронет.

01.03.2012 13:29:42варвар95.52.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да можешь тронуть,только так как ты умеешь нежно не спеша и не брызгая слюной.

01.03.2012 13:07:43V81.180.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Кшиштоф Зануссі: "Вам із Януковичем більше пощастило, ніж росіянам з Путіним" - бред сивой кобылы. Посмотри на пенсии, зарплаты, уровень жизни. Сравни, что украинцы, белоруссы и россияне делают в Западной Европе.

01.03.2012 12:49:46!80.239.242.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Зря вы это сказали,сейчас на ваши справедливые слова ,такой поток грязи овощепоклонников польётся!!!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути