Ексклюзиви
субота, 14 січня 2012 18:27

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Кожем'якін сподівається, що міжнародна спільнота допоможе звільнити Тимошенко

Кожем'якін сподівається, що міжнародна спільнота допоможе звільнити Тимошенко

Новий голова фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Кожем'якін сподівається на допомогу міжнародної спільноти в звільненні екс-прем'єра Юлії Тимошенко. В інтерв'ю "Радіо Свобода" він повідомив, що фракція й надалі ініціюватиме зміни до законодавства для звільнення Тимошенко.

"Виборюючи звільнення Юлії Тимошенко, в парламенті можна робити дуже багато речей. Це і зміни до законодавства, і вимоги, і звертання до міжнародної спільноти. До речі, на кого я найбільше сподіваюся, – це все ж таки на реакцію міжнародної спільноти. Тому що попереду Європейський суд з прав людини, де є клопотання Юлії Володимирівни", - сказав він.

Кожем'якін також зазначив, що комунікація з Тимошенко щодо поточних політичних питань "налагоджена з самого початку її ув'язнення в Лук'янівському СІЗО".

"Вона не втрачає з нами зв'язок. Більше того, всі завдання, всі пропозиції, які ми отримуємо, чітко виконуються. І більше того, ми завжди знаємо її реакцію на це", - додав депутат.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році.

Тимошенко перебувала в Київському слідчому ізоляторі з 5 серпня 2011 року. 30 грудня її етапували в Качанівську виправну колонію №54 в Харкові.

Зараз ви читаєте новину «Кожем'якін сподівається, що міжнародна спільнота допоможе звільнити Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

48

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.01.2012 14:05:20Свербигуз95.132.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Усьо будк )ОК! Он Азаров сказав, що " пройдуть роки, i сам цей рiк (2011-й) буде в пiдручниках показания як поворотна вiха в Украiни". А Клюев пiшов ще далi:"Вся правда про Украiну в тому, що сьогоднi ця даржава в центрi Еуропи е найбiльш потенцiальним кандидатом на "нове економiчне" чудо свiтового масштабу".I це чудосвiтового масштабу вже дiйсно починае збуватися: де ще е така кiлькiсть мiльярдерiв при поголовнио вбогiй краiнi?

16.01.2012 13:00:01Свербигуз95.132.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нарештi Тимошенко всмiхнулася доля, а то нещасна не мала своеi квартири, жила "бомжихою" (це ще Ющенко знав)..А тепер мае двухмiсну камеру площею 37, 5 кв м..З телевiзором, холодильником, мiкрохвильвою плиткою.А ще мае окреме мiсце для приготування iжi, ванна кiмната з душовою кабiною i пральною машиною, санвузол, бiде...Весь Мiнздрав ii лiчить, мае персонального масажиста..I все це безплатно. .Та така "халява" "бидлу" може тiльки приснитись.

16.01.2012 11:50:12ден46.203.76.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Я задаю себе вопрос: неужели украинцы такие дураки, что отказались от газа по 50 долларов за тысячу кубометров и стали покупать по 300? Или Тимошенко такая дура? что заставило ее это сделать?"

15.01.2012 22:24:48Olex82.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Міжнародна спільнота через морські котики може за кілька годин її звільнити.

15.01.2012 15:36:22Віктор Федорович93.74.212.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Тимошенко своє завдання виконала - відсторонила від влади Ющенка...(щоправда попередньо на його плечах у цю владу влізла...)...що ви ще від неї хочете нелюди?!!

15.01.2012 16:24:48Виктор Андреевич195.184.208.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Всё павильно сказал.

15.01.2012 12:15:49Александр109.200.238.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ага, как же, "мiжнародна спiльнота допоможе", или словами Остапа Бендера - заграница нам поможет ! Интересно, чем?! Дурень думкой богатiе !

15.01.2012 12:50:56ЖЖЖЖЖЖ77.122.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А ТЫ ЖОПОЙ ДУМАЕШЬ И ЕЮ БАГАТИЕШЬ УБОГИЙ

15.01.2012 11:06:56кузя195.184.208.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Хорош, придурки говно месить. Власть должна быть не такая---не из БЮТ не из ПР, эти скоты зажрались в ухнарь. Вот какая это вопросс. ЭТО моё мнение, прийдёт Новый дядя начнутся новые аресты, и мы опять будем здесь эту ( )(уйню обсуждать) , а жить когда мы будем как люди, а не бомжи зависимые от какогото дяди......

15.01.2012 11:20:13Тим93.79.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ПРидуркам платят-ПРидурки кал месят.

15.01.2012 11:21:18Тим93.79.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вдруг вождь зайдет почитать.Пусть порадуется за свое молодое-тупое поколение.

15.01.2012 12:18:24кузя195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тим. Это ты кому! Если ты мне, то ты глубоко ошибаешся, мне давно вся эта п...братия надоела и опозиция и каолиция и всякая п..бень. А ты если вчера сынок народился , то иди и там п...зди в писочнице с дитьми, ясно [Видалено]

15.01.2012 14:33:19Тим93.79.177.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А ты Кузя безграмотный.

15.01.2012 17:37:17кузя195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну я кадетских корпусов не заканчивал и с Хвёдоровичем на посошок не пил.;)

15.01.2012 14:31:56Тим93.79.177.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

С дИтьми в пИсочнице сам играй,там коты насрали. И купи себе словарик,поучи грамматику. "оапозиция","ошибаешся","дитьми","п исочница" У вождя научился ?

15.01.2012 12:52:48ЖЖЖЖЖЖЖ77.122.98.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.01.2012 01:04:18Орест195.230.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Проигрыш президентских выборов для Тимошенко был маем 1945 года для Гитлера. Суд - Нюрбергским процессом. А сейчас - пожизненное заключение. Есть такой закон природы: когда сучку отлавливают и изолируют, то псы из агрессивной стаи разбегаются. Он точно о БЮТ...

15.01.2012 13:05:13жжжжжжжжж77.122.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

этому оресту тимошенка наступила на яйца когда выходила из ресторана - отсюда и такой срач

15.01.2012 05:38:50миша галицька217.118.64.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Що тут сьогоднi за гей-клуб? П....ас на п....асi сидить!

15.01.2012 01:55:15и178.209.84.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

СУПЕР СКАЗАНУЛ, БРАТОК!

15.01.2012 00:44:22Виктор24.90.210.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Деды галитчан на Гитлера надеялись, а их внуки - на міждународну спільноту. Как Гитлер им не помог, так и спільнота не поможет. На Тимошеннице ещё с 4 - 5 уголовных дел висит - так что, надеюсь, на моей Родине Харькове она и останется.

15.01.2012 16:06:07ВАФЛЕРУ91.124.196.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

тВОЯ родина на КАМЧАТКЕ, лапоть!

16.01.2012 10:08:13евген77.121.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А все ВАФЛЕРЫ на западе Украины!

15.01.2012 12:54:40ЖЖЖЖЖЖЖ77.122.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.01.2012 00:59:56миша галицька217.118.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вiтьку, от чому ти такий п....ас? Навiть менi за тебе соромно.

15.01.2012 01:56:27и178.209.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

потому что ты мыша, а он - ВИТЕК-ПОБЕДИТЕЛЬ!!

15.01.2012 08:54:25Цвях92.113.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пабідітєль сраний... Всім відомо, як живуть пабідітєлі і пабіждьониє.

15.01.2012 13:00:55Виктор24.90.210.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Цвях, под побеждёнными ты нем немцев, конечно, имел в виду, а под победителями - русских и украинцев? Поверь мне - я живу не хуже средне=статического немца.

15.01.2012 05:44:09миша галицька217.118.64.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

"Побєдiтєль" у [Видалено]-змаганнях? Я правильно зрозумiв?

14.01.2012 21:46:31вова со львова92.113.255.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Предлагаю,всех воров,за которых ратует Эуропа,направлять к ним для поднятия экономики и вывода из кризиса. Тогда там быстренько толпа порвет таких рятувальників.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути